Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Artery - Konstitucijos 18B

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė B.S. Rodyti pranešimą
    Man asmeniskai labai patinka Arches, iskart taptu 'landmarku', bet jis prapuola panoramose. Aukstinti beveik nera kur, nes tuomet jo architektura prarastu prasme.
    Ir kokią prasmę prarastų? Toks susmukęs-sukiužęs. Kaladėlės irgi tokios gana primityvios.

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą
      Ir kokią prasmę prarastų? Toks susmukęs-sukiužęs. Kaladėlės irgi tokios gana primityvios.
      Europos virsus atrodo lyg butu sudetas is kaladeliu. Pasiziurek kaip kaladeles deliojasi kairiame kairio boksto kraste. Jei pridesi daugiau kaladeliu ant virsaus, tai uzdengsi Europa, ir visa pastato mintis(kaladeliu-Europos testinumo) pradings.

      Comment


        Parašė B.S. Rodyti pranešimą
        Geltona siaip lietuviskiausia spalva. Be to, ji kelia nuotaika. Gal sugalvojo mazinti depresija musuose =)
        O gal pasirinko del visai kitu priezasciu...
        O ne Smetona vieną rytą prabudęs sugalvojo mums trispalvę? Saulės afrikiečiams netrūksta, bet jie vistiek gydosi depresiją su geltona spalva?

        Comment


          Parašė andyour Rodyti pranešimą
          Ir kokią prasmę prarastų? Toks susmukęs-sukiužęs. Kaladėlės irgi tokios gana primityvios.
          Tai kad tu neziuri i konteksta. Neziurek i pastata kaip i atskira daikta. Ziurek kaip jis groja ir zaidzia su savo aplinka: ka paryskina, ka susvelnina, kokias iliuzijas ir aliuzijas sukuria.

          Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą
            O ne Smetona vieną rytą prabudęs sugalvojo mums trispalvę? Saulės afrikiečiams netrūksta, bet jie vistiek gydosi depresiją su geltona spalva?
            O ar butina visur iziureti konspiracijos teorijas? Geltona, zalia ir ruda spalvos dominuoja lietuviu liaudies kuryboje. Raudona - tai cia musu senoji veliava.
            Faktas yra tas, kad pietines salys kur spalvu yra daug daugiau, ir kur saule sviecia dazniau yra daug laimingesnes uz daug turtingesnes siaurines valstybes. Nusidazyk visas sienas pilkai ar juodai, renkis tik juodai, ir tada man papasakok kaip tave tai veikia =)
            Paskutinis taisė B.S.; 2016.04.28, 13:02.

            Comment


              Parašė B.S. Rodyti pranešimą
              O ar butina visur iziureti konspiracijos teorijas? Geltona, zalia ir ruda spalvos dominuoja lietuviu liaudies kuryboje. Raudona - tai cia musu senoji veliava.
              Faktas yra tas, kad pietines salys kur spalvu yra daug daugiau, ir kur saule sviecia dazniau yra daug laimingesnes uz daug turtingesnes siaurines valstybes. Nusidazyk visas sienas pilkai ar juodai, renkis tik juodai, ir tada man papasakok kaip tave tai veikia =)
              man tai tas spalvų balaganas labai blaško dėmesį, neina susikaupti, paprasčiau kai viskas balta, pilka ar juoda
              Aš neliūdnas - aš blaivus

              Comment


                Parašė index Rodyti pranešimą
                Natkevičiaus projektas, atvirkščiai, perdėti bando prie jo derintis ir dėl to projektas visiškai back to 70's rytų bloko pastatas.




                Paskutinis taisė Lettered; 2016.04.28, 14:22.
                Flickr

                Comment


                  Make Lithuania great again

                  Comment


                    Kai pamačiau tą darbą, pagalvojau, damn, kažur labai labai matytas reikalas Yap, šitas

                    Comment


                      Parašė Lakis Rodyti pranešimą
                      Kada bus aiškūs nugalėtojai?
                      Laimėtojas bus paskelbtas balandžio 29 d.

                      Comment


                        Čia tik geltona spalva, kuri kad ir nupiešta, bet jos gali ir nebūti. Žiūrint šiaip formą tai čia šitų dviejų hibridas.



                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Kaip manot, kada maždaug būtų realu tikėtis pačių statybų pradžios?

                          Comment


                            Jeigu išrinktas nugalėtojas patiks užsakovui ir jeigu nebus daug pataisymų, tai duok porą mėnesių projektui paruošti, dar keletą mėnesių leidimams išsiimti. Gal šių metų pabaigoje.

                            Comment


                              Jeigu laimės tas, kas turi laimėti, tada tikrai greitai.
                              N N N

                              Comment


                                O tai yra ?
                                Aviate, navigate, communicate

                                Comment


                                  /\ AKG lyg tai? Nes jų buvo pirminis pateiktas, kurį kritikavo LAS.

