Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus "Aukštamiestis"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Planuojamas: Vilniaus "Aukštamiestis"

    Atsirado naujienų apie planuojamą Vilniaus "Aukštamiestis". Štai pora nuorodų:

    Pristatytos 4 naujo kūrybiško Vilniaus rajono vizijos, meras palaimino iniciatyvą

    Gimsta naujas modernus ir kūrybiškas sostinės rajonas – Aukštamiestis
    Paskutinis taisė lukass; 2015.09.25, 12:34.
    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

    #2
    Nemanau kad statyti apžvalgos ratą su vaizdu į tuos asocialių asmenų gyvenamus bendrabučius yra gera mintis
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #3
      Būtų smagu, kad tai būtų įvykdyta. Bet aš labai tuo abejoju, ypač dėl savivaldybės dalies.

      Comment


        #4
        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Nemanau kad statyti apžvalgos ratą su vaizdu į tuos asocialių asmenų gyvenamus bendrabučius yra gera mintis
        Pagal mane tai ten bendrabučių nėra.

        Comment


          #5
          Parašė GiedriusG Rodyti pranešimą
          Pagal mane tai ten bendrabučių nėra.
          Tas devynaukštis prieš apžvalgos ratą ir yra (buvęs) bendrabutis.
          Aišku, makete pavaizduota vieta absurdiška.
          Na bet duok Dieve, kad ten nors kažką sutvarkytų.

          Comment


            #6
            Atrodo, kad prie šio mero sulauksime dar kūrybiškesnių high vizijų, nei prie senojo

            Comment


              #7
              cia rimtai ar nerimtai? gal kas susipazine detaliau?

              Comment


                #8
                Realizuoti šią idėją būtų tikrai nerealu, nes 'Aukštamiesčio' žaizdas šiai dienai mato visi užsieniečiai, važiuodami nuo oro uosto Švitrigailos gatve.
                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                Comment


                  #9
                  Idomu, kas ilgiau stoves, ar Gedimino pilis ar sitas tvartas. Jis tiesiog prasosi BDT. Gal yra kokiu ziniu apie ji?

                  https://www.google.lt/maps/@54.67114...8i6656!6m1!1e1

                  Comment


                    #10
                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                    Idomu, kas ilgiau stoves, ar Gedimino pilis ar sitas tvartas.
                    Šitas tvartas.
                    Lietuva visiems.

                    Comment


                      #11
                      Nuotraukoj ne kaip matos, bet naktį radio lofts apšvietimas labai šauniai atrodo. Puse pastato jau atidengta.

                      Comment


                        #12
                        Ne sitoj vietoj, bet ideja su normaliu apzvalgos ratu reiktu generuot.
                        Show must go von!

                        Comment


                          #13
                          Aš tai kiek skeptiškas dėl to apžvalgos rato. Mano supratimu pastačius apžvalgos bokštą galima pasiekti tokį patį rezultatą, tik juo galėtų naudotis visi nemokamai, nereikėtų kelių etatų darbuotojams, prižiūrintiems / aptarnaujantiems tą ratą. Koks gi skirtumas ar tu į jį užlipi, ar pasikeli, rezultatas vistiek turėtų būti vaizdas, o ne pasikėlimo procesas.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Aš tai kiek skeptiškas dėl to apžvalgos rato. Mano supratimu pastačius apžvalgos bokštą galima pasiekti tokį patį rezultatą, tik juo galėtų naudotis visi nemokamai, nereikėtų kelių etatų darbuotojams, prižiūrintiems / aptarnaujantiems tą ratą. Koks gi skirtumas ar tu į jį užlipi, ar pasikeli, rezultatas vistiek turėtų būti vaizdas, o ne pasikėlimo procesas.
                            Na, apžvalgos ratas tikrai didesnė pramoga. Turėdamas pasirinkimą ar keltis apžvalgos ratu ar lipti į bokštą manau ir pats rinktumeisi pirmąjį variantą. Manau apžvalgos bokštus reikia palikti periferijoms, kur jie puikiai pritampa ir yra pastaruoju metu gausiai lankomi.

                            Comment


                              #15
                              Na, apžvalgos bokštas ir bus tik bokštas, net jeigu kažkokią nuostabią architektūrą jo sugalvosi. O ratas yra kažkaip vis tiek smagesnė alternatyva. Aišku, nebent bokšto architektūra bus tikrai labai nuostabi (ir brangi, aišku), tai gal bokštas ir galėtų atstoti ratą.

