Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Valdovų rūmai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Svecias
    Liutass norėtum tokios pilies ?
    tikrai ne

    Comment


      Žvelgiu į šį reikalą filosofiškai. Jei duos Dievas ir tokių perturbacijų kaip WWII nebebus mūsų kraštuose, ir šie rūmai prastovės kokius 500-600 metų, istorikai sausai rašys, kad rūmai statyti XVa., XIX amžiuje jie buvo nugriauti, o vėliau, XXI a. pradžiojue, valdant kunigaikščiui Algirdui II- atstatyti. Ir viskas- mūsų dabartinės diskusijos bus niekam neįdomios, nebent kokiems interneto archeologams
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Nu tu Vytauc ir pasakiai
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          Parašė John
          Apie tai, kad jos is tikruju buvo atstatytos beveik nuo nulio 20 amziuje, zino tikrai ne kiekvienas (ir kodel tai turetu kam nors rupeti?).

          Na rūpėti tai turėtu
          Parašas :)

          Comment


            Šiandienos būsena nuo Gedimino pilies regyklos

            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              /\ nepatinka man vis tiek tas braziaus namas nors tu ka...nu nebent turistai i ji tuntais (kol to pats nepamatysiu,tol netikesiu) plus ir nes pinigus i lietuva...

              Comment


                Televizijos bokstas griuna Aciu Mantaz. O man atvirksciai atrodo, kad kai pastatys, viska baigs, tai atrodys tikrai graziai, nu jei taip atrodys kaip islikes istorinuose saltinuose.
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  Palaukit vyrai, kantrybės. Dar juk nebaigė. Kai pabaigs - tada vertinkim, patinka ar nepatinka.
                  Geriau pažiūrėk, kaip gerai horizonte matosi Helios bokštas.
                  Parašas :)

                  Comment


                    Parašė topstarcanada
                    Televizijos bokstas griuna Aciu Mantaz. O man atvirksciai atrodo, kad kai pastatys, viska baigs, tai atrodys tikrai graziai, nu jei taip atrodys kaip islikes istorinuose saltinuose.
                    Va tame ir pokštas, kad jokiuose architektūriniuose istoriniuose šaltiniuose (brėžiniuose ir t.t) šis pastatas nėra išlikęs. Aišku, yra dailės piešiniai, bet kaip atrodė, pavyzdžiui, vidus dabar galima tik spėlioti. Ir dėl išorės ne viskas aišku. Istorikas Bumblauskas kažkada sakė, kad atstatytų rūmų centrinis įėjimas lyg ir bus toje vietoje, kur senųjų rūmų gyventojai per langą pildavo savo žarnų ir pūslių turinį

                    Comment


                      Parašė batista
                      /\ nepatinka man vis tiek tas braziaus namas nors tu ka...nu nebent turistai i ji tuntais (kol to pats nepamatysiu,tol netikesiu) plus ir nes pinigus i lietuva...
                      Aš ir manau, kad architektūriškai šis pastatas - visiškas nulis. Bet dar ne viskas prarasta. Dar šį bei tą galima iš jo išspaust. Kiek žinau, įėjus į rūmus, bus leidžiamasi į požeminį aukštą (kaip Luvre). Ten turėtų būti bilietų kasos, eksponuojami autentiški pamatai, kitos autentiškos detalės, lyg ir bus knygynas, kompai su virtualiomis istorijos pamokomis ir t.t. Toje rūmų dalyje, kuri dar nepradėta statyt, numatyta teatro salė, transformuojama į kino. Galėtų istorinius spektaklius ir filmus rodyt, manau, norinčių žiūrėt atsirastų - tiek tarp užsienio, tiek tarp vietinių turistų.

                      Taip kad dėl "kaulų" ir "paveikslų" turistai ten tikrai neis. Ten tikrai jokių vertingų meno kūrinių nebus. Bet jei turistams būtų įdomiai perteikiama Lietuvos istorija, jei jie galėtų bent į kokią kino salę užklyst, albumą nusipirkt, kavos išgert ir šiaip atspūst, tai jau būtų šioks toks pliusas.

                      Aišku, žinant lietuvių "pomėgį" gerus planus sudirbt, dar neaišku, kaip viskas bus įgyvendinta - "kol to pats nepamatysiu,tol netikesiu"

                      Mažiausiai kuo Brazius galės girtis, kad nuo Akropolio dalį žioplių srauto nukniauks

                      Comment


                        Butent, kad megsta gerus planus sudirbt. Nu tebunie is paveikslu tie rumai
                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                        Comment


                          Mantai, ką naudoji nuotraukų apdorojimui?
                          Ta programa tragiškai susitvarko su nuotraukų dydžio keitimu (labai gerai matosi žiūrint į kraną)

                          Comment


                            /\ Aha, kaip tik norėjau tai rašyti.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Na tą ir aš pastebėjau, bet galvojau čia tik mano užrašinės ekranas pernelyg grūdėtas. Kaip visuomet naudoju Paint Shop Pro
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment




                                Kokį dydžio keitimo rėžimą naudoji?

                                Geriausia nusistatyti "bicubic" - sudėtingą algoritmą, kuris praktiškai nepakeičia nuotraukos kokybės

                                Comment


                                  Parašė Vaidas


                                  Kokį dydžio keitimo rėžimą naudoji?

                                  Geriausia nusistatyti "bicubic" - sudėtingą algoritmą, kuris praktiškai nepakeičia nuotraukos kokybės
                                  Bicubic kaip tik ir naudojau, o nustatęs Weighted average gavau neblogų rezultatų Vėliau bus tema.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Premjeras nepatenkintas rūmų atstatymu

                                    2006-04-20
                                    Premjeras Algirdas Brazauskas po vakarykščio apsilankymo Valdovų rūmų statybvietėje buvo nepatenkintas atstatymo darbais ir siūlė paspartinti projektavimo darbus.

                                    „Yra daromas didžiulis darbas, bet objektas yra unikalus, o projektavimas vyksta kartu su statyba. Tai yra nenormalu statyboje“, – BNS kalbėjo premjeras, praeityje statybų inžinierius.

                                    A.Brazauskas taip pat pasigedo „principingų ir ryžtingų“ sprendimų dėl statybų metu kylančių problemų.

                                    Vyriausybės vadovas žadėjo sėsti prie bendro stalo ir kalbėtis su darbų vykdytojais, užsakovais bei projektuotojais.

                                    Lietuvos valdovų rūmų atkūrimo darbai oficialiai prasidėjo 2002 metais – per tą laikotarpį atlikta 38 milijonus litų vertės darbų. Šiemet skirta 25 milijonai litų.

                                    Planuojama, jog iš viso rūmams atstatyti reikės 101 milijono litų.
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      Parašė DeSadas
                                      „Yra daromas didžiulis darbas, bet objektas yra unikalus, o projektavimas vyksta kartu su statyba. Tai yra nenormalu statyboje“, – BNS kalbėjo premjeras, praeityje statybų inžinierius.
                                      .
                                      Retas atvejis kai sutinku su gerb. Premjeru. Man visiškai nepriimtina kai tokio lygio ir reikšmės pastatas projektuojamas statybų eigoje- absurdas kažkoks
                                      Paskutinis taisė vytauc; 2006.04.20, 19:54.
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        skubina nes abejoju ar kitas premjeras finansuos si projekta
                                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                        - George W. Bush President of the USA

                                        Comment


                                          na, kad nesugriaus tai faktas
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X