Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Valdovų rūmai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    "Niokoja" senamiesčius ir vakaruose.. Modernių gargarų esų matęs ir Madrido bei Vienos senamiesčiuose, kurie yra apskritai šedevrinio grožio. Ir ką? Niekas ten neverkia. Miestas - gyvas organizmas, kuris nuolat keičiasi. Po 50-70 metų ir tie gargarai jau bus "paveldas", tik tiek, kad iš naujesnių laikų. Miestai turi būti miestais, o ne muziejais.
    Keistokas požiūris.Tai manai, galima spjauti į paveldą ir kišti dangoraižius, dėžes, ir visokius ''valdovų rūmus'' į senamiestį ?Sunku paveldą išsaugoti su tokiais piliečiais.

    Comment


      Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
      Keistokas požiūris.Tai manai, galima spjauti į paveldą ir kišti dangoraižius, dėžes, ir visokius ''valdovų rūmus'' į senamiestį ?Sunku paveldą išsaugoti su tokiais piliečiais.
      Klausimas tik, kokioje būsenoje reikia išsaugoti. Kur tas atskaitos taškas? 1990, 1945, 1939, 1812, 1793 ar dar ankstesni metai? Ar infrastuktūra laikytina paveldu? Ar restauravimui naudoti modernesnes medžiagas? Ar atstatinėti tik natūralaus irimo paveiktą paveldą, ar ir to nereikia? Ar naikinti "neteisingai" pastatytus statinius? Kokį paveldo funkcionalumą palaikyti?

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Klausimas tik, kokioje būsenoje reikia išsaugoti. Kur tas atskaitos taškas? 1990, 1945, 1939, 1812, 1793 ar dar ankstesni metai? Ar infrastuktūra laikytina paveldu? Ar restauravimui naudoti modernesnes medžiagas? Ar atstatinėti tik natūralaus irimo paveiktą paveldą, ar ir to nereikia? Ar naikinti "neteisingai" pastatytus statinius? Kokį paveldo funkcionalumą palaikyti?
        Kiekviename mieste skirtingi atskaitos taškai.Juk sovietmiečių statyti pastatai dažnai nedera prie senamiesčio.Bet yra išimčių.Jei pastatas vertingas (t.y. architektūriniu, techniniu ar kitokiu aspektu)jį būtina saugoti.O neteisingai pastatyti pastatai (sovietiniai) turi būti griaunami, jeigu jie stovi vietoje, kur būta gražių pastatų.Tada prieškarinius pastatus galima atstatyti.Jeigu yra pakankamai istorinės medžiagos.

        Comment


          beprasmiuose tauškaluose prapuolė mano nuoroda, tad pasikartosiu.

          Valdovų rūmai: muziejus ar tautos namai?

          http://whatson.delfi.lt/news/culture...hp?id=15508385

          geras ir išsamus straipsnis, norėčiau kad suteiktų peno aktualesnėms diskusijoms.
          Paskutinis taisė toshas; 2008.01.05, 21:17.

          Comment


            Parašė toshas Rodyti pranešimą
            Valdovų rūmai: muziejus ar tautos namai?
            http://whatson.delfi.lt/news/culture...hp?id=15508385
            404 - Page Not Found
            Linkas neveikia, ar čia tik man vienam taip? Bandžiau ir su IE ir su Opera atidaryt...
            No one really knows
            Which way the wind blows

            Comment


              /\ neveikia ir man

              Comment


                Linke kažkodėl daugtaškis įsipaišo, todėl ir neranda. toshas, tikiuosi šitas?

                Valdovų rūmai: muziejus ar tautos namai?
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                  Linke kažkodėl daugtaškis įsipaišo, todėl ir neranda. toshas, tikiuosi šitas?

                  Valdovų rūmai: muziejus ar tautos namai?
                  tikrai taip, tas, ačiū už pastabą

                  Comment


                    Parašė toshas Rodyti pranešimą
                    beprasmiuose tauškaluose prapuolė mano nuoroda, tad pasikartosiu.

