Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Artery - Konstitucijos 18B

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pasirodo tik reikėjo savivaldybės pastatą sujungt su Arfa, ir jau būtume turėję pirmarūšės kokybiškos architektūros.

    (Liebeskindo The Ascent at Roebling's Bridge)




    Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	168,5 kB ID:	1604004

    Comment


      Lol, bandymas diskredituoti Liebeskindą yra truputį vaikščiojimas peilio ašmenimis

      Comment


        Man labai keista kai vertinant argumentus yra remiamasi ne logika ar situacijos faktais, o kas pasakė. Toks vaizdas kad Libeskind visada teisus ir gyvenime neklys. Aš asmeninės nuomonės neturiu bet "taip yra, nes tas Libeskind pasakė" tai nei į tvorą, nei į mietą. Po to ir gaunasi kad klausoma visokių nukvakusių diedų ir tetų Lietuvoje, nes niekas nežiūri į faktą kad kalbama kliedesiais. Svarbu kad tas žmogus pasakė.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Lol, bandymas diskredituoti Liebeskindą yra truputį vaikščiojimas peilio ašmenimis
          O kur čia Liebeskindo diskreditavimas? Tiesiog pasižiūriu jo, kaip premium architekto darbų, ir ima atrodyti, kad visgi Vilniaus NMC turim labai neblogos panašaus lygio architektūros

          Comment


            Parašė LBP Rodyti pranešimą

            Šiaip jau vienas iš K18 kritikuojančių yra ir Audrius Ambrasas, kurio projektuotus pastatus dauguma šiame forume garbina
            Salieri irgi buvo geras muzikantas, bet nunuodijo Mozartą.

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą

              Salieri irgi buvo geras muzikantas, bet nunuodijo Mozartą.
              Libeskindas irgi kažkada buvo geras pasaulinės klasės architektas, dabar gi iš esmės tinkamas tik visokiems rytų Europos ir panašių kraštų vartotojams.
              N N N

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą

                Salieri irgi buvo geras muzikantas, bet nunuodijo Mozartą.
                Tai tik mitas.

                Comment


                  Parašė LBP Rodyti pranešimą

                  Libeskindas irgi kažkada buvo geras pasaulinės klasės architektas, dabar gi iš esmės tinkamas tik visokiems rytų Europos ir panašių kraštų vartotojams.
                  Kliedesiai.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Kliedesiai.
                    Čia kuri dalis kleidesiai? Kad Libeskindas buvo geras pasaulinės klasės architektas?
                    N N N

                    Comment


                      Del liebeskindo nera jokiu abejonių vien žinant faktą kad New York WTC jo darbas. Man praktiškai daugiau nekyla jokių klausimų.Nebent skiltyse šiaip linksma ar jeigu būtų skiltis pvz. pakliedėkime kartu ar nušnekesių kampas ad dar kažkaip pan.

                      Comment


                        Parašė LBP Rodyti pranešimą

                        Čia kuri dalis kleidesiai? Kad Libeskindas buvo geras pasaulinės klasės architektas?
                        Na turbūt pats suprantate, ką turiu omeny. Esate visiškas nulis tiek architektūroje, tiek šiame forume. Dėl ko jūsų pasisakymai apie Liebeskindą susilaukia atitinkamo vertinimo

                        Comment


                          Jono pastarasis pasisakymas per daug brutalus. Kiek suprantu, tai LBP yra architektas ar projektuotojas, tuo tarpu, Jonas yra verslo srities teisininkas ar bent baigęs tokias studijas UK. Daugiau šansų, kad kompetentingesnis architektūros klausimais yra LBP, o ne Jonas. Nors tai ir ne verdiktas ir visaip būna. Dar akmuo į Jhon'ą yra tai, jog pasakymas, kad Ambraso vienintelis dėmesio vertas pastatas yra Swedbank, bet viename "Statyba ir architektūra" žurnalo numeryje, ant viršelio buvo būtent Ambraso tie "trys grybai" prie Ukmergės g., o ne Swedbank'as. Man tie trys grybai irgi super'iniai, beje aš dizaineris, o ne teisininkas, kaip Jonas iš Anglijos. Tai kas dabar teisūs?

                          P. S. Aš už Libeskindą NMC.
                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                          Comment


                            Šita diskusija jau seniai perėjo nuo logikos ir pačio dalyko diskutavimo iki kas sakė. Todėl naudojant kas sakė principą, dondc yra teisus, o John klysta.

                            Comment


                              Jau vėlu ir nebesudaro jokio skirtumo, bet ar nemanot kad Arrow turi patrauklesnę išvaizdą nei Libeskind?

                              Comment


                                Comment


                                  Yep, šitas buvo elegantiškiausias, grakščiausias, dailiausias pasiūlymas.

                                  Comment


                                    Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                    Jono pastarasis pasisakymas per daug brutalus. Kiek suprantu, tai LBP yra architektas ar projektuotojas, tuo tarpu, Jonas yra verslo srities teisininkas ar bent baigęs tokias studijas UK. Daugiau šansų, kad kompetentingesnis architektūros klausimais yra LBP, o ne Jonas. Nors tai ir ne verdiktas ir visaip būna. Dar akmuo į Jhon'ą yra tai, jog pasakymas, kad Ambraso vienintelis dėmesio vertas pastatas yra Swedbank, bet viename "Statyba ir architektūra" žurnalo numeryje, ant viršelio buvo būtent Ambraso tie "trys grybai" prie Ukmergės g., o ne Swedbank'as. Man tie trys grybai irgi super'iniai, beje aš dizaineris, o ne teisininkas, kaip Jonas iš Anglijos. Tai kas dabar teisūs?

                                    P. S. Aš už Libeskindą NMC.
                                    John yra indu (leksciu) plovejas is UK

                                    Comment


                                      Parašė москвичка Rodyti pranešimą
                                      Grakštus, bet užstoja Europą ir nesukuria pirmo plano.

                                      Comment


                                        Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                        Jono pastarasis pasisakymas per daug brutalus. Kiek suprantu, tai LBP yra architektas ar projektuotojas, tuo tarpu, Jonas yra verslo srities teisininkas ar bent baigęs tokias studijas UK. Daugiau šansų, kad kompetentingesnis architektūros klausimais yra LBP, o ne Jonas. Nors tai ir ne verdiktas ir visaip būna. Dar akmuo į Jhon'ą yra tai, jog pasakymas, kad Ambraso vienintelis dėmesio vertas pastatas yra Swedbank, bet viename "Statyba ir architektūra" žurnalo numeryje, ant viršelio buvo būtent Ambraso tie "trys grybai" prie Ukmergės g., o ne Swedbank'as. Man tie trys grybai irgi super'iniai, beje aš dizaineris, o ne teisininkas, kaip Jonas iš Anglijos. Tai kas dabar teisūs?

                                        P. S. Aš už Libeskindą NMC.
                                        Čia svarbiau ne kas kokioje srityje kuo užsiima, bet tinkamas visokių nevykėlių ir glušių nuskausminimas ir užtildymas nuo eterio teršimo. Jei niekas kitas to nedaro, tenka tai tvarkyti John iš Anglijos

                                        Comment


                                          but geriau, kad naturoje patvarkytum, o ne tersdamas pats eteri

                                          Comment

                                          Working...
                                          X