Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius Outlet prekybos ir pramogų centras V. Pociūno g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Romas
    replied
    Yra ir nuotraukų

    Lrytas.lt 2021.11.02
    Vilniuje duris atvėrė naujas prekybos centras

    http://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-...tomis-21228765

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    Kai apie projektą nebėra ką kalbėti, nes yra užbaigtas, tai visokiom nesąmonėm užsiminėjam.... dar vienas įrodymas, kad tema išsemta....nebėra apie ką kalbėti, nebent apie gramatiką, viadukus, foto ar vienas prie kito kabinėtis

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Na, tai netrukdo būti prostitute.

    O kad pastatas kažkam subjektyviai patinka, na tai ką, kiekvienas gi su savo visokiais įdomiais pomėgiais. Gal žmogus nori Vilniuje daugiau tokių gražių pastatų su sraigtasparnių nusileidimo aikštelėmis (žingsnis į priekį, aplenkiantis visus darnius judumus)
    Visi turime savo subjektyvius pomėgius...kai kam viaduko reikia...kai kam foto reikia, kad projektą užbaigtu vadintų...taip idomiau gyventi...gerbkime vienu kitų pomėgius...nieko tame blogo...viskas yra subjektyvu, net architektūra...

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    O pradžia visos šitos beprasmės diskusijos buvo, kai parašiau, kad projektas įgyvendintas ir diskusiją galima uždaryti ir tiek....kadangi forumas apie projekto eigą...ir visas pseudo intelektualias diskusijas tęskite, kur norite, tik ne čia....
    tada vienas parašė, kad negalim uždaryti, nes nera foto įkeltų....
    kitas pasiūlė viaduką statyti...nenorėjau atsilikti - pasiūliau sraigtasparnio aikštelę pridėti
    trečias primygtinai prašė pagrįsti, kodėl projektas yra geras
    ketvirtas apie prostitutę ištraukė anekdotą...
    ir po viso šito, čia vadinasi yra rimta diskusija ir kažkad parašė: "netrukdyk, negaišink mūsų laiko, nes mes čia rimtai diskutuojam"=)

    Jeigu aš nesišneku (ko gero taip iš tikro ir yra), tai neraguokite į mano durnas mintis....primenu viskas prasidėjo nuo temos uždarymo, o baigėsi prostitute ir darniu judumu.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Čia kaip anekdote:
    - Bet Chaimo dukra juk prostitutė?
    - Ką jūs kalbate, ji gydytoja, trijų vaikų mama!
    - Na kaip norite, aš tik savo nuomonę pasakiau
    Na, tai netrukdo būti prostitute.

    O kad pastatas kažkam subjektyviai patinka, na tai ką, kiekvienas gi su savo visokiais įdomiais pomėgiais. Gal žmogus nori Vilniuje daugiau tokių gražių pastatų su sraigtasparnių nusileidimo aikštelėmis (žingsnis į priekį, aplenkiantis visus darnius judumus)
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.11.01, 06:27.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Čia kaip anekdote:
    - Bet Chaimo dukra juk prostitutė?
    - Ką jūs kalbate, ji gydytoja, trijų vaikų mama!
    - Na kaip norite, aš tik savo nuomonę pasakiau

    Komentuoti:


  • B.S.
    replied
    Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

    O kam čia grįsti...ne disertacija...tiesiog subjektyviai patinka ir tiek....
    "Projektas geras ir tiek, klausimų nekelkit, nuotraukų nedėkit." Ar ką nors praleidau?

    Tamsta atėjot į DISKUSIJŲ ir NUOTRAUKŲ dalijimosi platformą ir aktyviai bandot ją sutrikdyti. Ačiū už nuomonę be argumentų, bet gal nebekenkit kitiems dėl ko mes čia ir susirinkom.
    Paskutinis taisė B.S.; 2021.10.31, 18:37.

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

    Tai pagrįsk savo teiginį kuo jis geras ir padiskutuosim.
    O kam čia grįsti...ne disertacija...tiesiog subjektyviai patinka ir tiek....

    Komentuoti:


  • Tikras architektas
    replied
    Parašė Diogenas Rodyti pranešimą
    ir projektas geras
    Tai pagrįsk savo teiginį kuo jis geras ir padiskutuosim.

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    Parašė B.S. Rodyti pranešimą
    Tamsta arba prisideda prie diskusijos. Arba neprisideda. Negaisinkite kitu laiko su savo beprasmiais isvedziojimais. Ar jus trikdo tai kad mes cia aptarinejame kazkoki tai projekta? Gal prie jo prisidejote kad taip jautriai reaguojate i kritika?
    Tai diskutuokite, kas gi trukdo tiesiog ir aš kaip ir daugelis čia išsakau savo matymą kokios problemos ir projektas geras

    Komentuoti:


  • B.S.
    replied
    Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

    Ok ok diskutuokit...tiesiog labai užkabliavo foto ir pastato buvimo tema....santykis tarp fakto ir vaizduotės...tai taip pat achitektūrinis klausimas gali būti
    Tamsta arba prisideda prie diskusijos. Arba neprisideda. Negaisinkite kitu laiko su savo beprasmiais isvedziojimais. Ar jus trikdo tai kad mes cia aptarinejame kazkoki tai projekta? Gal prie jo prisidejote kad taip jautriai reaguojate i kritika?