                              P.S. Ratu, beje, gali gerokai daugiau žmonių keltis.

                              Comment


                                #16
                                Yra Gedimino bokstas, tv bokstas, pilna kitu vietu, bet butent rimtas apzvalgos ratas teisingoj vietoj butu kas kita. Kitas potyris ir ispudziai. Servisas manau turi but.
                                Show must go von!

                                Comment


                                  #17
                                  Čia tai, apie ką ir pats dažnai pasvajoju:

                                  http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/siu....d?id=64631631

                                  Jau metų senumo pasvarstymas...

                                  Tačiau norint kurti "Aukštamiestį", reikia nuo to ir pradėti. Chruščiovkės net renovuotos neatrodys gerai. Vieną jau mačiau arčiau Birželio 23-iosios g., vaizdelis tikrai ne itin geras, su kažkokiais gelsvai rožiniais (ar panašiais) fasado dažais. Kiemai ištrypti, purvini, tik vasarą visą tą bjaurastį kažkiek slepia žaluma. Galbūt situaciją pagerintų kvartalinė renovacija, kur be daugiabučių būtų tvarkomi ir kiemai, bet aš kol kas tik kalbas girdžiu. Kita vertus, tas kvartalas tarp Kauno, Vytenio, Naugarduko ir Švitrigailos gatvių, kuriame įpaišytas apžvalgos ratas turi perspektyvą, jei kas sugalvos investuoti. Ten iš esmės dykynė ir visokie nesusipratimai.
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                    Čia tai, apie ką ir pats dažnai pasvajoju:

                                    http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/siu....d?id=64631631

                                    Jau metų senumo pasvarstymas...

                                    Tačiau norint kurti "Aukštamiestį", reikia nuo to ir pradėti. Chruščiovkės net renovuotos neatrodys gerai. Vieną jau mačiau arčiau Birželio 23-iosios g., vaizdelis tikrai ne itin geras, su kažkokiais gelsvai rožiniais (ar panašiais) fasado dažais. Kiemai ištrypti, purvini, tik vasarą visą tą bjaurastį kažkiek slepia žaluma. Galbūt situaciją pagerintų kvartalinė renovacija, kur be daugiabučių būtų tvarkomi ir kiemai, bet aš kol kas tik kalbas girdžiu. Kita vertus, tas kvartalas tarp Kauno, Vytenio, Naugarduko ir Švitrigailos gatvių, kuriame įpaišytas apžvalgos ratas turi perspektyvą, jei kas sugalvos investuoti. Ten iš esmės dykynė ir visokie nesusipratimai.
                                    Kažkada aš pats buvau iškėlęs tokį siūlymą akademinei bendruomenei, matyt teisingai galvojau.
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      #19
                                      /\ Jau atmetus kosmetiką, chruščiovkės yra taip ar taip mirusios, kad ir kaip beblizgėtų išorė. Todėl planuojant pokyčius Naujamiestyje miesto valdžia, vystytojai ir verslininkai turėtų pagalvoti ir apie radikalesnius scenarijus.
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        /\ Jau atmetus kosmetiką, chruščiovkės yra taip ar taip mirusios, kad ir kaip beblizgėtų išorė. Todėl planuojant pokyčius Naujamiestyje miesto valdžia, vystytojai ir verslininkai turėtų pagalvoti ir apie radikalesnius scenarijus.
                                        Aš visam Vilniuj šimtais tokių griaunamų ir nerenovuotinų daugiabučių suskaičiuoju. Viename iš jų pusantrų metų nuomavausi (pigi nuoma, bet kokybė verčia mokėti antra tiek). Dėl siūlymo griauti ir atstatyti naujai pritartų visi, jei tik kas atsakytų, kur kišti visus vietinius ir dažnai pensinius asmenis, kurie kartais ir lietuviškai nešneka tik lenkiškai ar rusiškai? Visi žinom tokių žmonių priešišką charakterį pokyčiams.. Reikia šalia "aukštamiesčio" dar ir "bobučiškių" kvartalo, kad perkelti (laikinai?) tuos žmones ir tada imtis veiksmų, bet iš kur Lietuvoj šitiek pinigų tokiai operacijai atsiras.. O naujamiestis vis dar be Naujamiesčio gatvės :/...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X