Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Statomą areną FIBA atstovas apžiūrėjo temstant

    http://www.ve.lt/naujienos/sportas/s...mstant-458432/

    Klaipėdos sporto arenos kontūrai tolsta?

    http://klaipeda.diena.lt/naujienos/m...-tolsta-290833

    Šiek tiek viens kitam prieštaraujantis straipsniai....
    "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

    Comment


      Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
      Statomą areną FIBA atstovas apžiūrėjo temstant

      http://www.ve.lt/naujienos/sportas/s...mstant-458432/

      Klaipėdos sporto arenos kontūrai tolsta?

      http://klaipeda.diena.lt/naujienos/m...-tolsta-290833

      Šiek tiek viens kitam prieštaraujantis straipsniai....
      tapatį pastebėjau.. nebūtų žurnalistai, pučia burbulą iš nieko.
      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

      Comment



        Arenos valdytoją savivaldybė pasirinko teisėtai

        pagaliau
        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

        Comment



          2010.07.31. Mariaus Serapino nuotr.

          Comment




            2010.08.02. Audrio Leščiaus nuotr.

            www.ve.lt
            eFoto | YouTube

            Comment


              Iš Pilsoto:

              1.


              2.


              3.


              4.


              5.


              Iš Kauno g. 18 aukštų pastato:

              6.


              7.
              eFoto | YouTube

              Comment


                Malonu ziureti i tokia arena, kuri dygsta kaip ant mieliu.

                Comment


                  Ka ten idomu uzdenge plevele? Baltai/Melyna...

                  Comment


                    Stogo konstrukcijas berods.
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      Nors ir atsilieka 5 savaites, vistiek esu apšalęs, dėl statybų greičio. Konstrukcijas nesveikai greitai pastatė. Atrodo, kad tuoj jau ir stogą kels ir fasadą pradės lipdyti

                      Comment


                        Fasado paruošiamieji darbai jau ir kitą savaitę gali prasidėti

                        Comment


                          Fotoreportažas, nuotraukos iš arenos vidaus ir t.t.

                          http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/v...enesio-460822/
                          RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                          Comment


                            galima džiaugtis, kad lietuva turės daug arenų (vilnius, kaunas, klaipėda, šiauliai, panevėžys, alytus). bet ar pastebit, kad nuo smetonos laikų (halės angaras) jokio progreso, visi tie pastatai, be jokio išskirtinumo. jeigu ir skirsis viena nuo kitos, tai tik forma (apvali arba stačiakampė) ir išorės įstiklinimu.
                            jeigu būčiau architektas, man būtų gėda, o architektų sąjunga turi apie ką diskutuoti...
                            pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                            Comment


                              Malačiai, pažanga stulbinanti!

                              Comment


                                Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                galima džiaugtis, kad lietuva turės daug arenų (vilnius, kaunas, klaipėda, šiauliai, panevėžys, alytus). bet ar pastebit, kad nuo smetonos laikų (halės angaras) jokio progreso, visi tie pastatai, be jokio išskirtinumo. jeigu ir skirsis viena nuo kitos, tai tik forma (apvali arba stačiakampė) ir išorės įstiklinimu.
                                jeigu būčiau architektas, man būtų gėda, o architektų sąjunga turi apie ką diskutuoti...
                                Viskas kainuoja pinigus. Reikia tik džiaugtis, kad tiek daug arenų dar statome. Svarbiausia funkcionalumas. Be to, ne visos tokios baisios, pvz., Šiaulių arena visai nieko, o Kauno ir Klaipėdos dar net neaišku kaip atrodys.
                                www.lt-lv-forum.org/

