Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Quadrum Business City (Konstitucijos pr. 21)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir kranas pastatytas Dabar atrodo, kaip koki monstrą ten statytų, bet jop, tuos šone matyt nuims.

    Paskutinis taisė dr-rox; 2015.03.24, 14:24.

    Comment


      Man atrodo akropolio statyboje buvo daugiau.
      Stadionas Iš diena.lt

      Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
      Dabar kyla aštuntas kranas. Bet panašu kad šoninius mažesnius išmontuos, nes šitas turėtų viską pasiekti.
      Atvaizdas


      Atvaizdas


      O didžiausia kranų koncentracija ko gero buvo stadione Šeškinėje tarp pirmos ir antros konservacijų

      Comment


        Pirmos kolonos virš pakibusios metalinės dalies.


        Comment


          Šiandieninis vaizdas.



          Pastoliai per 6 aukštus Ir jau dedami klojiniai virš to metalo.









          Šiaurinis pastatas, jau matosi jo išsikišimas.







          Visai padorus įvažiavimas į Žiogo ofiso garažus.

          Comment


            O kodėl nebetonuoja išsikišusios dalies, aplink tą metalinę konstrukciją? Ten, kur pastoliai per 6 aukštus, tai ta metalinė dalis neturi aukštų, t.y. vienintelė perdanga dedama jau ant virš jos esančių kolonų. Ar ten aukštus planuoja kaip nors uždengti jau paruoštomis betono perdangomis?

            Comment


              4 nuotraukoj matosi trosai įtempimo kabantys, tai matyt betonuos vėliau.

              Comment


                Po QUADRUM sparnu prisiglaus ir naujieji nuomininkai – informacinių technologijų kompanija „Tervezo“.

                http://www.ivilnius.lt/suzinok/versl...69643d32343832

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  O kodėl nebetonuoja išsikišusios dalies, aplink tą metalinę konstrukciją? Ten, kur pastoliai per 6 aukštus, tai ta metalinė dalis neturi aukštų, t.y. vienintelė perdanga dedama jau ant virš jos esančių kolonų. Ar ten aukštus planuoja kaip nors uždengti jau paruoštomis betono perdangomis?
                  Jau ir ruošias betonuot iš apačios to metalo rėmo:

                  Comment


                    Nuo Tauro kalno.



                    Comment


                      Parašė AnD Rodyti pranešimą
                      Man atrodo akropolio statyboje buvo daugiau.
                      Stadionas Iš diena.lt
                      Atvaizdas
                      /\ Net širdį suspaudė.Taip norėjosi,kad pastatytų..

                      Comment


                        Parašė Globalus Rodyti pranešimą
                        /\ Net širdį suspaudė.Taip norėjosi,kad pastatytų..
                        Oho, taik koks aukstas atrodis tas quadrum is cia... Juk ta dalis kur dabar kyla bus praktiskai dvigubai aukstesne uz ta kuri dabar auksciausia.

                        Comment


                          /\ Ir visa tai kaip suprantu pagal architektūrinės kalvos koncepciją. Taigi galima įsivaizduoti kaip atrodys mūsų NMC po 20 metų, kai bus bent viena linija apstatyta ir matysis pati kalva Turėtų būti įspūdingas vaizdas.

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            /\ Ir visa tai kaip suprantu pagal architektūrinės kalvos koncepciją. Taigi galima įsivaizduoti kaip atrodys mūsų NMC po 20 metų, kai bus bent viena linija apstatyta ir matysis pati kalva Turėtų būti įspūdingas vaizdas.
                            Didelis zingsnis sovietiniam lietuvos ivaizdziui istaisyti. Negaliu sulaukti tu dienu

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              O kodėl nebetonuoja išsikišusios dalies, aplink tą metalinę konstrukciją? Ten, kur pastoliai per 6 aukštus, tai ta metalinė dalis neturi aukštų, t.y. vienintelė perdanga dedama jau ant virš jos esančių kolonų. Ar ten aukštus planuoja kaip nors uždengti jau paruoštomis betono perdangomis?
                              Betonuos kiek vėliau. Reikia kad konstrukcijos tinkamai apsikrautų ir pradėtų dirbti.

