Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir video reportazas yra:

    Naujas verslininko grobis: vietoje parko – daugiabučių kvartalas

    Statybų skandalais ir valstybinės žemės užgrobimu garsėjantis Vilniaus verslininkas Rimantas Jurkšas įvarė šoką sostinės gyventojams.
    https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos...talas-6027904/

    Comment


      Nu Pakalnis tai medis visiškas tą video peržiūrėjus. Kažkoks lūzeris nieko nesugebantis ir jokios atsakomybės nematantis.

      Comment


        Tas vadinamasis "žalias plotas" atrodo baisiai. Negi žmonės niekad nematė normalių parkelių ar vaikų žaidimo aikštelių?

        Ta apgriuvusi grožybė manau anksčiau ar vėliau sulauks griovimo.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
          4. As esu uz miesto tankinima, suprantu jo naudas. Nelabai noriu ir rekaut cia ar palaikyt ta aplinkiniu gyventoju isterija. Bet nesuprantu vieno dalyko... kaip reikia nemylet savo miesto, kad palikti situs absoliuciai apleistus pastatus, kurie desimtmeciais kelia tiesiog gresme sveikatai - ir vietoj to kad nugriaut juos tiesiog aplink apstatyt daugiabuciais. Nu wtf, kodel ne naujas statinys vietoj sitos siknos. Bet sikna liks. O trys daugiabuciai dygsta atemus puse aiksteles tarp vaiku darzeliu, kurioje ziema ir vasara zaide aplinkiniu namu vaikai.
          Prie ko čia "miesto nemylėt"? Įsivaizduok situaciją (nežinau kiek ji atitinka realybę, čia mano spėjimas). Tas pusiau apleistas pastatas priklauso kokiems 15-ai savininkų. Apleistos dalies savininkai susimoka padidintą (berods 4%) NT mokestį ir toliau nieko nedaro. Ką miestas gali padaryt, kad vietoje šio šiukšlyno atsirastų naujas daugiabutis? Nieko. Absoliučiai nieko. Nusavinti turto negali, nugriauti pusę pastato irgi negali. Tai ir toliau turėsim tokius apleistus pastatus kol kas nors jų nenupirks.

          Aš gyventojų vietoje ne stabdyčiau statybas, o kelčiau reikalavimus (arba būčiau kėlęs dar projektavimo stadijoje: juk visi etapai praeiti, apie šio daugiabučio projektą buvo skelbta net šiame forume, gal net šioje temoje). Reikalavimas paprastas: iškertat mini miškelį, bet šalia atkuriat ne mažesnio ploto ir ne mažesnį kiekį medžių su jaukiai sutvarkyta aplinka, kuri bus atvira visiems. Gyventojai, jeigu būtų norėję, būtų galėję savivaldybę užspausti kaip reikiant.

          Man panašiausia, kad žmonės baiminasi ne "statybų vaikų miego metu" ir ne "jaukaus parkelio" (aka bomžyno), o tiesiog nenori turėti naujų daugiabučių kaimynų.

          Comment


            Parašė Creatium Rodyti pranešimą

            Prie ko čia "miesto nemylėt"? Įsivaizduok situaciją (nežinau kiek ji atitinka realybę, čia mano spėjimas). Tas pusiau apleistas pastatas priklauso kokiems 15-ai savininkų. Apleistos dalies savininkai susimoka padidintą (berods 4%) NT mokestį ir toliau nieko nedaro. Ką miestas gali padaryt, kad vietoje šio šiukšlyno atsirastų naujas daugiabutis? Nieko. Absoliučiai nieko. Nusavinti turto negali, nugriauti pusę pastato irgi negali. Tai ir toliau turėsim tokius apleistus pastatus kol kas nors jų nenupirks.

            Aš gyventojų vietoje ne stabdyčiau statybas, o kelčiau reikalavimus (arba būčiau kėlęs dar projektavimo stadijoje: juk visi etapai praeiti, apie šio daugiabučio projektą buvo skelbta net šiame forume, gal net šioje temoje). Reikalavimas paprastas: iškertat mini miškelį, bet šalia atkuriat ne mažesnio ploto ir ne mažesnį kiekį medžių su jaukiai sutvarkyta aplinka, kuri bus atvira visiems. Gyventojai, jeigu būtų norėję, būtų galėję savivaldybę užspausti kaip reikiant.

