Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
    Tai kad už Šiauliu ir Pan. arenas Klaipėdos nėra mažesnė...
    vietu skaiciumi?

    Comment


      Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
      Bet ta arena ne sferos, o tik pusės sferos formos.Atrodo baisiai.Aš kalbu apie krepšinio kamuolį.Gal tai yra neįmanoma pastatyti tokią ?Bet, manau, įmanoma.O Klaipėdos arena tikrai originali.
      Toks projektas turetu pora privalumu.
      1.Kur nori - ten nurideni.
      2.Apatineje dalyje galima irengti baseina


      Klausimas. Mineta kad dalyvaujancios firmos pateikia po du variantus. Ar antras variantas jau seniau atmestas ar yra atsargoje?

      Comment


        Į automobilių parkingą baisu žiurėti vaizdas kaip akropolio aikštelė. Daro viską kuo pigiau apgailėtina. Jokios žalumos
        ⌂╠═╗⌂⌂⌂
        ⌂╚╤╬╧╤╤╣⌂⌂⌂
        ⌂ ⌂ ╢□□⌂⌂⌂□⌂

        Comment


          Parašė Hazard Rodyti pranešimą
          Į automobilių parkingą baisu žiurėti vaizdas kaip akropolio aikštelė. Daro viską kuo pigiau apgailėtina. Jokios žalumos
          Turbūt nematei per Pistons rungtynes Auburn Hills rūmų automobilių aikštelės...Ten turbūt 5 akropoliai sudėjus, nepasiektų Auburn Hills parking'o aplink areną...
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
            Klaipėdietiška man- tai fachverkas.Pavaikščiok po Senamiestį, ar pamatysi kur raudoną pastatą ?Manu, tai būdinga Klaipėdos kraštui, bet ne Klaipėdos miestui.Norint atsikratyti niūrumo, mieste reikia daugiau ryškesnių spalvų.O ne baltai stiklinis ''Pilsotas''.Manau, su saiku naudojant raudoną spalvą, bus gerai, bet nuolat vien raudona užknisa.
            Memelenderis užkniso juodai.
            Memelenderiui paverkt dėl Pilsoto prašom eiti čia
            www.scriptorium.ie

            Comment


              Parašė C5 Rodyti pranešimą
              Memelenderis užkniso juodai.
              Memelenderiui paverkt dėl Pilsoto prašom eiti čia
              Pritariu.. Memelenderis man irgi atsibodo, jauciu jam didziule antipatija..
              "Dabar puikus momentas - nueiti ir nusipirkti namą" - sako Amerikos milijardierius Donaldas Trumpas

              Comment


                Parašė Adiokas Rodyti pranešimą
                Pritariu.. Memelenderis man irgi atsibodo, jauciu jam didziule antipatija..
                Rašyk man asmeniškai, o ne į ''Klaipėdos areną''.Nepatinka- neskaityk.

                Comment


                  cia kaip dezes sukerkimas su grybu.....nemeluokit sau klaipedieciai.....

                  Comment


                    Parašė Adiokas Rodyti pranešimą
                    Pritariu.. Memelenderis man irgi atsibodo, jauciu jam didziule antipatija..
                    tai kaip jis neuzknis, jei per 2,5 men. parase virs 200 zinuciu. ar tai normalu? ir visose tapati mintis....
                    "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                    Comment


                      Bet Memelenderio įvertis toks, kuriuo galima didžiuotis

                      Comment


                        Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                        tai kaip jis neuzknis, jei per 2,5 men. parase virs 200 zinuciu. ar tai normalu? ir visose tapati mintis....
                        URBANISTE, tu manę nenormaliu laikai ?Mano įvertis viską parodo, kad ne aš vienas taip manau.Jeigu aš jus užknisau, tai neskaitykite.Tegu skaito tie, kam įdomu, o ne tie, kas kritikuoja manę patys nežino už ką, patys sau prieštaraudami ir visiems rodydami savo neišprusimą (čia apie tavę).Ką čia apie manę vis kalbėtis norite, kalbėkime apie areną.Ši arena tikrai papuoš Klaipėdą.

                        Comment


                          Beje, išprusėli, nedaryk tokių neišprusėliškų klaidų kaip manę, tavę....Skaitau tavo žinutes, nes kartais prajuokini mane savo naivuoliškumu
                          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                          Comment


                            Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                            URBANISTE, tu manę nenormaliu laikai ?Mano įvertis viską parodo, kad ne aš vienas taip manau.Jeigu aš jus užknisau, tai neskaitykite.Tegu skaito tie, kam įdomu, o ne tie, kas kritikuoja manę patys nežino už ką, patys sau prieštaraudami ir visiems rodydami savo neišprusimą (čia apie tavę).Ką čia apie manę vis kalbėtis norite, kalbėkime apie areną.Ši arena tikrai papuoš Klaipėdą.
                            kaip tu kritikuoji viska, taip mes kritikuojam tave..
                            "Dabar puikus momentas - nueiti ir nusipirkti namą" - sako Amerikos milijardierius Donaldas Trumpas

                            Comment


                              Parašė arturiux Rodyti pranešimą
                              Bet Memelenderio įvertis toks, kuriuo galima didžiuotis
                              hmm o kaip tas ivertis ksiaciuojamas, visada maniau, kad ivertis atitinka zalius kvadratelius salia jo, bet dabar ziuriu pas tave 18 ir 2 kvadrateliai, pas landeri 14 ir 10 zaliu kvadrateliu

                              Comment


                                /\ čia kažkada buvo smarkiai apkarpyti skaičiukai įverčių, tai turbūt nuo tada ir atsirado kažkoks nesusiderinimas tarp senų ir neaktyvių narių įverčių, ir tarp naujokų

                                Comment


                                  Man asmeniskai Siauliu zymiai graziau, bet bus matyt...











                                  %)

                                  Comment


                                    Grazu.. Aciu uz foto..
                                    "Dabar puikus momentas - nueiti ir nusipirkti namą" - sako Amerikos milijardierius Donaldas Trumpas

                                    Comment


                                      Niūrokas vaizdelis ir tiek, o statybos prasidės geriausiu atveju šių metų gale.

                                      Comment


                                        Va man ir niurokai atrodo.. Vien konstrukcijos ir viskas... Jei taip paliks bus prastai.
                                        %)

                                        Comment


                                          nesidomejau sio objekto detalemis, taciau sprendziant is vaizdeliu, manau buvo eita super max-ekonominiu variantu. Yra kaip yra.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X