Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    "Sostinės" straipsnyje spėliojama, kad Vilniaus savivaldybė specialiai vilkina sporto rūmų/Tauro kalno monstro išpirkimą, sutarčių su ūkio banku pasirašymą ir pan. Atseit nori viską nutęsti iki rinkimų išvakarių ir tada pasidaryti sau reklamą.
    Aš linkęs tuo abejoti. Bet kokiu atveju, kad artėjantys rinkimai yra gerai manau mes ir taip įsitikinom - tiek daug rekonstruojamų pastatų, tiesiamų/rekonstruojamų kelių ir pan. kaip šiais metais Vilniuje senokai nebuvo.
    O aš linkęs tuo tikėti, tik šiek tiek kitaip. Visų pirma nematau kuo čia savivaldybė galėtų pasigirti išpirkusi sporto bei profsajungų rūmus. Ir išvis kokiu čia bizniu savivaldybė uižsiiminėja. Kam švaistyti pinigus visokiem išpirkimam? Manau kad nacionalinio stadiono statyba yra pakankamai stambi korta, taigi prieš rinkimus laukiu pono mero pareiškiant kad derybos eina į pabaigą ir kad stadionas netrukus turėtų pradėt kilt.

    Comment


      Neneigčiau, kad meras stengtusi iš šio projekto išlaužti maksimalią naudą ir sau, kaip partijos lyderiui/merui/politikui, tačiau nepaisant visko tokio projekto atsiradimas Vilniui būtų tik pranašumas, nes manau skambetų plačiai Europoje. Galų gale tai daug realiau iš šiandienos perspektyvų žiūrint, nei Pasaulio Prekybos Centro statybos, apie ką buvo prabilta, gryžus iš Kanų kovo mėnesį, o tai jau būtū visai fantastiška reklama šaliai.
      Asmeniškai man M. Fukso pasiūlymai kai kuriose vietose gana drastiški bei akivaizdžiai įtakojami užsakovų ambicijų turėti dangoraižius prie Gedimino pilies, ir galbūt juos pardavus nusipirkti jau kokį Anglijos Premier lygos kluba tačiau idėja visumoje žavi. Spečiau, kad šiemet taškas rūmų išpirkime padėtas neus, o čia žiū - jau ir rinkimai ant nosiaus Tačiau dar klausimas kuri pusė jų laukia labiau ir tempia laikaaaaaa......

      Comment


        Mano manymu sia teritorija reiketu palikti ateiciai. Tokia didziule investicija nukreipciau i Vokieciu gatveje esanciu stalinizmo laikotarpio pastatu nugriovima...

        Comment


          Jeigu šis kompleksas išsiskirtų kaip Gugenheimo muziejus ar kiti statiniai, sulauktume didelių ne tik investicijų bet ir būtų matomas turizmo didelia atsigavimas, tačiau palikti irgi galima, bet kiek jis gali darkyti vaizdą, reikia pagal mane jau dabar permainų.

          Comment


            Kai buvo Delfi konferencija su V.Romanovu, i klausimą apie Ž stadiono teritoriją atsakė labai lakoniškai ir daugiau nekomentavo - "eilinės procedūros savivaldybėje".

            Comment


              Šiandien per "Panoramą" buvo rodomas reportažas apie jungtinį Gugenheimo ir Ermitažo muziejų Vilniuje, planuojama sporto rūmų vietoje tikekimės sulauksime gerų naujienų
              http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/.../?itemID=83732

              Comment


                na, kažkas panašaus juk turėjo būti planuojama sklype šalia seimo.
                kliuna mat tie sporto rumai..

                Comment


                  Parašė toshas Rodyti pranešimą
                  na, kažkas panašaus juk turėjo būti planuojama sklype šalia seimo.
                  kliuna mat tie sporto rumai..
                  Apie sklypą prie seimo būtų galima kalbėti, jei jis būtų atiduotas savivaldybei. Bet taip abejoju, kad bus padaryta.

                  Comment


                    Parašė Henrikas Rodyti pranešimą
                    Šiandien per "Panoramą" buvo rodomas reportažas apie jungtinį Gugenheimo ir Ermitažo muziejų Vilniuje, planuojama sporto rūmų vietoje tikekimės sulauksime gerų naujienų
                    http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/.../?itemID=83732
                    Bet...bet....bet futbolas ...

                    Comment


                      Pabandysiu prikelt šią temą, nes vakar į pašto dėžutę įkrito toks intriguojantis lapukas (atsiprašau už skanavimo kokybę):



                      Čia, savaime suprantama, rinkiminė agitacija ir jie, greičiausiai, bando surinkt minią nepatenkintų bobučių ir diedukų su šakėm, kurie būtų pasirįžę galvą padėt dėl tų griuvenų išsaugojimo... bet kokiu atveju, parašiau aš jiems laišką su prašymu suteikti daugiau informacijos, nes pats faktas (jei tai tikrai faktas), kad savivaldybė rengia detalųjį teritorijos planą mane suintrigavo. Kai tik sulauksiu kokių naujienų - informuosiu.

