Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Neries krantinių atnaujinimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pačių takų prie pat upės antrą kartą niekas netvarkys. Kalba eina apie kitą aplinką.
    Na man jei išafaltuotų, kad ir raudona spalva nebūtų morališkai pasenęs vaizdas. Bet kolkas gerai bus ir pilkas asfaltas. Aš ten plytelių jokių ir nenorėčiau, nes tada tik begioti tinkama bus.

    Comment


      Parašė k0fis Rodyti pranešimą
      Pačių takų prie pat upės antrą kartą niekas netvarkys. Kalba eina apie kitą aplinką.
      Na man jei išafaltuotų, kad ir raudona spalva nebūtų morališkai pasenęs vaizdas. Bet kolkas gerai bus ir pilkas asfaltas. Aš ten plytelių jokių ir nenorėčiau, nes tada tik begioti tinkama bus.
      Na, pagal planą buvo numatyta kelių lygių pakrantės, vienos skirtos bendrai rekreacijai, kitos - sportui (su asfalto danga), taip pat apšvietimas, naujas apželdinimas ir t.t. Ir visai tai su mintimi, kad Neryje vyksta potvyniai ir ledonešiai. Dabar žada pastatyti suoliukus. Nu pažiūrėsim kada juos nuneš.

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Na, pagal planą buvo numatyta kelių lygių pakrantės, vienos skirtos bendrai rekreacijai, kitos - sportui (su asfalto danga), taip pat apšvietimas, naujas apželdinimas ir t.t. Ir visai tai su mintimi, kad Neryje vyksta potvyniai ir ledonešiai. Dabar žada pastatyti suoliukus. Nu pažiūrėsim kada juos nuneš.
        Suoliukus, šiukšliadėžes ir kt dalykus manau nėra problėmos nusukti rudenį. Kaip ir nėra problemos su laiku tą antrą "aukštą" pastatyti.

        Comment


          /\ Tai kiekvienam veiksmui galima sugalvoti atsakomąjį veiksmą. Toks atsikalbinėjimas prie nieko neprives.

          Pvz. Vokiečių gatvės rekonstrukcija. Galima gi viską tik atnaujinti: pakeisti plyteles, įsukti naujas natrio lempas, nu išlyginti gatvės dalį, kad būtų lygi, pakeisti suoliukų lentas. Ką ten daugiau daryti? Pinigų kiek bus sutaupyta. Galės dar kokią gatvę palopyt. Kam užsiimti ta didele erdvės rekonstrukcija, žymėti istorinį atstatymą, naują veją kloti, akmenines plyteles kloti, LED'us sukabinti ir t.t.?

          Comment


            Pvz galima gedimino pilį atsatyti, kam tą vokiečių g., krantines, ir kt dalykus renovuoti? Tavo tie pavyzdžiai juokingi ir neteisingi.

            Comment


              Parašė k0fis Rodyti pranešimą
              Pvz galima gedimino pilį atsatyti, kam tą vokiečių g., krantines, ir kt dalykus renovuoti? Tavo tie pavyzdžiai juokingi ir neteisingi.
              Ne, tavo pavyzdžiai "juokingi ir neteisingi". Tai pagrįsk kodėl jie "juokingi ir neteisingi"? Ką, Neries krantinių dangos atnaujinimas nėra lygu Vokiečių g. šaligatvių ir gatvės dangos pakeitimui (išlyginimui)?

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Ne, tavo pavyzdžiai "juokingi ir neteisingi". Tai pagrįsk kodėl jie "juokingi ir neteisingi"? Ką, Neries krantinių dangos atnaujinimas nėra lygu Vokiečių g. šaligatvių ir gatvės dangos pakeitimui (išlyginimui)?
                ne nėra, nes tai skirtingi projektai, skirtinguose vietose ir aplamai iš esmės skirtingi savo sandara, struktūra ir t.t.

                Comment


                  Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                  Suoliukus, šiukšliadėžes ir kt dalykus manau nėra problėmos nusukti rudenį. Kaip ir nėra problemos su laiku tą antrą "aukštą" pastatyti.
                  Yra problemu ta antra lygi pastatyti, net tai butu esminis krantines strukturos perdarymas. Negali tiesiog jos priklijuoti. Simasiaus optimizavimas labai nekoki pedsaka paliks. Tarp kitko jisai per rinkimus zadejo tokias paprastas pakrantes padaryti uz centro ribu - rajonams.

