Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Valdovų rūmai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, gražu, pasakyčiau. Tik keista, kodėl taip atrodo rytinis korpusas iš kiemp pusės. Neturėtų ten būti tokia pat arkada kaip pietiniam korpuse?
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      "Šiltnamis" bei arkados nebuvimas 1 aukšte viską gadina, taip pat šiuolaikiški "elementai". Šliozbergo namo įkomponavimas su raudonų plytų intarpais irgi iškrenta iš konteksto.
      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

      Comment


        Parašė Maxas Rodyti pranešimą
        "Šiltnamis" bei arkados nebuvimas 1 aukšte viską gadina, taip pat šiuolaikiški "elementai". Šliozbergo namo įkomponavimas su raudonų plytų intarpais irgi iškrenta iš konteksto.
        sutinku, labiausiai Valdovų rūmuose man nepatinka būtent "šiuolaikiniai elementai", kurie yra labai žemos estetinės kokybės, trūksta dėmesio detalėms...
        Reikia fotografo?

        Comment


          Pasiklausinekit pazystamu ar kas nors gerbia ir garbina kazkokius valdovus? Visi ka jums pasakys tai tik apie vytauta didiji, dar gal koki kunigaiksti ir viskas. Siaip jau lietuviu mentalitete nera jokiu valdovu garbinimo ir sitie rumai tautai tikrai nera priimtini ir gerbtini.

          Comment


            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
            Pasiklausinekit pazystamu ar kas nors gerbia ir garbina kazkokius valdovus? Visi ka jums pasakys tai tik apie vytauta didiji, dar gal koki kunigaiksti ir viskas. Siaip jau lietuviu mentalitete nera jokiu valdovu garbinimo ir sitie rumai tautai tikrai nera priimtini ir gerbtini.
            Aš čia viešai pasakysiu, nes jau neįmanoma - tu kažkoks man rimtai atrodai bukas ar nesveikas, kad kali tą patį per tą patį.
            DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

            Comment


              Na jei kas nors Valdovų rūmus padegs ar susprogdins, tai bent žinosim kur pradėti ieškoti.
              Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

              Comment


                Kas domisi Valdovų rūmais vertėtų paskaityti - N.Kitkausko knygą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai.
                Knygoje pateikiami 20 metų Valdovų rūmų teritorijos ir išlikusių pamatų tyrimų duomenys ir išvados. Autorius tvirtais argumentais įrodo, kad remiantis moksliniais tyrimais Valdovų rūmų fasadai atkuriami labai artimi tiems, kokie jie buvo XVI - XVIII a.
                Pateikiama rūmų aplinkoje rastų ankstyvųjų mūro statinių liekanų su baltiška (vendine) plytų perriša išsami analizė.
                Manau knyga padėtų atsakyti daugelį kilausimų, kas domisi architektūra tą ši knyga sudomins.

                Keletas planelių kur pavaizduoti iki šiol žinomi senieji pilių mūrai, sienos ir kt. pastatai. Planai iš knygos.







                Comment


                  Kai apsiramins aistros ir kai pasens visos tos interjero detalės ir kitos medžiagos, po maždaug 30 - 40 m. kaip Trakų pilyje, daug kas ims atrodyti ie dvelkti autentiška "senove"....
                  ______________
                  The Division Bell

                  Comment


                    Parašė enigma Rodyti pranešimą
                    Kai apsiramins aistros ir kai pasens visos tos interjero detalės ir kitos medžiagos, po maždaug 30 - 40 m. kaip Trakų pilyje, daug kas ims atrodyti ie dvelkti autentiška "senove"....
                    Dėl autentiškumo tai tikrai reikia laiko, bet kai pagalvoju apie "pasendinimą" iš kart prisimenu istoriją su ūkininku aptaškiusiu visą namą mėšlų, tai tikrai duotų papildomų 100metelių, aišku viskas juokais, bet medžiagos kokybiškos ir nežinia kokią jų naša, tad kadą atrodys gražiai sunku prognozuoti.
                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                    Comment




                      vaizdas, kaip mirštančios gamyklos kieme...
                      ir pečiai pasirodė nelabai funkcionalūs, o dėl pačios atstatymo idėjos, nepritariau nepritariu ir nepritarsiu.
                      galima svaigti, kad "okupantai rusai" nugriovė valstybingumo simbolį, bet iš tikrųjų tai pastatas buvo jau daug metų nenaudojamas, apgriuvęs ir kėlė grėsmę miestiečių saugumui, todėl ir nugriovė.
                      dabartinis statinys mūsų valstybei per brangiai atsiėjo, kad galima būtų dėl to džiūgauti...
                      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                      Comment


