Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaipėdos projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na perziurejau nuotraukas Klaipedos, pirma karta toks aktyvumas, tai gal savaitgalis geras buvo kad cia taip aktyviai viska nufotografavot. Didelis aciuuuu!

    Comment


      Visiškai giedros dienos jau seniai nebuvo.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        Sveiki, jūsų įdomias diskusijas Klaipėdos temomis stebiu seniai, bet esu naujokė šiame forume. Šiuo metu rašau mokslinį darbą apie Klaipėdos uosto ir miesto plėtros galimybes, todėl norėčiau paprašyti jūsų, kaip ekspertų, nuomonės kai kuriais klausimais. Čia mano anketa, pažadu, kad užtruksit ne ilgiau kaip 10min.

        Anketos pabaigoje tiesiog paspauskite "SUBMIT"

        http://www.pollograph.com/ask/1056/KLAIPDOSUOSTOIR/

        Labai tikiuosi jūsų pagalbos ir iš anksto dėkoju.

        Comment


          /\ Užstrigau ties 7 klausimu. Mano manymu nelabai logiškas suskirstymas zonomis. Suprantu, kad darbo tema yra miesto sąveika su uostu, bet negalima nekreipti dėmesio ir į kitus objektus (LEZ, Dangės upę, Klaipėdos mišką). Pavyzdžiui pietiniai rajonai (Laukininkai, Bandužiai ir pan.) nurodyti vienoj juostoj su miško kvartalu, nors šalia Laukininkų tik dykynės, laivų statykla, konteinerių terminalas, o šalia miško kvartalo- gražus pušynas ir patogus susisiekimas su pajūriu. Tas pats su kraštine rytine juosta- Rimkai ir Dangės slėnis vienoj kainų kategorijoj, tuo tarpu šalia Rimkų stūkso LEZ'as, o Dangės slėnis kolkas visiškai neišnaudota bet puikias perspektyvas turinti vieta (jei/kai tik pavyks iškelti ten įsikūrusią pramonę).

          Comment


            Parašė ValdasJ Rodyti pranešimą
            /\ Užstrigau ties 7 klausimu. Mano manymu nelabai logiškas suskirstymas zonomis. Suprantu, kad darbo tema yra miesto sąveika su uostu, bet negalima nekreipti dėmesio ir į kitus objektus (LEZ, Dangės upę, Klaipėdos mišką). Pavyzdžiui pietiniai rajonai (Laukininkai, Bandužiai ir pan.) nurodyti vienoj juostoj su miško kvartalu, nors šalia Laukininkų tik dykynės, laivų statykla, konteinerių terminalas, o šalia miško kvartalo- gražus pušynas ir patogus susisiekimas su pajūriu. Tas pats su kraštine rytine juosta- Rimkai ir Dangės slėnis vienoj kainų kategorijoj, tuo tarpu šalia Rimkų stūkso LEZ'as, o Dangės slėnis kolkas visiškai neišnaudota bet puikias perspektyvas turinti vieta (jei/kai tik pavyks iškelti ten įsikūrusią pramonę).
            Strigau ir aš pastarojoj vietoj. Pastabos labai panašios.

            Comment


              Parašė Egle Truskauskiene Rodyti pranešimą
              Sveiki, jūsų įdomias diskusijas Klaipėdos temomis stebiu seniai, bet esu naujokė šiame forume. Šiuo metu rašau mokslinį darbą apie Klaipėdos uosto ir miesto plėtros galimybes, todėl norėčiau paprašyti jūsų, kaip ekspertų, nuomonės kai kuriais klausimais. Čia mano anketa, pažadu, kad užtruksit ne ilgiau kaip 10min.

              Anketos pabaigoje tiesiog paspauskite "SUBMIT"

              http://www.pollograph.com/ask/1056/KLAIPDOSUOSTOIR/

              Labai tikiuosi jūsų pagalbos ir iš anksto dėkoju.
              "Ekspertų" čia į valias, todėl nenustebk dėl galutinio rezultato

              Comment


                Septinto komentaras. Sutinku, kad teritorijų vertė mano nurodytose juostose tikrai nevienoda, bet man ir įdomu kaip smarkiai ji svyruoja.

                Comment


                  Egle, siūlau savo darbe:
                  1) išsiaiškinti, kokioms institucijoms pavaldi Klaipėdos Valstybinio Jūrų Uosto Direkcija ir kam priklauso uosto žemė;
                  2) kaip KVJUD gali visiškai nepaisyti Klaipėdos miesto savivaldybės (pvz.: uosto sutarties su miestu punkto, dėl pėsčiųjų ir dviračių perėjos per AB "Klaipėdos Nafta" teritoriją, nevykdymo ir visiško ignoravimo);
                  3) kokią įtaką toks nepaisymas turi Klaipėdos uosto ir miesto plėtros galimybėms.

                  Comment


                    /\ Prie to paties: ar bus tame darbe nagrinėjamas valstybinio uosto statuso pakeitimo į municipalinį variantas, jo pliusai/minusai ?