            Man panašiausia, kad žmonės baiminasi ne "statybų vaikų miego metu" ir ne "jaukaus parkelio" (aka bomžyno), o tiesiog nenori turėti naujų daugiabučių kaimynų.
            Visi etapai praeiti, nes "vsio zakonno". Kai statyboms skiriamas laikas net 2 metai, tai nenuostabu kad kaimynai skusis. Nauju kaimynu jie nelabai tures, tas namas yra tarp darzeliu, ne tarp namu. Čia problema kad neaisku is kur ten atsirado sklypas ir kodel jis ten suformuotas, na o po to leista statyti nesutvarkant aplinkos.

            Šimašius rašo:

            Problemą Žinau. Statyti pagal dokumentus jie gali, tačiau tik jei tai prisideda prie kompleksinio rajono pagerinimo. Jie nuo to išsisuko galimai korupciškai. Kreipiausi statybų įnbspekciją, kad sustabdytų leidimą. Kol kas jie galvoja. Savivaldybėje atliekame vidinį tyrimą.
            Prieš tai jis rašė apie Rimantą Jurkšą, tų statybų užsakovą:

            Click image for larger version

Name:	30707790_2030783550514471_1269326594481061888_o.jpg
Views:	98
Size:	68,6 kB
ID:	1636592
            Click image for larger version

Name:	30713810_2030783663847793_8083535480827674624_o.jpg
Views:	92
Size:	67,1 kB
ID:	1636593

            Comment


              Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

              Visi etapai praeiti, nes "vsio zakonno". Kai statyboms skiriamas laikas net 2 metai, tai nenuostabu kad kaimynai skusis. Nauju kaimynu jie nelabai tures, tas namas yra tarp darzeliu, ne tarp namu. Čia problema kad neaisku is kur ten atsirado sklypas ir kodel jis ten suformuotas, na o po to leista statyti nesutvarkant aplinkos.

              Šimašius rašo:


              Prieš tai jis rašė apie Rimantą Jurkšą, tų statybų užsakovą:
              Ne, tai jeigu neteisėtai, tai aš tada nieko neturiu pasakyt. Čia akivaizdu, kad jeigu kažkas daroma neteisėtai, tai tą reikia stabdyti ir liepti atkurti tą, kas buvo sunaikinta.

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                Prie ko čia "miesto nemylėt"? Įsivaizduok situaciją (nežinau kiek ji atitinka realybę, čia mano spėjimas). Tas pusiau apleistas pastatas priklauso kokiems 15-ai savininkų. Apleistos dalies savininkai susimoka padidintą (berods 4%) NT mokestį ir toliau nieko nedaro. Ką miestas gali padaryt, kad vietoje šio šiukšlyno atsirastų naujas daugiabutis? Nieko. Absoliučiai nieko. Nusavinti turto negali, nugriauti pusę pastato irgi negali. Tai ir toliau turėsim tokius apleistus pastatus kol kas nors jų nenupirks.

                Aš gyventojų vietoje ne stabdyčiau statybas, o kelčiau reikalavimus (arba būčiau kėlęs dar projektavimo stadijoje: juk visi etapai praeiti, apie šio daugiabučio projektą buvo skelbta net šiame forume, gal net šioje temoje). Reikalavimas paprastas: iškertat mini miškelį, bet šalia atkuriat ne mažesnio ploto ir ne mažesnį kiekį medžių su jaukiai sutvarkyta aplinka, kuri bus atvira visiems. Gyventojai, jeigu būtų norėję, būtų galėję savivaldybę užspausti kaip reikiant.