                        Parašė music
                        O aš pritariu, tai kas dabar bus?
                        aš irgi pritariu, nes visą Europa irgi panašiai turi architektūrinį palikimą iš pirštų laužtą, vienintelis skirtumas tas, kad kitos šalys turėjo galymybę ankščiau atstatyti, nei mes dėl politinės santvarkos.
                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                        Comment


                          Pilnai pritariu Zemutines pilies atsatymui. Anksciau,dar prasidejus statyboms, garsiai rekiau, kam visa to reikejo. Matyt akys buvo ipratusius prie stovinciu salia Katedros angaru, kuriuos slepe medziai. o dabar...dabar viskas gerai. Tokius rumus turi Krokuva, panasius atstato ir vokieciai ir kiti, mes - ne isimtis.ir jie atsato pagal siuolaikines technologijas,o n murydami senoviniu budu.o ar jie atsipirks? na, pasak verslo konfrenciju, verslo turizmo pletros architektu, jau dabar auga susidomejimais neiprastais objektais, kuriose butu galima rengti verslo konferencijas.kaip vienas is tokio turizmo srautu ir traukos objektu - yra Valdovu rumai. tai tik vienas dalykas. o jei ju neturetume, tai matyt ir tu eksponatu, kuriuos isigijom, tikrai nebutume pirke. aisku, cia smulkmenos, bet mano galva si ideja yra gera. Tulas turistas is Ispanijos, Kinijos ar Britanijos net neatskirs,kad jie atstatyti, jei nera informuotas. Svarbiausia,kad butu pritaikyta tinkama, moderni muziejinio vadybos ir organizavimo sistema.
                          po WW2 vokieciai, prancuzai ir kiti daug objektu atsate ir iki siol atsatineja.ir ten vyksta arsios diskusijos.bet man jau geriau sie Rumai negu nieko. Nors aisku, ir be ju Vilniuje dar yra daug objektu,kurie turetu buti prikelti - ir Sapiegine,ir Sluskai, ir Radvilu rumai, ir sv.Ignoto gatveje esantys griuvesiai, ir Uzupiui riekia kosmetinio prisilietimo, o galbut kadanors ir ir kitiems, po karo nugriautiems objektams ateis eile (Didzioji Sinagoga), ar seniau nugriautiems objektams - opvz, pranciskonu varpinei,kurios atsatymo ideja buvo iskelta prie Zuoko...
                          kaip pasake Aleksas666, viskas ok, tik mes per velai juos atsatem.ir aziotaza kelia tai,kad "pataikem" i krize, kaip ir Europos Kulturos Sostines titulas - visi lietuviai,kas netingi,kritikuoja, bet pamirso, kad mes ne Austrija, ir krize isgevenom/isgyvenam sunkiai....

                          Comment


                            Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                            Aš čia viešai pasakysiu, nes jau neįmanoma - tu kažkoks man rimtai atrodai bukas ar nesveikas, kad kali tą patį per tą patį.

                            Skirtingai nuo taves man nereikalingi tokie ''argumentai'' kaip bukas ar nesveikas. Jei tu dabar jautiesi ,kad kazka kazkam irodei-tebunie, tik jauskis gerai:-)) O siaip tai tokius argumentus naudoja tik vaikai darzelinukai,kai daugiau jau nebeturi ka pasakyti...