                    Comment


                      http://www.saugusmiestas.lt/lt/stebe...a/kameros.html
                      Tikrai daug stebėjimo kamerų. Gaila kad,
                      Dėl saugumo reikalavimų transliuojamas ne nuolatinis vaizdas, o kadrai, kurie padaromi kas 5 sekundes.
                      eFoto | YouTube

                      Comment


                        Ačiū už pasiūlymus ir patarimus.
                        Klaipėdos Valstybinio Jūrų uosto direkcija pavaldi Susisiekimo ministerijai, o uosto žemė yra valstybės nuosavybė
                        Ir kitų dalykų ten yra, kurie atrodo status squo, bet reik pabandyt pasiūlyt šį tą naujo. Savo darbe ketinu parodyt, kad uostas turi daug ir įvairių galimybių.

                        Comment


                          Egle,
                          turbūt sutinki, kad kiekvienas mokslinis darbas turėtų būti labai konkrečiai pritaikomas praktikoje. Mano manymu kitaip jis būtų tiesiog bevertis. Todėl aš tikiu, kad tu sieki, kad tavo mokslinio darbo pasiūlymai Klaipėdai, jos miesto ir uosto plėtrai būtų įgyvendinti.

                          Apskritai, kad koks nors pasiūlymas būtų įgyvendintas, jis turi būti pagrįstas nauda. Dabar kaip pavyzdį paimkime potencialų pasiūlymą sutvarkyti uosto rezervines teritorijas taip, kad jomis galėtų laikinai ar kaip nors kitaip naudotis miestas.

                          Tokio pasiūlymo įgyvendinimas kainuotų daug pinigų, sukeltų daug problemų uosto įmonėms, todėl jis būtų nenaudingas uosto įmones atstovaujančiai KVJU Direkcijai.
                          Tokio pasiūlymo įgyvendinimas duotų daug naudos Klaipėdos miesto gyventojams, todėl būtų naudingas miesto gyventojus atstovaujančiai Klaipėdos miesto savivaldybei.

                          Kaip jau žinai, uosto žemė priklauso valstybei, o ne savivaldybei ar apskričiai. Savivaldybė neturi jokios teisės planuoti uosto žemės. KVJUD gali visiškai nepaisyti miesto savivaldybės norų, nes yra jai nepavaldi ir jai neatskaitinga. Įrodymas, kad tai vyksta yra pvz. su KVJUD sutarties su savivaldybe nevykdymo dėl pėsčiųjų ir dviračių perėjos per AB "Klaipėdos nafta" teritoriją ties Melnrage.

                          Todėl minėtas pasiūlymas nebūtų priimtas, jei jis nebūtų naudingas KVJUD. Tokiu atveju analogiškus siūlymus, nenaudingus sprendžiančiai institucijai, teikiantis mokslinis darbas būtų bevertis.

                          Išreiškiu viltį, kad parašysi reikalingą darbą.

                          Comment


                            Ir aš tikiuosi, kad mano darbas bus reikalingas. Tik spėju, kad mano jėgų ir energijos nepakaks pakeisti įstatymus. Mano tikslas - parodyti, kad pakrantėje yra nemažai teritorijų, kuriose šeiminkaujant kitaip, galima turėti kur kas daugiau naudos tiek miestui, tiek uostui. Galvoju, kad suinteresuota pusė turėtų būti valstybė.
                            Nežinau, ar bandėt skaičiuoti. Pagal KVJUD duomenis, 90 proc. uosto pinigų uždirba 4 įmonės, kurios užima maždaug 28 proc. šiuo metu naudojamos uosto teritorijos. Sutinku, kad krovinių plukdymas dar ne viskas, yra keltai, uostą aptarnaujančios remonto įmonės... bet net ir restorano virtuvė neužima daugiau vietos nei pats restoranas.

                            Comment


                              Eimantai, kaip ten cerkves ir parapijos namų statybų stovis? Berods pati
                              cerkvė jau pastatyta, o kaip parapijos namai?

                              Būtų malonu sulaukti nuotraukų.
                              ______________
                              The Division Bell

                              Comment


                                As bent kiek maciau, is isores pabaigta
                                Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                                Comment


                                  Turėsiu galvoje...
                                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                  Comment


                                    tas apie Klaipėda
                                    NESIRIMUOJA

                                    Comment


                                      Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                                      Nusišneki visiškai!!! Pasiskaičiuok savo Vilniaus prekybos bendrą plotą ir būk ramus!!!
                                      Ai tie prekybos plotaiiii kultūros neprideda
                                      Reiktų uosto zoną daryt prieinamesnę"pasivaikščiotojams"

                                      Comment


                                        Parašė Rrrūta Rodyti pranešimą
                                        Ai tie prekybos plotaiiii kultūros neprideda
                                        Reiktų uosto zoną daryt prieinamesnę"pasivaikščiotojams"
                                        Kurią ar kurias vietas?
                                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                        Comment


                                          Reiktų uosto zoną daryt prieinamesnę"pasivaikščiotojams"[/QUOTE]

                                          Tai padaryk
                                          Paskutinis taisė URBANISTAS; 2009.01.30, 07:35.
                                          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X