                    Valdovų rūmai: muziejus ar tautos namai?

                    http://whatson.delfi.lt/news/culture...hp?id=15508385

                    geras ir išsamus straipsnis, norėčiau kad suteiktų peno aktualesnėms diskusijoms.
                    Dėkui už aktualią ir gerą nuorodą, labai įdomus straipsnis (man bent viskas gerai atsidaro )
                    Parašas :)

                    Comment


                      Įdomesnės nuotraukos iš www.lvr.lt

                      Bokštelio viršūnė:




                      Arkados pirmam aukšte kaip ir nėra:


                      Krosnies maketas:




                      Comment


                        Aciu for posting this nice update of the reconstruction works, Edd!
                        Originally Posted by

                        Comment


                          Man šiek tiek keistoka, kodėl stogo konstrukcijos, tame tarpe ir bokštelio konkstrukcijos daromos metalinės. Jei stogas nebus kiauras tai medis išlaiko šimtmečius. Tai pvz po 100 metų medinė konstrukcija jau būtų vertybė, o metalas kas buvo tas ir liks...

                          Comment


                            [QUOTE=Edd;243728]Įdomesnės nuotraukos iš www.lvr.lt

                            Krosnies maketas:




                            Dekoras ant monolitinio perdengimo... tai cia tas "Autentas" atsiprasant....

                            "VR" = "Marazmas"
                            Paskutinis taisė Adata; 2008.03.12, 15:28.

                            Comment


                              Parašė Adata Rodyti pranešimą
                              Dekoras ant monolitinio perdengimo... tai cia tas "Autentas" atsiprasant....

                              "VR" = "Marazmas"
                              Sutvarkys viską kaip reikiant. Ir koks jums "Autentas" šiais laikais, atsimerkit truputėli...

                              P.S. Ir čia ne krosnies maketas
                              Paskutinis taisė Irma; 2008.03.12, 16:04.
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Kaip padaryt tą autentą, kad net medžiagų turbūt originalių niekas neišgautų. Kai bus baigta viskas, neatskirs eilinis žmogus nepačiupinėjęs, kas ten tikra, o kas ne. Pagal viską ir Katedra ne autentas, Gedimino bokštas irgi ne autentas, Aušros vartai bijau kad ne autentas taip pat. VU - ne autentas. Raskit man kokį nors "autentą".
                                Paskutinis taisė rat; 2008.03.12, 18:33. Priežastis: t

                                Comment


                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Kaip padaryt tą autentą, kad net medžiagų turbūt originalių niekas neišgautų. Kai bus baigta viskas, neatskirs eilinis žmogus nepačiupinėjęs, kas ten tikra, o kas ne. Pagal viską ir Katedra ne autentas, Gedimino bokštas irgi ne autentas, Aušros vardai bijau kad ne autentas taip pat. VU - ne autentas. Raskit man kokį nors "autentą".
                                  Gerai paklausiu kitaip:

                                  Kas cia tikra (VR) ?

                                  Atsakau, NIEKO

                                  Ka as pamatysiu ten vertingo (VR) ?

                                  Atsakau, NIEKO

                                  Kiek man kainuos (VR) ?

                                  600'000'000 LT.

                                  Ar MAN ( LR pilietis) ju reikia?

                                  Atsakau, NE

                                  Comment


                                    Parašė Adata Rodyti pranešimą
                                    Gerai paklausiu kitaip:

                                    Ka as pamatysiu ten vertingo (VR) ?

                                    Atsakau, NIEKO
                                    Lieka amzinas klausimas, kas yra VERTINGA? Parasyk ir tu savo nuomone, Adata? Kasgi tavo nuomone yra vertingas daiktas?

                                    Comment


                                      Parašė Adata Rodyti pranešimą
                                      Gerai paklausiu kitaip:

                                      <...> as <...>
                                      <...> man <...>
                                      <...> MAN <...>

                                      Aš.. man ..man ..man... gal nevertinkime visko asmeniniais interesais? ačiū
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Apsigavusiems - lubos ir krosnys - ten tik natūralaus dydžio maketai, projektuotojam pasitikrint. Lubos bus medinės, o krosnys molinės. Jau daug tokių maketų matėme: lango, atiko, vartų apvado ir kt..
                                        Kai kuriems prieš rašant žodį "autentas" pirma siūlyčiau išsiaiškint sąvokas.

                                        Comment


                                          /\ mano mama gerai pasakė vakar - nelabai ką įspūdingo gali nacionalinėje galerijoje parodyti, tai ką jau tooookio parodys VR? pinigų taškymas ir tiek.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X