                            Comment


                              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                              Skirtingai nuo taves man nereikalingi tokie ''argumentai'' kaip bukas ar nesveikas. Jei tu dabar jautiesi ,kad kazka kazkam irodei-tebunie, tik jauskis gerai:-)) O siaip tai tokius argumentus naudoja tik vaikai darzelinukai,kai daugiau jau nebeturi ka pasakyti...
                              Mano argumentai tokie, kad perskaičius visus tavo pranešimus šiame forume, gaunasi tokia išvada.
                              DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                              Comment


                                Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                Atvaizdas


                                vaizdas, kaip mirštančios gamyklos kieme...
                                ir pečiai pasirodė nelabai funkcionalūs, o dėl pačios atstatymo idėjos, nepritariau nepritariu ir nepritarsiu.
                                galima svaigti, kad "okupantai rusai" nugriovė valstybingumo simbolį, bet iš tikrųjų tai pastatas buvo jau daug metų nenaudojamas, apgriuvęs ir kėlė grėsmę miestiečių saugumui, todėl ir nugriovė.
                                dabartinis statinys mūsų valstybei per brangiai atsiėjo, kad galima būtų dėl to džiūgauti...
                                Tiesą pasakius šis komentaras visai nestebina, ypač tų, kurie matė tavo pasisakymus Kauno dienos forume, kur džiaugiesi, kad Vilnius buvo okupuotas ir šauki, kad Vilnius "pavogė" iš Kauno karo muziejaus tankus, bei siūlai vykdyti decentralizaciją, į Kauną perkeliant ministerijas ir t.t. Asmeniškai tik kiek nustebau, kad tamstai jau ne 12 metukų.

                                Comment


                                  offtopic, bet geriausias Kauno dienos forumo komentaras "<...> ...... Prezidentūros namelis KAUNE,kiek kainuotų mokesčių mokėtojams jį išlaikytį,manau,kad,žymiai mažiau, nei kažkokį nesuprantamą ,neaiškios kultūros pastatą Vilniuje.Manau,kad vadovauti LIETUVAI užtektų šešių kambarių namelio,kalbu apie prezidentūros vietą ".
                                  ar reikia daugiau stebetis ? ar bandyti diagnozuoti kompleksus ?

                                  Comment


                                    Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                    na, pasak verslo konfrenciju, verslo turizmo pletros architektu, jau dabar auga susidomejimais neiprastais objektais, kuriose butu galima rengti verslo konferencijas.
                                    Atsiprašau už ne į temą, bet kas tai yra ?
                                    Propoganda ir penas mintims >>>

                                    Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                    www.ted.com

                                    Comment


                                      nekreipkite demesio i "architektu". viena galvoj buvo,kita parasiau, nepatikrinau post'o po to. kaltas.atsiprasau.

                                      zodziu, valdovu rumai kaip supratau masina (verslo) konferenciju organizatorius. o geru saliu Vilniuje, o ir visoje Lietuvoje, neturim tiek daug.
                                      ( aisku, gal kada sporto rumai virs tais kongresu rumais, bet dar laukti ri laukti...)

                                      " Ekonominis sunkmetis sustabdė daugelį infrastruktūros projektų, tad pastaraisiais metais Vilniuje neatsirado naujų konferencijų salių. Tad nenuostabu, kad konferencijų rengėjai labai laukia, kada bus baigti statyti Valdovų rūmai. Juose vienu metu vienoje salėje galės tilpti 400 žmonių, salės pritaikytos filmuoti, rengti pristatymus, įrengta reikalinga įgarsinimo sistema. "


                                      http://www.diena.lt/naujienos/ekonom...s-312809/psl-1

                                      privalumai - senamiestis, salia viesbuciai, maitinimo istigos,kulturos objektai etc.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        aš irgi pritariu, nes visą Europa irgi panašiai turi architektūrinį palikimą iš pirštų laužtą, vienintelis skirtumas tas, kad kitos šalys turėjo galymybę ankščiau atstatyti,
                                        Krokuvos Vavelis pradėtas atstatinėti 1854 , kai pas mus siautėjo didžiaimperinis šovinizmas.

                                        Keisčiausia viasame tame (man), kad nėra JOKIŲ Vilniaus pilių brėžinių, išskyrus kažkokio Rusijos praporščiko planą.

                                        Comment


                                          /\ O tu viršuje rekomenduotą N.Kitkausko knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai" bent perskaitei? Vienintelis dalykas, kuris mane siutina dėl šito projekto - tai kaina. Su tokiomis sumomis buvo galima dar ir aukštutinę pilį atstatyti.

                                          Jei mano turimos žinios nemeluoja, Gedimino bokšto atstatymas irgi sukėlė gana nemažai prieštaravimų.
                                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X