Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Geriausiai prie aplinkos, t.y. "Respublikos" griaučių dera dabartinis variantas.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Einu į Senukus pirkt kibirėlį pilkų dažų
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė batista Rodyti pranešimą
        man kotais tokis įtarimas kyla, kad mes su hammeriu atostogų gavom visai be reikalo
        Geros naujienos o aš galvojau aš vienas atostogavau net PM neleido Tau atrašyt
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          a ko jūs čia atostogavot? nepagaunu...

          Comment


            /\ esi girdėjęs tokį baisų žodį BANAS! ? tai va buvom abu apdalinti juo pasirodo be reikalo

            Comment


              net nepastebejau, kad gavot bana, uz ka? Tai va kodel kauno forumas pastarosiomis dienomis apmires buvo

              Comment


                Parašė batista Rodyti pranešimą
                man kotais tokis įtarimas kyla, kad mes su hammeriu atostogų gavom visai be reikalo
                Hammeris gal ir be reikalo, o tamstą, jei būtų mano valia tai ir į penciją išleisčiau, nes po atostogų sugrįžti visai nepailsėjęs.

                Comment


                  Aš gavau už savo pranešime išsakytas dvi raides, n ir x... Nežinojau, kad tai necenzūra, negi rusai taip keikiasi tapusavy? Žinojau kiek kitokią versiją vartojamą.. Na bet dabar žinosiu, kad dviejų simbolių kombinacijų čia nedera vartot

                  Na o apie temos esmę, tai ką vakar pravažiuodamas pastebėjau, jau pradedami parduotuvėj grindiniai tvarkyt, užvažiavimų kraštai kažkokiom skardom dengiami, o daugiau nelabai ką mačiau nes temo jau gerokai Bet garažo sektoriuje darbuotojų tikras skruzdėlynas buvo.
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Idomiai tvarko patį Karaliaus Mindaugo pr. atkarpas. Sudėjo naujus šviestuvus, padarė žalias saleles, arčiau bažnyčios net prospekto vidurį dekoratyvinėm gyvatvorėm užsodino, prisodino medžių.
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Gal kas foto nauju turit ?
                      :buksvx:

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Idomiai tvarko patį Karaliaus Mindaugo pr. atkarpas. Sudėjo naujus šviestuvus, padarė žalias saleles, arčiau bažnyčios net prospekto vidurį dekoratyvinėm gyvatvorėm užsodino, prisodino medžių.
                        Bet ar ne per šaltas metas dabar tas gyvatvores sodint? tokie kūdi stagarėliai skušti, spustels šaltukas ir nieko neliks
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          2006.12.22

                          Mano blogas

                          Comment


                            o goolfietis, puiki nuotrauka, veikia tavo aparatas?

                            Comment


                              tas su kuriuo fotkinau - veikia... beje Canon a60 irgi kuo puikiausiai veikia....
                              Mano blogas

                              Comment


                                Respublikos viešbūtis atrodo toks mažas o aikštelė užima beveik pusę akropolio, iš viršaus atrodo siaubingas monstras...Dėkui už foto goolfieti.

                                Comment


                                  Nesižiūri kažkaip, nesižiūri...

                                  Comment


                                    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                                    2006.12.22

                                    nuotrauka unikali goolfieti, dekui.

                                    nežinau kaip jum, bet man akropolis su savo parkingu kažkuo primena lėktuvnešį uoste, pvz.

                                    Comment


                                      Nerealu
                                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                      Comment


                                        Vakar pūko žiniose kalbėjo kažkoks šio "akropolio" architektas, kalbėdamas apie garažą užsiminė: "stiklai bus".

                                        Comment


                                          Fantastique goolfieti
                                          p.s. kokiam aukšty buvo pakilęs tavo aparatas?
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X