                              Comment














                                Comment


                                  Šito pastato fasadas man jau patinka, turėtų didingai atrodyti visas baigtas projektas!
                                  http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                  Comment


                                    Aš tai beveik tikras, kad Quadrumas taps #1 ne tik Lietuvoje, bet ir visame pabaltyje. Jo išpyldymas mano nuomone yra be priekaištų, nuo A iki Z. Galbūt jis nėra aukštas, bet Vilniaus skylin'ą papuoš net trimis pastatais, o retkarčiais matysis ir 7-aukštis. Apskrtai jeigu pažvelgsime kiek skirtingų aukščių dalių yra pas Quadrumą, tai pamatysim, kad ten yra ne tik 17-12-9 aukščiai, bet yra ir 7-4-3-2-1 auktų pastatų dalys. Plius yra du išsikišimai, taip pat skirtinguose aukšiuose. Kai jis bus pastatytas, Quadrum'as bus pastatų / tūrių / kampų / dalių / išsikišimų ir t.t. margumynas, o kad jis būtų tobulas, tam yra tobulas fasado sprendimas. Fasadui naudoja jau Vilniuje pamėgtas lenteles, tik deda horizontaliai, jos žvelgiant iš skirtingų aukščių, atstumų, kampų sudaro skirtingą pastato vaizdą. O kai visas pastatas yra skirtingų kampų ir dalių margumynas, šitas efektas duos labai gerą rezultatą. Quadrumas mano požiūriu yra idealus nuo apačios iki viršaus, skirtingai nei Swedbankas, kuris turi įspūdingą žemąją dalį ir ne tokį įspūdingą bokštą.

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                      Aš tai beveik tikras, kad Quadrumas taps #1 ne tik Lietuvoje, bet ir visame pabaltyje. Jo išpyldymas mano nuomone yra be priekaištų, nuo A iki Z. Galbūt jis nėra aukštas, bet Vilniaus skylin'ą papuoš net trimis pastatais, o retkarčiais matysis ir 7-aukštis. Apskrtai jeigu pažvelgsime kiek skirtingų aukščių dalių yra pas Quadrumą, tai pamatysim, kad ten yra ne tik 17-12-9 aukščiai, bet yra ir 7-4-3-2-1 auktų pastatų dalys. Plius yra du išsikišimai, taip pat skirtinguose aukšiuose. Kai jis bus pastatytas, Quadrum'as bus pastatų / tūrių / kampų / dalių / išsikišimų ir t.t. margumynas, o kad jis būtų tobulas, tam yra tobulas fasado sprendimas. Fasadui naudoja jau Vilniuje pamėgtas lenteles, tik deda horizontaliai, jos žvelgiant iš skirtingų aukščių, atstumų, kampų sudaro skirtingą pastato vaizdą. O kai visas pastatas yra skirtingų kampų ir dalių margumynas, šitas efektas duos labai gerą rezultatą. Quadrumas mano požiūriu yra idealus nuo apačios iki viršaus, skirtingai nei Swedbankas, kuris turi įspūdingą žemąją dalį ir ne tokį įspūdingą bokštą.
                                      Na dėl bendro vaizdo galima bus kalbėti tik kai bus baigtas visas projektas, bet bent jau pradžia tikrai džiugina. Belieka užpildyti jo kaimynystėje esantį sklypą ir vaizdas išties pagerėtų.
                                      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                      Comment


                                        Taip, dar gali visko būti, bet man atrodo, kad geriausias rezultatas yra labiausiai tikėtinas O nuotraukose matosi, kad jau pradėjo dėti fasadą ir ant šiaurinės dalies 2-aukštės dalies. Fasadų darbai veikiausiai ir toliau taip paralelei vyks.

                                        Comment


                                          Su kiekviena diena quadrumas tampa vis gremėzdiškesnis, dėl to spėju galutinis vaizdas nebus toks geras nepaisant to kad fasadas kokybiškas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X