                  Comment


                    Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                    ne nėra, nes tai skirtingi projektai, skirtinguose vietose ir aplamai iš esmės skirtingi savo sandara, struktūra ir t.t.
                    Tai bet kokie projektai yra skirtingi, skirtingose vietose, skirtinga struktūra. Tai tokiu atveju jų išvis negalima lyginti, net jeigu reikia rinktis kurį įgyvendinti dėl lėšų trūkumo? Įsispraudei save į kampą ir tiek su tokia logika.

                    Mano palyginimai logiški ir teisingi: abiem atvejais būtų/yra padaromas tik kosmetinis patvarkymas be didesnių investicijų ir didesnių pertvarkų. Antruoju variantu yra abiejuose projektuose daromi esminiai pakeitimai, reikalaujantys didesnių investicijų. Kas čia nesutampa?

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      Tai bet kokie projektai yra skirtingi, skirtingose vietose, skirtinga struktūra. Tai tokiu atveju jų išvis negalima lyginti, net jeigu reikia rinktis kurį įgyvendinti dėl lėšų trūkumo? Įsispraudei save į kampą ir tiek su tokia logika.
                      Tikrai ne visi projektai skirtingi ir nelyginami. Bet tavo pavyzdys tai panašus nebent tuom, kad abu Vilniuje. Aš tai nieko prieš, gali verkšlenti toliau, o aš kaip ir didžioji dalis vilniečiu džiaugiasi daromais darbais.

                      Comment


                        Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                        Tikrai ne visi projektai skirtingi ir nelyginami. Bet tavo pavyzdys tai panašus nebent tuom, kad abu Vilniuje. Aš tai nieko prieš, gali verkšlenti toliau, o aš kaip ir didžioji dalis vilniečiu džiaugiasi daromais darbais.
                        Taip ir sakyk: nežinau kodėl prieštarauju tavo palyginimui, nes "tiesiog prieštarauju". Tokiu atveju būtume išvis išvengę šitos ilgos diskusijos, nes be argumentuotos kalbos jokios diskusijos išvis negali vykti. Pasakai "man nepatinka" ir viskas, kokie dar argumentai?

                        Comment


                          Argumente tu argumente, mano argumentai lygiai tokie patys kaip ir tavo argumentai.

                          Comment


                            Primena laidą "Ginčas be taisyklių"
                            Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                            Comment


                              Tavo argumentai:

                              Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                              ne nėra, nes tai skirtingi projektai, skirtinguose vietose ir aplamai iš esmės skirtingi savo sandara, struktūra ir t.t.
                              Mm taip. Medis yra medis, nes jis yra nepanašus į jokį kitą objektą.

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Manau daugumai užtektų to, kaip sutvarkyti kaimai ir maži miesteliai. Bet dabartiniam merui ir čia yra per brangus kosmosas, užteks duobes užpilti smėliu. Gerai, kad Zuokas spėjo Konstitucijos ir Gedimino prospektus rekonstruoti, o tai turėtumėm apipešiotas gatves su užpiltomis duobėmis, kur nei verslas nenori kurtis, nei žmonės vaikščioti.
                                Aha, ir išvogti gražiai lankais sudėtas senovines juodo granito trinkeles.

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  Tavo argumentai:



                                  Mm taip. Medis yra medis, nes jis yra nepanašus į jokį kitą objektą.
                                  Tai sakai man dabar bandysi įrodyti, kad čia labai panašūs projektai. Nu bandyk bandyk

                                  Comment


                                    Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                                    Tai sakai man dabar bandysi įrodyti, kad čia labai panašūs projektai. Nu bandyk bandyk
                                    Ne, tu turėjai pagrįsti savo teiginį, kad mano duotas palyginimas nėra logiškas. Tavo atsakymas buvo "nes taip manau" lygio. Tai ką čia?

                                    Comment


                                      O tai dės plyteles, betono blokus, ar asfaltą?

                                      Comment


                                        Žadėjo asfaltą.

                                        Comment


                                          Dar vasarą uždviau klausimą : kodėl kiti miestai, net toks mažas miestas kaip Anykščiai (kuris rekonstravo net 15 km krantinės) normaliai , iš esmės rekonstruoti krantinę, o Vilniuje vienintelis svarstytas variantas buvo trečiojo pasaulio šalių lygio - pigiai užpilti asfaltu, tikintis, kad iki kadencijos pabaigos nenuplaus ten visko

                                          Comment

                                          Working...
                                          X