                Man panašiausia, kad žmonės baiminasi ne "statybų vaikų miego metu" ir ne "jaukaus parkelio" (aka bomžyno), o tiesiog nenori turėti naujų daugiabučių kaimynų.
                Va čia ir yra viena iš pagrindinių, bent jau Vilniaus, miesto negandų, kuri yra, sakyčiau, impotencijos sistemiškai tvarkytis ir "gyvenu apsi---ęs nieko nedarau dėl visko burbu kalti tik aplinkiniai bet ne aš sureaguosiu tik kai plyta ant galvos užkris sutvarkykit viską už mane" simptomas. Esu alergiškas mintims per įstatymus priversti žmones ką nors daryti, bet griuvenų iš miesto (neretai - centro) šalinimo klausimu šiuo metu nematau kitų alternatyvų kaip sukurti Griežtus įstatymus tiems kas laiko griūvančius pastatus mieste (kuo arčiau centro - tuo griežčiau taikyti). Kai tokių priemonių nėra (3-4% mokestis už griuvenas yra apgailėtinas) tai ir turim tokius reiškinius kaip šis pavyzdys, Drujos g. Milvydo Juškausko į gatvę įsirėžę griuvėsiai ir tt. Jei Mokestis nepadeda ir sąvininkas nesitvarko bei nereaguoja kokius metus, toks turtas po perspėjimų išvis turėtų būti paimamas žmonių poreikiams, sąvininkui išmokant kokia 50% rinkos vertės (baudavimas dėl ignoravimo tvarkytis / parduoti) arba iš vis neišmokant, ir viskas. Tų griuvėsių netvarkomų dešimtmečiais viena iš priežasčių dar yra ir ta, kad po sovietmiečio centre ir aplinkui patalpas gavo bet kas - nesvarbu ar tas žmogus gali išlaikyti turtą ar ne (griūvančio paveldo viena iš priežasčių), tad ir turim reiškinius kaip "aš neturiu pinigų už ką tvarkyt ir ignoruoju viską, o parduoti atsisakau, nes man taip "fainiau"" arba "geriau jau būsiū palaidotas griūvančio pastato plytų, bet neparduosiu". Grrr.... : ))
                PS.
                NT, kuris trukdo ne vieną sklypą aptarnaujančioms gatvėms tiesti irgi turėtų būti kažkokie išskirtiniai paėmimo žmonių poreikiams įstatymai, jei sąvininkai ignoruoja pasiūlymus parduoti turtą, kad būtų galima tiesti infrastruktūrą.
                Paskutinis taisė spekas; 2018.04.22, 11:01.

                Comment


                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                  Nu Pakalnis tai medis visiškas tą video peržiūrėjus. Kažkoks lūzeris nieko nesugebantis ir jokios atsakomybės nematantis.
                  Cia ne valstybine zeme, isivaizduok tavo sklypa mieste zmones naudotu kaip parka ir bet kokias statybas draustu...

                  Comment


                    Parašė spekas Rodyti pranešimą

                    Va čia ir yra viena iš pagrindinių, bent jau Vilniaus, miesto negandų, kuri yra, sakyčiau, impotencijos sistemiškai tvarkytis ir "gyvenu apsi---ęs nieko nedarau dėl visko burbu kalti tik aplinkiniai bet ne aš sureaguosiu tik kai plyta ant galvos užkris sutvarkykit viską už mane" simptomas. Esu alergiškas mintims per įstatymus priversti žmones ką nors daryti, bet griuvenų iš miesto (neretai - centro) šalinimo klausimu šiuo metu nematau kitų alternatyvų kaip sukurti Griežtus įstatymus tiems kas laiko griūvančius pastatus mieste (kuo arčiau centro - tuo griežčiau taikyti). Kai tokių priemonių nėra (3-4% mokestis už griuvenas yra apgailėtinas) tai ir turim tokius reiškinius kaip šis pavyzdys, Drujos g. Milvydo Juškausko į gatvę įsirėžę griuvėsiai ir tt. Jei Mokestis nepadeda ir sąvininkas nesitvarko bei nereaguoja kokius metus, toks turtas po perspėjimų išvis turėtų būti paimamas žmonių poreikiams, sąvininkui išmokant kokia 50% rinkos vertės (baudavimas dėl ignoravimo tvarkytis / parduoti) arba iš vis neišmokant, ir viskas. Tų griuvėsių netvarkomų dešimtmečiais viena iš priežasčių dar yra ir ta, kad po sovietmiečio centre ir aplinkui patalpas gavo bet kas - nesvarbu ar tas žmogus gali išlaikyti turtą ar ne (griūvančio paveldo viena iš priežasčių), tad ir turim reiškinius kaip "aš neturiu pinigų už ką tvarkyt ir ignoruoju viską, o parduoti atsisakau, nes man taip "fainiau"" arba "geriau jau būsiū palaidotas griūvančio pastato plytų, bet neparduosiu". Grrr.... : ))
                    PS.
                    NT, kuris trukdo ne vieną sklypą aptarnaujančioms gatvėms tiesti irgi turėtų būti kažkokie išskirtiniai paėmimo žmonių poreikiams įstatymai, jei sąvininkai ignoruoja pasiūlymus parduoti turtą, kad būtų galima tiesti infrastruktūrą.
                    Aš irgi to norėčiau. Bet tokie įstatymai pas mus neegzistuoja, o mietas, kaip žinia, nekuria išvis įstatymų. 4% yra berods didžiausias įstatyme leistinas NT mokesčio dydis, tai jį ir taiko. Reikalaukime Seimo, kad būtų sukurta įstatyminė bazė tavo išvardintiems veiksmams atlikti.

