Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji viešbučiai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tie patys Schmidt Hammer Lassen Architects kartu su Holscher Nordberg Architects projektuoja Carlsberg City redevelopmentą Kopenhagoje (turbūt bus panašus seno+naujo derinys):

    Click image for larger version  Name:	26115946344_87927818b1_o.jpg Views:	1 Size:	130,2 kB ID:	1646677

    bei Maritime Knowledge Hub Liverpulyje:
    Click image for larger version

Name:	MKG-1.png
Views:	56
Size:	203,2 kB
ID:	1646679

    Click image for larger version  Name:	SHL_Architects_Maritime-Knowledge-Hub-Liverpool_Cover-image-main-578x384.jpg Views:	1 Size:	37,2 kB ID:	1646678
    Paskutinis taisė Eikantas X; 2018.06.06, 19:38.

    Comment


      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

      Archengelskas
      Na jau.
      Tikrai neatrodo taip blogai.
      Gal stiklo kiek per daug, bet nera nepataisoma. Uztektu vertikaliu rausvu/rudu juostu nuo saules, ar dar kaip kitaip paderinti, bet patys turiai visai normaliai. Tikrai ne Sv. Jokubo atvejis.

      Comment


        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
        Ir Tauro gamykla atrodytų gerai, jei nebūtų keliamas senosios dalies stogas ir būtų mažiau stiklo, naujos dalies paskutiniam aukšte. Tikrai neblogas darbas Hilton Garden Inn, o čia vat kažkas ne taip.

        Bus keista, jei talibai stiklą praleis, vadinasi dvigubi standartai, saviem ir svetimiem.
        man regis, pasisakete kaip pats tikriausias talibas, tai sveikinu istojus i organizacija.

        Comment


          Parašė chmekas Rodyti pranešimą

          man regis, pasisakete kaip pats tikriausias talibas, tai sveikinu istojus i organizacija.
          Bent minimali kritika naujam projektui = "talibas" Puiku, tikrai tobulėsime.

          Comment


            Parašė B.S. Rodyti pranešimą

            Na jau.
            Tikrai neatrodo taip blogai.
            Gal stiklo kiek per daug, bet nera nepataisoma. Uztektu vertikaliu rausvu/rudu juostu nuo saules, ar dar kaip kitaip paderinti, bet patys turiai visai normaliai. Tikrai ne Sv. Jokubo atvejis.
            Čia labai svarbi proporcija, tiek Šv. Jokūbo, tiek ir Aludarių atveju stiklo plokštumos dominuoja visiškai sumenkindamos paveldosauginę dalį.
            Paskutinis taisė vėkas; 2018.06.06, 23:16.

            Comment


              Aludarių gatvėj tai labai prastai atrodo. Stiklo tūriai su tom rudom sienom kaip prieš kokius 10 metų projektuose. O va Šv.Jokūbo projektas man visai patinka ir labai gražiai derinasi su šalia esančiais pastatais Goštauto g.

              Comment


                Stiklas ir senovė gali būti labai puikiai suderinti, kaip tai buvo padaryta mano požiūriu gražiausiame Klaipėdos pastate:



                Bet stiklas stiklui nelygu ir mano supratimu paslaptis čia yra nenaudoti gryno stiklo plačių sienų, o ieškoti sprendimų, kad ta siena turėtų kažkokį raštą ir tekstūrą. Tiesą sakant man nelabai patinka grynas stiklas ir naujos architektūros projektuose: Swedbank, Green Hall 2, Baltic Hearts, K29, MMM Danske Bank - tai geriausi Vilniaus nauji ofisų pastatai ir visuose juose nebuvo naudojamas grynas stiklas, o buvo žiūrima, kad sienos turėtų kažkokią tekstūrą. Mano supratimu plyno stiklo sienos aludarių gatvės projekte ir yra blogiausias sprendimas.

                Comment


                  Nepamirškit visi savo komentarų nusiųsti projektuotojui. Gal atsižvelgs, ypač kai bus daug panašių komentarų.

                  Comment


                    Aš savo komentarus nusiunčiau jau.

                    Beje, dar va vieną pavyzdį radau, kur sena derinama su stiklo sienomis. Tik tiek, kad santykis visai kitoks ir mažiau chaoso fasade. Būsima Apple būstinė Lonndone:

                    Click image for larger version  Name:	Battersea Power Station office rooftop gardens (2).jpg Views:	1 Size:	248,3 kB ID:	1646799

                    Comment


                      Beje, mano siūlymas atrodytų taip (tą projektuotojui ir nusiunčiau):

                      Click image for larger version  Name:	maketas_2.png Views:	1 Size:	649,0 kB ID:	1646806

                      Kaip jie siūlo:

                      Click image for larger version

Name:	maketas.png
Views:	42
Size:	315,0 kB
ID:	1646807

                      Comment


                        Creatium, jūsų variantas atrodo jaukesnis.

                        Comment


                          Nieko baisaus tas stiklas ir nieko jis negadins. Senajai daliai kaip tik suteiks labai gerą foną su atspindžiu.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Creatium variantas super geras.

                            Geriau prastesnis stiklas ir tokia apdaila, nei brangus veidrodis.
                            Aviate, navigate, communicate

                            Comment


                              Parašė googleLT Rodyti pranešimą

                              Bent minimali kritika naujam projektui = "talibas" Puiku, tikrai tobulėsime.
                              na cia buvo su ironija siokia tokia, bet tiek to..

                              Comment


                                Buvusi „Tauro“ alaus darykla taps moderniu viešbučiu

                                Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/verslas...niu-viesbuciu/ .

                                Comment


                                  Kaip ir prognozavom Barsčio viešbutis bus netinklinis.

                                  Vilniaus senamiestyje kuriasi viešbutis „Vilnia“ – atidarymas rugsėjį

                                  Comment


                                    Pasirodo Radisson Blu priestata statė baltarusiai. Kelios internete rastos foto:


                                    Click image for larger version

Name:	8c9cba6e00f005b5b48704b4fcfd9ce9.jpeg
Views:	51
Size:	444,3 kB
ID:	1651066

                                    Click image for larger version

Name:	a61796774ba67213c1d0d6c039cd8605.jpeg
Views:	93
Size:	161,7 kB
ID:	1651067

                                    Click image for larger version

Name:	a875f9c007f38bb068c0831d12d2e972.jpeg
Views:	42
Size:	83,4 kB
ID:	1651068

                                    Click image for larger version

Name:	e6c52a48a13fefd9431d0df4313503ac.jpeg
Views:	47
Size:	57,7 kB
ID:	1651069

                                    Click image for larger version

Name:	f5dbc98828a5074fb611b0a53bfe5f47.jpeg
Views:	44
Size:	92,9 kB
ID:	1651070

                                    Click image for larger version

Name:	30c6a494c4521ed916c1e90fd3ca7219.jpeg
Views:	44
Size:	209,3 kB
ID:	1651071

                                    Comment


                                      Kad baltarusiai statė tai nieko, bet kad tokį šiūdą projektavo lietuvių architektai, tokioje vietoje... man nesuprantama.

                                      Comment


                                        „Hilton“ viešbutis Gedimino pr.

                                        Comment


                                          Viešbutį šalia Vilniaus oro uosto statys „Conresta“

                                          Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/verslas...atys-conresta/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X