Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.uzupio-butas.lt/


    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    Kas čia per projektas Užupyje, Krivūlės g. ? Gal žinot kas yra vystytojas?

    Atvaizdas

    Comment


      Keletas nuotraukų iš jų statybų aikštelės

      2014.06.26




      2014.08.05

      Comment


        Dar keli nauji daugiabučių projektai.

        http://www.svitrigailosbutai.lt/

        http://mindaugo14.lt/
        Flickr

        Comment


          Super. Labai džiugu, kad Vilnius pradėjo plėstis ir tvarkytis iš vidaus, o ne iš išorės, kaip pagrinde buvo prieš krizę.

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Dar keli nauji daugiabučių projektai.

            http://www.svitrigailosbutai.lt/

            http://mindaugo14.lt/
            Mindaugo 14 butus su vaizdais i senamiesti turetu isgraibstyti kaip bulkutes per mokykline pertrauka.

            Comment


              Mindaugo 14 ten lyg ir viesbuti planavo statyti?

              Comment


                Nepamenu, ar šitas buvo minėtas http://zverynovingis.lt/
                Adresu Sėlių 38

                Comment


                  Ne, nebuvo. Smagus projektėlis, toje vietoje lušna jau seniai aptverta. Dabar jau lyg ir griauna.

                  Comment


                    Laisvės prospektas mūsų dienomis. Ir po planuojamos minskietiškos architektūros invazijos.

                    Comment


                      Suprantu jog projektas nera aukso vertes. Juolab ir vieta nera auksine. Vertinant tai kas siuo metu stovi ten ir tai kas galetu buti, mano nuomone lai stato bent toki.
                      kas Liecia pona Miestas, tai kiek esu pastebejes jums netinka nei vienas is siuo metu vykdomu projektu. Kas labai panasu i musu kaiminystei esanti Kauna, ten taip pat niekas netinka, bet uztai Kaunas toks modernus ir ispuoseletas.

                      Comment


                        Centrui gal ir prastas projektas, bet kaip užmiesčiui - tai tikrai nėra blogai. Nelabai suprantu dėl ko tai 'baltarusiškas' projektas, kai ten vis dar stato commieblockus. Beto ta tekstūra, kai yra plėmais pusiau padrikai išdažoma - tai bent jau mano supratimu iš skandinavijos atėjus.

                        Baltarusija:


                        Šitas projektas:



                        Oslas:


                        Aišku kokybės prasme su Oslo skylin'u nelyginu ir pastatais, tiesiog pats stilius man labiau primena skandinavišką, nei baltarusišką ir manau kaip Laisvės porspektui - visai tinkamas.

                        Comment


                          Nebus taip ir baisu, jei su medžiagom viskas bus gerai išspręsta.
                          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                          Comment


                            "Fabijoniškų ložėj" jau pilnai surinktas kranas. Sėdi net apsauginis kažkoks. Tik man kažkaip panašu, kad kol kas apsistos ties tuo nebaigtu korpusu. Nors ir jis visas jau apšiktas, apsisiotas ir apipaišytas.
                            Paskutinis taisė SPX; 2014.08.16, 17:37.
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Čia rimtas tas projektas Laisvės pr. ar tik kažkada seniai įvykusio konkurso rezultatas? Nes aš visai netoli gyvenu, tai ten toks projektas labai pagyvintų visą vaizdą. Ir neblogai sudarytų sankryžos perimetrą.

                              Bet ten reikia nugriauti nemažai prieš statant. O tame dviejų ir 5-6 aukštų pastatuose yra įsikurusių įvairių įmonėlių.

                              Comment


                                Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                Nebus taip ir baisu, jei su medžiagom viskas bus gerai išspręsta.
                                taip, ir su spalvom jeigu gerai sužais .

                                Juoda/balta(pirma nuotrauka jų pusl.) lyg ir geriau nei žalia/balta
                                Paskutinis taisė evvt; 2014.08.16, 22:34.

                                Comment


                                  Parašė P`q Rodyti pranešimą
                                  Suprantu jog projektas nera aukso vertes. Juolab ir vieta nera auksine. Vertinant tai kas siuo metu stovi ten ir tai kas galetu buti, mano nuomone lai stato bent toki.
                                  kas Liecia pona Miestas, tai kiek esu pastebejes jums netinka nei vienas is siuo metu vykdomu projektu. Kas labai panasu i musu kaiminystei esanti Kauna, ten taip pat niekas netinka, bet uztai Kaunas toks modernus ir ispuoseletas.
                                  Siūlau čia pasižiūrėti, arba šičia ir dar čion.

                                  Comment


                                    Parašė miestas Rodyti pranešimą
                                    Siūlau čia pasižiūrėti, arba šičia ir dar čion.
                                    ir ka? beje tas paskutinis daug šū...iau atrodo. Ar gal prieš daugiaaukščius nusiteikes?

                                    Comment


                                      Parašė evvt Rodyti pranešimą
                                      ir ka? beje tas paskutinis daug šū...iau atrodo. Ar gal prieš daugiaaukščius nusiteikes?
                                      Ir tą. Jei nesupranti iš paveiksliukų – nelabai čia išaiškint pavyktų. Be to pernelyg ilgai užtruktų, tai menkas man biznis.

                                      Comment


                                        Parašė miestas Rodyti pranešimą
                                        Ir tą. Jei nesupranti iš paveiksliukų – nelabai čia išaiškint pavyktų. Be to pernelyg ilgai užtruktų, tai menkas man biznis.
                                        na gal ir nesuprantu, bet ka ar savo nuomones negalima pareikšt? turbut supranta tas labiau kas daugiau parašo
                                        Paskutinis taisė evvt; 2014.08.17, 01:47.

                                        Comment


                                          Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                          Nebus taip ir baisu, jei su medžiagom viskas bus gerai išspręsta.
                                          Tas palyginimas su Minsko "tortais"" nevykęs, nes man jie visiškai skirtingos architektūros pastatai. Pakeitus juodą spalvą į šviesesnę visai smagiai žiūrėtųsi.
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X