Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] „Versalio“ kvartalo rekonstrukcija Laisvės alėjoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Hahah. OK, sėkmės.
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      suvalgė...

      Comment


        O Kaunas kokį panašų sąrašą turi?

        Comment


          Parašė kostasas Rodyti pranešimą
          O Kaunas kokį panašų sąrašą turi?
          Planuose yra.
          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

          Comment


            Nuoširdžiai abejoju. Baltic InterSave projektas Kauno neapima, o apie panašų analogą Kaune nieko bent jau man sužinoti nepavyko...

            P.S. Kaip suprasti "planuose". Čia kur?

            Comment


              /\
              Galima paminėti kad ir http://www.autc.lt
              Paskutinis taisė Justin; 2011.06.12, 19:56.

              Comment


                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                Nuoširdžiai abejoju. Baltic InterSave projektas Kauno neapima, o apie panašų analogą Kaune nieko bent jau man sužinoti nepavyko...

                P.S. Kaip suprasti "planuose". Čia kur?
                Ateis laikas bus ir vaikas.
                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                  Buvau išvažiavęs, kur neto nėra. Ot kaip nepasisekė, kokią diskusiją praleidau. Nuo savęs galiu pridėti tik tai, kad visiškai nesutinku, kad Manhetenas yra stiklinės bakūžėlės. Ten yra įspūdingų šiuolaikinės (Gehri, Piano) , moderniosios (Mies, Gropius, Lloyd Wright), ir istorizmo (Sullivan) pastatų
                  Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                  Comment


                    Stiklainiuks



                    Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                    Comment


                      na, bent apacia atrodo graziai... Gaila visgi, kad nepriverte virsaus sutvarkyt

                      Comment


                        normaliai ta visuma atrodo, gyvai nueikit, kitaip galvosit

                        Comment


                          Parašė xxl Rodyti pranešimą
                          situaciją suprantu taip: "šunys loja, o karavanas eina".
                          grubiau: "dėjau skersą ant jūsų nutarimų ir sprendimų".
                          pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                          Comment


                            o reziume visus sunis sukabino ant architekto. o vaskeliene ir co - tradicinskai sventos karves.
                            *censored*

                            Comment


                              Kazinau man realybej tikrai neblogai ziurisi nueikit patys paziurekit ir savo nuomone nuspreskit o ne skaitydami cia lojancius forumiecius

                              Comment


                                Jau priprato akis jei ka, vakar vakare dar kaip tik nuo lietaus slepemes ir aptarinejom, kad gal tegul palieka

                                Comment


                                  na,aš mačiau ne kartą, ir man vistiek kažkokaip nelimpa. Bet jei paliks, paliks, nieko čia nepakeisi. O keisčiausia, kad net jokių pataisymų kol kas nematyt. Tai kaip suprantu, šioj istorijoj tik architektas kaltas liko ir nukentėjo?

                                  Comment


                                    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                    situaciją suprantu taip: "šunys loja, o karavanas eina".
                                    grubiau: "dėjau skersą ant jūsų nutarimų ir sprendimų".
                                    Kaip ir buvo rašyta - frazė "man nepatinka" nėra teisinis argumentas.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė xxl Rodyti pranešimą
                                      Stiklainiuks
                                      Atvaizdas
                                      Pakenčiamai atrodo...
                                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                      Comment


                                        Parašė boo Rodyti pranešimą
                                        Tai kaip suprantu, šioj istorijoj tik architektas kaltas liko ir nukentėjo?
                                        Nukentėjo ne architektas, o aš, tu, jis, ji, jie, jos ir visi kiti po to būsiantys.

                                        Comment


                                          Pritariu Ernestui. Susidariau nuomone, kad tie kuriu "akis priprato" pamirsta apsidairyti aplinkui, juk ne vidury lauku sis statinys stovi. Visiskai nekovingi esat mieli miestieciai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X