Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Modernaus meno muziejus Mo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sula
    replied
    Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
    Aš tai labai tikiuosi, kad savivaldybė nebus durna ir tokioje vietoje prisidės ir pakiš bent 2 požeminius aukštus parkingo. Tam puikiai tinkama vieta norint sumažinti autimobilių skaičių Senamiestyje.
    Man atrodo, kad ten yra labai šaltiniuota vieta. Taip kad giliai kasti gali būti per brangu.

    Komentuoti:


  • Edvard
    replied
    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
    Daugiau vizualizacijų iš Šimašiaus Facebook'o:

    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Atvaizdas
    Šio pastato statybos turėtų prasidėti 2018 m., o MMC atidarymas numatomas 2019 m.

    O... Tai dar daug vandens nutekės.

    Komentuoti:


  • ArtisLT
    replied
    Aš tai labai tikiuosi, kad savivaldybė nebus durna ir tokioje vietoje prisidės ir pakiš bent 2 požeminius aukštus parkingo. Tam puikiai tinkama vieta norint sumažinti automobilių skaičių Senamiestyje.
    Paskutinis taisė ArtisLT; 2015.11.24, 09:50.

    Komentuoti:


  • vėkas
    replied
    Parašė Mindzius-LT Rodyti pranešimą
    Na o aš, pagalvojau, kad pakankamai gerai atsižvelgiant į žemą kainą. Ankstesni projektai man irgi ne itin patiko, o ir išvis, manau, kad MMC šioje vietoje nereiktų Kodėl negalėtų MMC ir ŠMC būti vienas naujas pastatas?

    Palyginimui NDG kainavo beveik 25 mln Eur.
    Vien jau todėl, kad ŠMC ir MMC nėra tas pats ar apie tą patį. Pagal savo programą ir misiją MMC su NDG labiau dera, todėl pradinis vietos pasirinkimas buvo logiškas.

    Komentuoti:


  • kasparas.v
    replied
    As manau kad vien tas Libeskind "prekes zenklas" sudaro visa projekto moraline verte, ir tai nera blogai. Sprendimas yra vos ne antrinis aspektas.

    Komentuoti:


  • pliumbum
    replied
    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
    Numirę būtų senamiesčio mylėtojai Jau dabar komentarai pilni keiksmų, kad neva dėžę senamiesty stato
    Nes dabar tai ne dėžė stovi

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    /\ Valstybei reikėtų ieškoti pinigų. Butkus vargu ar finansuotų ŠMC pastato statybą (t.y. už papildomą plotą, skirtą ŠMC).

    Komentuoti:


  • Mindzius-LT
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Vietoje „Lietuvos“ kino teatro – meno centras: pristatė projektą

    Nežinau kaip jūs žiūrit, bet aš tai truputį nusivilęs...

    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Nors kaip už 5 mln. Eur tai gal ir nieko.
    Na o aš, pagalvojau, kad pakankamai gerai atsižvelgiant į žemą kainą. Ankstesni projektai man irgi ne itin patiko, o ir išvis, manau, kad MMC šioje vietoje nereiktų Kodėl negalėtų MMC ir ŠMC būti vienas naujas pastatas?

    Palyginimui NDG kainavo beveik 25 mln Eur.

    Komentuoti:


  • dr-rox
    replied
    Numirę būtų senamiesčio mylėtojai Jau dabar komentarai pilni keiksmų, kad neva dėžę senamiesty stato

    Komentuoti:


  • Monteq
    replied
    Ech...tikėjausi kažko panašaus:/

    Komentuoti:


  • Ciurlionis
    replied
    Tai pagal šį projektą Vingrių šaltiniai liks be išorinio parkingo?

    Komentuoti:


  • Andrejavus
    replied
    jeigu ne modernus langai ir medziagos atrodytu kaip sovietinis sedevras!

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
    Atrodo neblogai, bet man kaip tik gaila, kad neprilipdė prie dešinėje esančio pastato. Vis tik kitoje gatvės pusėje yra senamiestis, kuriam nėra budingas toks padrikas užstatymas... Nelabai suprantu praktinės ar/ir estetinės funkcijos sudaryti galimybę apeiti pastatą iš visų pusių...
    Ir dar juoba, kad nebus laisvo išėjimo į galinį kiemelį. Bent jau taip atrodo iš vizualizacijų (kažkokios durys yra, bet panašu, kad labiau aptarnavimui skirtos). Tiesa, bus išėjimas į šoninį kiemelį.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Vietoje „Lietuvos“ kino teatro – meno centras: pristatė projektą

    Nežinau kaip jūs žiūrit, bet aš tai truputį nusivilęs...

    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Nors kaip už 5 mln. Eur tai gal ir nieko.
    Kaip už 5 mln. EUR tikrai neblogai. Liebeskindiškas braižas yra, medžiagos aišku paprastesnės, bet finansai riboti.

    Komentuoti:


  • dr-rox
    replied
    Daugiau vizualizacijų iš Šimašiaus Facebook'o:









    Komentuoti:


  • Darius_
    replied
    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
    smagu, kad erdves paliko, aplinkai daug demesio skyre ir neuzkimso palei gatve istisa siena, kaip buvo matyti praeities projektuose. Man jis patiko
    Atrodo neblogai, bet man kaip tik gaila, kad neprilipdė prie dešinėje esančio pastato. Vis tik kitoje gatvės pusėje yra senamiestis, kuriam nėra budingas toks padrikas užstatymas... Nelabai suprantu praktinės ar/ir estetinės funkcijos sudaryti galimybę apeiti pastatą iš visų pusių...

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    smagu, kad erdves paliko, aplinkai daug demesio skyre ir neuzkimso palei gatve istisa siena, kaip buvo matyti praeities projektuose. Man jis patiko

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Nelabai suvokiu, kaip tos atviros terasos koreliuoja su mūsų orais. Bus nenaudojamos 7-8 mėnesius per metus.
    Kaip rodo praktika veikia ir veikia pakankamai dažnai. Swedbanko terasose būna žmonių ir geru ir blogu oru.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Be abejo įeina Ten gi yra teritorija paties MMC.

    Komentuoti:


  • dr-rox
    replied
    Hmm, kažkuo primena dabartinį ten stovintį Bet ta kiaurymė visai įdomi. Dėl orų, tai Swedbanko terasa daugmaž visą sezoną susilaukia žmonių, tiesiog mes pripratę prie savo orų.
    Kažin ar aplinkos sutvarkymas įeina į projektą, galėtų ten pakeist plyteles ir pan kaip čia parodyta.

    Komentuoti:

Working...
X