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą



    Žmogau, čia mes rimtai diskutuojam. Jei nesugebi įsitraukti į diskusiją ir pasakyti kažką naudingo, tai ir negadink jos.
    Ok ok diskutuokit...tiesiog labai užkabliavo foto ir pastato buvimo tema....santykis tarp fakto ir vaizduotės...tai taip pat achitektūrinis klausimas gali būti

    Komentuoti:


  • Tikras architektas
    replied
    Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

    Dar būtų gerai sraigtasparnio nusileidimo aikštelė
    Geras filosofinis klausimas....galbūt ir mūsų nėra ir čia ne mes apie šį pastatatą nesąmones rašom...eisiu, padarysiu foto, kad tu įtikėtum, kad pastatas ne tik idėja, bet ir baigtas net yra...Dekartas sakė: mąstau, vadinasi esu....dabar reikėtų sakyti: nufotografuotas, vadinasi esu...
    Žmogau, čia mes rimtai diskutuojam. Jei nesugebi įsitraukti į diskusiją ir pasakyti kažką naudingo, tai ir negadink jos.

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    Parašė Globalus Rodyti pranešimą
    Galėjo čia viaduką suprojektuoti..
    Click image for larger version

Name:	P11030-183438.jpg
Views:	705
Size:	817,3 kB
ID:	1924652
    Dar būtų gerai sraigtasparnio nusileidimo aikštelė

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    Parašė Litch Rodyti pranešimą

    O iš kur galime žinoti, kad jis baigtas? Užbaigto pastato nuotraukų tai nėra.
    Geras filosofinis klausimas....galbūt ir mūsų nėra ir čia ne mes apie šį pastatatą nesąmones rašom...eisiu, padarysiu foto, kad tu įtikėtum, kad pastatas ne tik idėja, bet ir baigtas net yra...Dekartas sakė: mąstau, vadinasi esu....dabar reikėtų sakyti: nufotografuotas, vadinasi esu...

    Komentuoti:


  • Litch
    replied
    Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

    Tai kad nebėra apie ką kalbėti....projektas baigtas...
    O iš kur galime žinoti, kad jis baigtas? Užbaigto pastato nuotraukų tai nėra.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Globalus Rodyti pranešimą
    Galėjo čia viaduką suprojektuoti..
    Pėstiesiems tai taip, jau geriau nei dobilu vaikščioti. Aišku, jeigu bus ten pakankamas srautas einančių pėsčiomis iš Viršuliškių (kažko abejoju).

    Parašė AnD Rodyti pranešimą

    Pritariu, kad smirda. Tikiuos neilgai. O šiaip stebiuosi, kiek daug forume estetų. Einat į prekybos į centrą , o tikitės muziejaus.
    Aš tai einu apsipirkt. Man svarbu: geras aptarnavimas, užtrukt kuo trumpiau, švara, tvarka.
    Kai noriu pasėdėt prie kavos, o ne pavalgyt - einu ten kur geras vaizdas. O ne į prekybos centrą. O jei einu pavalgyt - man nesvarbu ką matau pro langa, langų gali visai nebūti.
    Čia kalbėjau apie taip kritikuojamą interjerą. Su eksterjeru tikrai galėjo labiau pasistengt tokioje matomoje vietoje.
    Kai einu Panoramoje į Ganbei, vaizdas per langą tikrai būna ne paskutinėje vietoje. Daugybei žmonių tikrai ne tas pats, ar valgyti (o šalia tos sąvokos "valgyti" dar būna bendravimas, pasisėdėjimas, išgėrimas, selfio pasidarymas ir t. t.) kokioje pakelės užkadinėje su stovimais stalais, ar jaukioje vietoje su vaizdu.

    Netgi Kauno Megoje, akvariumai daug kam įdomu ir faina. Tokie dalykai traukia žmones, o ne tik kad apsipirkau ir išėjau. Tai ir eilinėje parduotuvėje prie namų galiu taip pat apsipirkti.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.10.30, 21:44.

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Galėjo čia viaduką suprojektuoti..
    Click image for larger version

Name:	P11030-183438.jpg
Views:	705
Size:	817,3 kB
ID:	1924652

    Komentuoti:


  • Tikras architektas
    replied
    Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

    Tai kad nebėra apie ką kalbėti....projektas baigtas...
    Nu, o, ar matei čia nors vieną projekto temą uždarytą?

    Ir tikrai yra apie ką kalbėti. Ypač aiškintis kaip atsitinka, kad tokie apgailėtini gargarai statomi.

    Komentuoti:


  • B.S.
    replied
    Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

    Čia jau tavo problema...pastatas baisus ar ne baisus ir nežiūrint to pastatas yra baigtas ir todėl tema išsemta....kalbam apie projekto pabaigą....o baisumo tema yra subjektyviai estetiška ir tai medaro įtakos faktui, kad projektas yra baigtas.
    Kam uždaryti? Nepatinka-neskaityk. O visus mėšlinus projektus reikia kuo daugiau viešinti ir gėdinti jų vystytojus ir finansuotojus. Tam kad kitą kartą pagalvotų prieš darant. Belieka prikelti baisių nuotraukų, kad visas Vilnius matytų ir ten nevažiuotų.
    P.S.: šita pabaisa prisidės prie neigiamo Pilaitės įvaizdžio.
    Paskutinis taisė B.S.; 2021.10.30, 10:21.

    Komentuoti:

Working...
X