Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saltoniškių trikampis arba „Žvėryno žiedas“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šaltiniai: „Teo LT“ įsikurs „M.M.M. projektų“ plėtojamame biurų komplekse Vilniuje

    Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena...uje-973-741786

    Comment


      Tai jau savo sklypą galėtų ir parduot

      Comment


        tai jau buriu savininkams reikai rimtai pradet ieskot nuomininku - Swedbank issikraustys, dabar dar ir Teo

        Comment


          Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
          tai jau buriu savininkams reikai rimtai pradet ieskot nuomininku - Swedbank issikraustys, dabar dar ir Teo
          Swedbank kaip tik įsikrausto..

          Comment


            Parašė nitroLT Rodyti pranešimą
            Swedbank kaip tik įsikrausto..
            hm.. o jie neatsisakys savo turimu dabartiniu 3 aukstu burese ir nesukels visko i viena (nauja)?

            Comment


              Swedbank ateityje dar plėsis, todėl jiems kaip tik trūks ploto.
              Atėjo, pamatė, pastatė...

              Comment


                ar ne čia kažklas rašė, kad Swed savo IT iš Perkūnkiemio iškels. tai vietos centre jiems papildomos tikrai reikia.

                Comment


                  Tai gi swedas i trecia bure kraustos, oficialiai buvo paskelbta

                  Comment


                    „Panorama“ investuos 1 mln. eurų į požeminės aikštelės atnaujinimą ir ją apmokestins

                    Nelabai apie naujus projektus, bet manau į temą. Ypač į temą apie aplink statomus daugiabučius ir verslo centrus, kurių gyventojai/darbuotojai turėjo vilčių naudotis nemokama Panoramos aikštele. Dabar nemokamai bus tik 3 valandos, po to - po 2 eurus per valandą.

                    Klausimas gi, kuris mane kankino jau seniai, tai ar po 3 valandų išvažiavus ir vėl įvažiavus vėl gausi nemokamą parkavimą? Čia šitas klausimas taikomas sistemoms, kurios naudoja auto numerius registravimui, o ne išduota kokią nors kortelę.

                    Comment


                      Asgaard keys (sunku nufotkint, nes gan neblogai apsitvere):





                      Comment


                        Hm, vis randu itartinu analogu vilniaus projektams...

                        Comment


                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                          „Panorama“ investuos 1 mln. eurų į požeminės aikštelės atnaujinimą ir ją apmokestins

                          Nelabai apie naujus projektus, bet manau į temą. Ypač į temą apie aplink statomus daugiabučius ir verslo centrus, kurių gyventojai/darbuotojai turėjo vilčių naudotis nemokama Panoramos aikštele. Dabar nemokamai bus tik 3 valandos, po to - po 2 eurus per valandą.

                          Klausimas gi, kuris mane kankino jau seniai, tai ar po 3 valandų išvažiavus ir vėl įvažiavus vėl gausi nemokamą parkavimą? Čia šitas klausimas taikomas sistemoms, kurios naudoja auto numerius registravimui, o ne išduota kokią nors kortelę.
                          VCUP daugiaaukštėje aikštelėje - 3 val. nemokamai vieną kartą per parą. Oro uosto centrinė trumpalaikio stovėjimo aikštelė - taip pat nemokamos 15 min. vieną kartą per parą.

                          Comment


                            Nedidelis atnaujinimas iš MMM statybų.









                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              „Panorama“ investuos 1 mln. eurų į požeminės aikštelės atnaujinimą ir ją apmokestins

                              Nelabai apie naujus projektus, bet manau į temą. Ypač į temą apie aplink statomus daugiabučius ir verslo centrus, kurių gyventojai/darbuotojai turėjo vilčių naudotis nemokama Panoramos aikštele. Dabar nemokamai bus tik 3 valandos, po to - po 2 eurus per valandą.

                              Klausimas gi, kuris mane kankino jau seniai, tai ar po 3 valandų išvažiavus ir vėl įvažiavus vėl gausi nemokamą parkavimą? Čia šitas klausimas taikomas sistemoms, kurios naudoja auto numerius registravimui, o ne išduota kokią nors kortelę.
                              Teisingas ir savalaikis sprendimas. Panorama orientuota į klientus ir, kad klientai galėtų pasistatyti automobilį. Prieš porą dienų darbo metu buvau ten užsukęs, tai aikštelė beveik pilna, laisvos tik kelios vietos pakampėse, o pats prekybcentris pustuštis.

                              Dėl laiko limitavimo reikia užklausti pačio Panoramos valdytojo, nes suprogramuoti galima įvairiai. Kiek esu girdėjęs, tai dažniausiai daro nemokamo laiko per parą limitą. Pvz. 3 val. nemokamai ir jas gali išnaudoti per 24 val. T.y. kiekvienas atskiras įvažiavimas/išvažiavimas sumuojasi.

                              Comment


                                Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
                                Nedidelis atnaujinimas iš MMM statybų.

                                Atvaizdas
                                Mano akimis pernelyg masyvūs piliastrai. Pvz. Park Town fasadas atrodo geriau.

                                Comment


                                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                  Mano akimis pernelyg masyvūs piliastrai. Pvz. Park Town fasadas atrodo geriau.
                                  Subjektyvi nuomonė. Mano subjektyvia nuomone tai Park Townas iš vis žiauriai nuviliantis palyginus su vizualizacijomis ir kol kas panašus į paturbinta automobilių parkingą. MMM atrodo žymiai solidžiau.
                                  Paskutinis taisė Gladiator; 2017.01.20, 19:20.

                                  Comment


                                    Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                    Mano akimis pernelyg masyvūs piliastrai. Pvz. Park Town fasadas atrodo geriau.
                                    Tačiau kuo mažiau skaidrių stiklo dalių, tuo pastatas šiltesnis...
                                    Paskutinis taisė Jegermeister; 2017.01.20, 18:33.

                                    Comment


                                      o man kažkaip MMM fasadas atrodo geriau už Park Town. Jo vertikalūs elementai masyvesni ir baltos spalvos. Tas pilkšvumas per daug susilieja su aplinka, o balta kiek labiau išsišoka, kas yra gerai. Tačiau Park Town turi kitus pliusus - banguotą stogą, geresnę lokaciją, na ir kiek didesnį aukštį.
                                      Paskutinis taisė Eidvis; 2017.01.20, 18:34.

                                      Comment


                                        Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                                        Subjektyvi nuomonė. Mano subjektyvia nuomone tai Park Townas iš vis žiauriai nuviliantis palyginus su vizualizacijomis ir kol kas panašus paturbinta automobilių parkingą. MMM atrodo žymiai solidžiau.
                                        Nuomonė apie gražu/negražu visada yra subjektyvi, o juo labiau kai pradžioje parašyta "mano akimis"

                                        Panašumo į paturbintą parkingą tikriausiai nesumažins tai, kad apatinis antžeminis aukštas ir bus stovėjimo aikštelė.

                                        Comment


                                          Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                          Nuomonė apie gražu/negražu visada yra subjektyvi, o juo labiau kai pradžioje parašyta "mano akimis"

                                          Panašumo į paturbintą parkingą tikriausiai nesumažins tai, kad apatinis antžeminis aukštas ir bus stovėjimo aikštelė.
                                          Cia is kur istraukei? Jokios aiksteles nebus pirmame aukste

                                          Comment

                                          Working...
                                          X