                    Comment


                      Kai pastatys nauja daugiabuti A. P. Kavoliuko g. 14 bus visiškai neįdomu

                      Comment


                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                        Aš irgi to norėčiau. Bet tokie įstatymai pas mus neegzistuoja, o mietas, kaip žinia, nekuria išvis įstatymų. 4% yra berods didžiausias įstatyme leistinas NT mokesčio dydis, tai jį ir taiko. Reikalaukime Seimo, kad būtų sukurta įstatyminė bazė tavo išvardintiems veiksmams atlikti.
                        Nežinau net nuo ko pradėti ar kur kreiptis, kad tokie įstatyma (ar panašūs) atsirastų...

                        Comment


                          Parašė spekas Rodyti pranešimą

                          Nežinau net nuo ko pradėti ar kur kreiptis, kad tokie įstatyma (ar panašūs) atsirastų...
                          Vargu ar atsiras, nes jie gali nesunkiai kirstis su žmogaus teisėmis. Reikia geriau žiūrėti kokios praktikos kitose šalyse.

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                            Vargu ar atsiras, nes jie gali nesunkiai kirstis su žmogaus teisėmis. Reikia geriau žiūrėti kokios praktikos kitose šalyse.
                            Viena didžiausių taip vadinamos demokratijos kvailysčių yra ta, kad žmogaus teisės pastatytos prieš visuomenės teises.

                            Comment


                              Parašė J.U. Rodyti pranešimą

                              Viena didžiausių taip vadinamos demokratijos kvailysčių yra ta, kad žmogaus teisės pastatytos prieš visuomenės teises.
                              Bet visuomenė stipri tiek, kiek stiprus kiekvienas individas Žodžiu neverta dabar į tą diskusiją veltis.

                              Comment


                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                Aš irgi to norėčiau. Bet tokie įstatymai pas mus neegzistuoja, o mietas, kaip žinia, nekuria išvis įstatymų. 4% yra berods didžiausias įstatyme leistinas NT mokesčio dydis, tai jį ir taiko. Reikalaukime Seimo, kad būtų sukurta įstatyminė bazė tavo išvardintiems veiksmams atlikti.
                                Maksimalus NT mokesčio dydis, kurį savivaldybė gali nustatyti, yra 3%. Šiuo tarifu nebaigtos statybos / apleistas NT ir apmokestinami.

                                Palyginimui, Airijoje, kur taikomi vieni griežtesnių įstatymų EU, apleistam NT turtui taip taikomas 3% mokestis, tačiau savivaldos sprendimu galima pritaikyti iki 10% mokestį. Taip pat galima skirti baudą iki 55 tūkst. EUR, jeigu tendencingai ignoruojami nurodymai susitvarkyti. Kraštutiniais atvejais savivalda taip pat gali perimti apleistą NT turtą priverstiniu būdu, sumokant kompensaciją (prieš tai iš jos atėmus nesumokėtus mokesčius ir baudas). Plačiau čia: www.citizensinformation.ie

                                Bet yra ir kita medalio pusė - griežtos priemonės gali prieštarauti teisei į nuosavybės neliečiamumą ir kiekvienu atveju gali tekti įvertinti įvairias aplinkybes (tai vienintelis gyvenamasis būstas; nėra lėšų tvarkymui, o objektas nepaklausus rinkoje; nuo savininko nepriklausančios kliūtys tvarkymuisi, pvz. teisminiai ginčai; savininkas užsienyje ar apskritai nežinomas ir pan.).

                                Comment


                                  "Icor" koncernui priklausanti nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Realco“ į trečiąjj ir paskutinį gyvenvietės „Linkmenų ežerai“ plėtros etapą investuos 13 mln. eurų,
                                  https://m.delfi.lt/verslas/nekilnoja...hp?id=77835031

                                  Vadinas dar garazo masyvo nemazai liks salia sklypo

                                  Comment


                                    „Conresta“ 2018-ųjų sausį pradėjo naujo daugiabučio gyvenamojo namo statybas Vilniuje, Pašilaičių gatvėje.

                                    Comment


                                      Egliu namai, Eglių g. 35

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                        „Conresta“ 2018-ųjų sausį pradėjo naujo daugiabučio gyvenamojo namo statybas Vilniuje, Pašilaičių gatvėje.
                                        Pašilaičių g.? Patikslink adresą prašau. Čia gal Grigalaukio dominija 2 etapas?

                                        Comment


                                          Sitas cia regis
                                          http://www.pavilnioniu34.lt/butai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X