                                  Comment


                                    Na, čia tik mano nuomonė, tačiau kaip architektas, jaučiuosi šiek tiek geriau suprantantis situaciją, kad ir kaip arogantiškai tai beskambėtų (kai kam). Realiai AKG turi projektą, konkursą užsakovas surengė vien dėl to, kad privertė savivaldybė. Į konkursą pakviesti keli vietiniai + užsieniečiai, su kuriais yra šiokie tokie ryšiai (dėl vykdomų projektų Vilniuje, jų ofisuose dirbančių lietuvių ir kt.), be to, tie užsieniečiai tikriausiai sutiko padaryti darbus už nedideles sumas ir greitai (ką galime spręsti iš jų darbų kokybės). Todėl labai nustebčiau, jeigu laimėtų kažkas kitas. Be abejo, taip gali atsitikti, tačiau tikimybė maža.
                                    Mano asmenine nuomone, vertinant sąžiningai, laimėti turėtų AKG arba S. Pamerneckio grupės darbas.
                                    Paskutinis taisė LBP; 2016.04.28, 21:21.
                                    N N N

                                    Comment


                                      Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                      Na, čia tik mano nuomonė, tačiau kaip architektas, jaučiuosi šiek tiek geriau suprantantis situaciją, kad ir kaip arogantiškai tai beskambėtų (kai kam). Realiai AKG turi projektą, konkursą užsakovas surengė vien dėl to, kad privertė savivaldybė. Į konkursą pakviesti keli vietiniai + užsieniečiai, su kuriais yra šiokie tokie ryšiai (dėl vykdomų projektų Vilniuje, jų ofisuose dirbančių lietuvių ir kt.), be to, tie užsieniečiai tikriausiai sutiko padaryti darbus už nedideles sumas ir greitai (ką galime spręsti iš jų darbų kokybės). Todėl labai nustebčiau, jeigu laimėtų kažkas kitas. Be abejo, taip gali atsitikti, tačiau tikimybė maža.
                                      Mano asmenine nuomone, vertinant sąžiningai, laimėti turėtų AKG arba S. Pamerneckio grupės darbas.
                                      Gaila.
                                      Na jei pasirinkimas tik is situ dvieju, tai jau geriau SP, nes AKG nuo baltojo tilto-nuobodybiu nuobodybe, visam laikui sugadinsianti Vilniaus veida.

                                      Comment


                                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                        Na, čia tik mano nuomonė, tačiau kaip architektas, jaučiuosi šiek tiek geriau suprantantis situaciją, kad ir kaip arogantiškai tai beskambėtų (kai kam). Realiai AKG turi projektą, konkursą užsakovas surengė vien dėl to, kad privertė savivaldybė. Į konkursą pakviesti keli vietiniai + užsieniečiai, su kuriais yra šiokie tokie ryšiai (dėl vykdomų projektų Vilniuje, jų ofisuose dirbančių lietuvių ir kt.), be to, tie užsieniečiai tikriausiai sutiko padaryti darbus už nedideles sumas ir greitai (ką galime spręsti iš jų darbų kokybės). Todėl labai nustebčiau, jeigu laimėtų kažkas kitas. Be abejo, taip gali atsitikti, tačiau tikimybė maža.
                                        Mano asmenine nuomone, vertinant sąžiningai, laimėti turėtų AKG arba S. Pamerneckio grupės darbas.
                                        dabar man aiškiau, ką galvoja mano vargšė galva. Dabar man aiškiau, kodėl žiurėdamas visus projektus (išskyrus viena lietuvišką ir dar galbut AKG, galbut) sukosi vienas vienintelis žodis - CHALTURA. vienas vienintelis žodis ir nieko daugiau.

                                        "-ačiu daktare, dabar žinau, kas man yra".
                                        blaivumas išlaisvina

                                        Comment


                                          Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                          Na, čia tik mano nuomonė, tačiau kaip architektas, jaučiuosi šiek tiek geriau suprantantis situaciją, kad ir kaip arogantiškai tai beskambėtų (kai kam). Realiai AKG turi projektą, konkursą užsakovas surengė vien dėl to, kad privertė savivaldybė. Į konkursą pakviesti keli vietiniai + užsieniečiai, su kuriais yra šiokie tokie ryšiai (dėl vykdomų projektų Vilniuje, jų ofisuose dirbančių lietuvių ir kt.), be to, tie užsieniečiai tikriausiai sutiko padaryti darbus už nedideles sumas ir greitai (ką galime spręsti iš jų darbų kokybės). Todėl labai nustebčiau, jeigu laimėtų kažkas kitas. Be abejo, taip gali atsitikti, tačiau tikimybė maža.
                                          Mano asmenine nuomone, vertinant sąžiningai, laimėti turėtų AKG arba S. Pamerneckio grupės darbas.
                                          Aš visgi ir toliau tikiu savo jau ankščiau paviešintu rimtu gandu, kad laimėjo Danai. Klausimas tik iškyla tada kuris? Kadangi pirmasis danas Vilniuje jau turi įgyvendintus 2 projektus, o antrasis šiuo metu dar tik "stato" pirmąjį, tai pagal tikimybių teoriją, daugiau šansų laimėti turi antrasis danas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X