                      Comment


                        Būtinai informuok
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Shiaip tai 'Jaunoji Lietuva' paskutniai neishmaneliai. kas trukdo buti prekybos centrui ir stadionui kartu? Sweicarijoje labai populiaru po stadionais atidaryti didelius prekybos centrus. Buvau viename tokiame Bern'e ir visai neseniai viena toki atidare mano mieste. Konceptas labai protingas: Kai nevyksta zaidynes stadione, jis vis vien yra traukos objektu,nes zmones leidzia laisvalaiki apsipirkinedami. Taip ir statybos greiciau atsipirks ir pac ekslploatavimas yra pigesnis. Tegul jie pirma pasidomi kokia praktika yra pasaulyje, o tik poto cypia...

                          Comment


                            Mano galva: cia niekas kita, kaip "Jaunosios Lietuvos" PIGUS (tikraja ta zodzio prasme) PR'inis lapukas...... paziurekit i ju www.jaunojilietuva.lt ir viskas pasidarys aisku...... + svarbiausia visa gerkle rekti: ~ 100.000 m2 multifunkcini prekybos ir pramogu centraaaaa kad tik bobules ateitu pasiklausyti ir pletku, kokie jie faini, panesioti.....
                            Komikai, net e-mail'u su @jaunojilietuva.lt nesugeba suskurti
                            ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                            Comment


                              Parašė Myndzius Rodyti pranešimą
                              Mano galva: cia niekas kita, kaip "Jaunosios Lietuvos" PIGUS (tikraja ta zodzio prasme) PR'inis lapukas...... paziurekit i ju www.jaunojilietuva.lt ir viskas pasidarys aisku...... + svarbiausia visa gerkle rekti: ~ 100.000 m2 multifunkcini prekybos ir pramogu centraaaaa kad tik bobules ateitu pasiklausyti ir pletku, kokie jie faini, panesioti.....
                              Komikai, net e-mail'u su @jaunojilietuva.lt nesugeba suskurti
                              Tai jo, aš irgi lygiai taip pat manau, tik mane sudomino kokius faktus jie gali pateikti apie tos teritorijos detalųjį planą. Bet kol kas jokio atsakymo nesulaukiu... nors parašiau abiems

                              P.S. Partijos "Jaunoji Lietuva" atstovai, jei skaitote šį forumą ir pamatę mane nusprendėte man nieko nesiųsti, tai labai apsirinkate, nes aš tikrai tikrai už Jus balsuosiu, jei atsiųsite kokios nors informacijos

                              Comment


                                Ir aš balsuosiu, ir dar plačią giminę suagituosiu, jei papasakos, kas ten vyksta.

                                Tai, kad savivaldybės reklaminės kampanijos dalis - plakatai apie būsimus darbus stotelėse yra ir su Fukso projekto vizualizacijomis - teikia tikrai nemenkų vilčių, kad ta vieta pajudės, matyt jie patys yra suinteresuoti (otkatas ar dar kas). O kai tai įvyks, kartu su jaunalietuviais eisiu kastuvu darbuotis, tik pagal paskirtį.
                                Jūsų,
                                Analitikas PlėtRa™

                                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                Comment


                                  Faktas tas, kad i sia teritorija gviesiasi ir kiti !!!
                                  Citata is siu metu SP Nr.1:
                                  "Tikimybe, kad Vilniuje gali iskilti Gugenheimo-Ermitazo muzieju tinklo muziejus, vis dideja. "Statybu piloto" ziniomis, neseniai Gugenheimo stebetoju taryba leido rengti studijas, kurias atlikus bus renkamasi is triju miestu - Vilniaus, Singapuro ir Kvala Lumpuro. Vilniaus mero A. Zuoko teigimu, studija Vilnius ketina paruosti iki metu pabaigos.
                                  Kaip "Statybu pilotui" teige Vilniaus miesto pletros departamento direktorius Linas Naujokaitis, jau nuspresta, kad toks muziejus galetu uzimti Sporto rumu komplekso teritorija"

                                  Taip iseina, kad vietoj sporto rumu muzieju turesim ?!?!?!
                                  ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                                  Comment


                                    Jei būtum pasidomėjęs ir paskaitęs kas parašyta šioje temoje, žinotum, kad savivaldybė su ubig bando susitarti: savivaldybė išperka sporto rūmus (vietoj kurių kaip matai planuojamas nerealus "daiktas") ir tuo pačiu metu leidžia ubig kažkaip plėtoti likusią teritoriją. Tokia sutartis lyg ir nebuvo pasirašyta, matyt ubig netenkino pateiktos sąlygos ir jie laukia rinkimų.

                                    Comment


                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Jei būtum pasidomėjęs ir paskaitęs kas parašyta šioje temoje, žinotum, kad savivaldybė su ubig bando susitarti: savivaldybė išperka sporto rūmus (vietoj kurių kaip matai planuojamas nerealus "daiktas") ir tuo pačiu metu leidžia ubig kažkaip plėtoti likusią teritoriją. Tokia sutartis lyg ir nebuvo pasirašyta, matyt ubig netenkino pateiktos sąlygos ir jie laukia rinkimų.
                                      Taigi buvo ten variants - savivaldybė sporto rūmų išpirkimui "numatė" 25 mln. litų, o "ŪBIG" užsiprašė 100 mln. eurų Per radiją girdėjau kažkada...

                                      Comment


                                        Blogai...

                                        http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=12515262

                                        Comment


                                          Labai gerai
                                          bet straipsnio pavadinimas kvailokas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X