                                Comment


                                  Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                  galima džiaugtis, kad lietuva turės daug arenų (vilnius, kaunas, klaipėda, šiauliai, panevėžys, alytus). bet ar pastebit, kad nuo smetonos laikų (halės angaras) jokio progreso, visi tie pastatai, be jokio išskirtinumo. jeigu ir skirsis viena nuo kitos, tai tik forma (apvali arba stačiakampė) ir išorės įstiklinimu.
                                  jeigu būčiau architektas, man būtų gėda, o architektų sąjunga turi apie ką diskutuoti...
                                  na tikrai nera kuom skustis, tokio lygio arenu skaicius, toki maza gyventoju skaiciu tusincoje valstybeje, cia geriausias santykis europoje, gal net ir pasaulyje tik pamanykit musu sumazejo iki 3mln, o turesim dvi didziules ir 4 dideles arenas + dar daugiau mazyciu, renovuotu ar naujais pastatytu arenu miestukuose ar net kaimuose. beje del isskirtinumo gincytis galima: pirma kauno arena (yra saloje, labai universali kaip ir dauguma musiskiu, pirmoji tokia moderni koncertams, su gera akustika, jei tikesim ka pasakojo), panevezio (su dviracio treku atitinkanciu pasaulio treku standartus), klaipedos (su krepsinio mokykla, su super isskirtine miestui tinkancia forma), siauliu (fasadas tikrai isskirtinis). o dezute kiek zinau tik seamens yra, na gal dar alytaus, nes jos nemates esu o apie techninius modernumus taip pat nera ko gincytis.
                                  viso visu arenu kaina, atkreipus demesi i lito nuvertejima, krize, infrastrukturos, viesbuciu irengima ir t.t. verta gero 1 mlrd lt. nemanau kad tai maza suma 6 pastatam.
                                  pakaks cia skustis, geriau pradekime dziaugtis nes kasio chempas nebus pirmas ir paskutinis dziaugsmas ir nauda mums iskaitant aplinkos sutvarkyma, koncertus, kitu rusiu varzybas ir t.t.

                                  Comment


                                    Nu nezinau zmones arba jus nematet gyvai lietuvos arenu arba jus specialiai cia suinteresuoti peikt, Ka jus tada turit galvoj grazus fasadas? Siauliu arena tikrai graziai atrodo nemaciau kazko panasaus i tai neskaitant komerciniu patalpu. Panevezio taipogi man labai patiko ta spalva lauzianti. Nezinau pasakykit jus man is didziuju europos arenu kurios is lauko graziau atrodo dar pasakykit kad rygos arena grazi tai vapsce nusisausiu ten kaip logistikos centras net nesiskiria

                                    Comment


                                      Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                                      Nu nezinau zmones arba jus nematet gyvai lietuvos arenu arba jus specialiai cia suinteresuoti peikt, Ka jus tada turit galvoj grazus fasadas? Siauliu arena tikrai graziai atrodo nemaciau kazko panasaus i tai neskaitant komerciniu patalpu. Panevezio taipogi man labai patiko ta spalva lauzianti. Nezinau pasakykit jus man is didziuju europos arenu kurios is lauko graziau atrodo dar pasakykit kad rygos arena grazi tai vapsce nusisausiu ten kaip logistikos centras net nesiskiria
                                      Šiandien pirmą kartą pamačiau šiaulių areną gyvai, ir sakyt, akd gražus fasadas, man liežuvis nesiverčia

                                      Comment


                                        Įdomu, išvydus gyvai Panevėžio areno fasadą koks susidarytų įspūdis?
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          nenorėjau nieko užgauti, bet žvelgiant į pasaulinę praktiką (olimpiados ir futbolo čempionatai), leidžiama pasireikšti architektams ir arenos bei stadionai tampa unikaliais statiniais.
                                          buvo galimybė kaune įgyvendinti prancūzų ledkalnį, tai matot nusprendė sutaupyti ir kažin ar sutaupė.
                                          o lietuvos architektūroje aiškiai įsigalėjusi "diedovščina" ir progreso nesimato.
                                          apie arenų funkcionalumą nieko nesakysiu, bet fasadai, man asmeniškai, 0-linės vertės
                                          pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X