Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešbutis "Kempinski"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Užbaigtas: Viešbutis "Kempinski"

    Gal kas jau turi vizualizaciją? Arba tai, ką vakar per TV rodė? Pasidalinkit

    #2
    Prie katedros aikštės Vilniuje viešbutis

    Parašė Geex
    Nieko nesuprantu, apie ką čia?
    Naujas viešbutis projektuojamas prie Katedros aikštės, kur buvo telegrafas

    Comment


      #3
      Parašė Anz
      Naujas viešbutis projektuojamas prie Katedros aikštės, kur buvo telegrafas
      Dabar aiškiau, kiek girdėjau kažkokia užsienio viešbučių grupė jį nusipirko, tačiau čia atrodo John geriau žino arba Mantaz (bent jau kažkada kalbėjo apie tai)

      O beje ką vakar per TV rodė ir kokia laida?

      Comment


        #4
        iš Kempinski internetinės svetainės:

        Kempinski enters Lithuania


        Kempinski Hotels & Resorts, Europe's oldest luxury hotel group, has signed the management contract for a landmark hotel in the city of Vilnius, Lithuania, endorsing the Group's expansion strategy in major eastern European capital cities.

        A five-star luxury property, the hotel is situated in the centre of the city, near Gedimanas Castle, with spectacular views of Vilnius’ main square, with its Cathedral and bell tower, an historic site where the President was inaugurated. The hotel also overlooks the President’s Office, Vilnius University and the Old Town. It will have 107 spacious bedrooms and suites, equipped to the highest international standard. There will be meeting space, international restaurants, a business centre and a health club.

        The hotel is a beautiful historic building with neo-classical architecture. The 19th century façade will be preserved while the interior will be renovated to offer elegant facilities as yet unrivalled in Lithuania. There will be two extension wings built and the hotel will open during 2006.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #5
          Per kurį kanalą ir per kurias žinias rodė?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            5-o kanalo

            Vakar per 5-o kanalo zinias 18:30

            Comment


              #7
              Parašė Anz
              Vakar per 5-o kanalo zinias 18:30
              Turbut cia galima rasti: http://www.5kanalas.lt/default.aspx?page=InteraktyviTV#

              Bet man niekas ten neveikia.

              Comment


                #8
                Parašė Edd
                Turbut cia galima rasti: http://www.5kanalas.lt/default.aspx?page=InteraktyviTV#

                Bet man niekas ten neveikia.
                Su IE viskas veikia, paieskosiu to kempinskio.

                Comment


                  #9
                  Tam paciam "filmuke" apie tai, kad nesutinka su Kempinskio priestatu statymu yra dar ir apie tai, kad daugiaauksciu NMC neturetu buti.

                  Comment


                    #10
                    Jo dabar ir man rodo.
                    Paziurejes, vos is juoko nenumiriau - saugotojai nori atstatyt vieno auksto gynybine siena salia katedros aikstes vieton simetrisko priestato, kuri siulo Kempinskio projektuotojai. Jei kaip jie teigia, istatymai neleidzia nauju statybu senamiestyje, tai butina kazka daryti, nes cia akivaizdus kalamburas...
                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                    Comment


                      #11
                      Parašė keen
                      Jo dabar ir man rodo.
                      Paziurejes, vos is juoko nenumiriau - saugotojai nori atstatyt vieno auksto gynybine siena salia katedros aikstes vieton simetrisko priestato, kuri siulo Kempinskio projektuotojai. Jei kaip jie teigia, istatymai neleidzia nauju statybu senamiestyje, tai butina kazka daryti, nes cia akivaizdus kalamburas...
                      Ką, rimtai sieną nori atstatyt? Va čia tai būtų absurdas
                      O uždengti Telegrafo-Kempinski ugniasienę - argi blogas darbas?
                      Bendrai man miestas su namais neužstatytomis ugniasienėmis primena burną išdaužytais dantimis

                      Comment


                        #12
                        Mano nuomone, labai aiskiai atskirta nauja dalis nuo senos, o salia katedros su kazkokiu moderniu stiliumi/medziagomis ne vieta eksperimentuoti.

                        "Screenshot'ai":










                        Comment


                          #13

                          cia kurioje vietoje tas viesbutis tiksliai bus statomas , gal kas galite zemelapyje parodyti ?

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            Parašė jozikas

                            cia kurioje vietoje tas viesbutis tiksliai bus statomas , gal kas galite zemelapyje parodyti ?
                            Trys zingsniai nuo katedros aikstes - jis ne visai bus statomas, tiesiog prie seno pastato sonai bus prilipdyti (aisku jeigu leis).

                            Comment


                              #15
                              O jei tiksliau tai jis tas ilgas pastatas nuotraukoje, kuri daryta nuo Gedimino bokšto
                              Attached Files
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                sunkus cia atvejis, nors faktas, kad ta plika siena tiokioje vietoje dabar atrodo baisiai. Tad reiketu kazka statyt...

                                Comment


                                  #17
                                  Tegu tik stato, negi gaila?

                                  Comment


                                    #18
                                    Galetu visa ta kampa uzstatyti ir dar pratesti ta gatvele kur nuo katedros aikstes eina

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Galu gale dabar ta siena daugiausiai tarnauja Vilniaus gyventoju ir jo sveciu gamtiniams reikalams atlikti

                                      Comment


                                        #20
                                        Šiandienos "Lietuvos Ryte" visiško nukvakimo KVAD argumentai "natūralaus griūvimo" politikai paremti

                                        Comment

                                        Working...
                                        X