Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Sunku lyginti, kai kurie tavo manymu geri operatoriai man gali tiesiog nepatinkti... O dėl prestižo, tai Akropolyje jų bus daugiau, bet kažin ar ir tai svarbu. Man svarbus ne operatoriaus populiarumas, aš vadovaujuosi savo nuomone, tad ir sakau - kam patiks Akropolis, liks ten, o kam jis nepatiks - lankysis Megoje ar kituose prekybos centruose, jų Kaune pamažu daugėja...
    Kuria prasme? Jų ir taip pilna, o daugėjimo tempai vargu ar auga.

    Ir apskritai, nustokite, kolegos, žiūrėti į viska juodai baltomis spalvomis.

    Comment


      Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
      Kuria prasme? Jų ir taip pilna, o daugėjimo tempai vargu ar auga.

      Ir apskritai, nustokite, kolegos, žiūrėti į viska juodai baltomis spalvomis.
      Prekybos centru vadinu tokius centrus kaip: Molas, Hyper maxima, Savas, Mega, Akropolis, na dar prie jų būtų galima priskirti labiau vietinius: Maxima prie Urmo, Šilainių Maxima, Maxima bazė, Dainava... Visi kiti likę "prekybos centrai", mano nuomone, turėtų būti vadinami parduotuvėmis: tai IKI, Norfa ar mažesnės Maximos. Keista, bet net Express market save vadina prekybos centru. Man ta parduotuvė labiau panaši į kaimo savitarnos parduotuvėlę Taigi jei galvotume, kad prekybos centras yra tie objektai, apie kuriuos sakiau, tai jų Kaune tik daugėja ir manau dar daugės, nes jų Vilniuje proporcingai daugiau (visokie Mandarinai, VCUP, Europos, Akropoliai, Banginiai ir panašūs p.c.)...
      Paskutinis taisė Ametistas; 2007.03.25, 21:47.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Perdangos, kolonos ir pan. kažkokios purvinos. Atrodo, kad garažas seniai pastatytas.
        Apskritai - apie statybvietę ištisinis šiukšlynas. Galėtų truputį apsitvarkyti ...
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Galėtų prie atidarymą tą garažą lietutis nupilti oi, bendrai po to betono pilkumas išryškėtų
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Šiandien gavau tą garažą apžiūrėti iš visų pusių. Baisu.

            Sakykit, ką norit- nuomonės napakeisu

            O tereikėjo laikytis pradinio projekto ir padengti stiklu.

            UAB "Piguva"
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              gal reik pakurt kokia svetaine neakropoliui.com su nuomone kodel zmones neturetu lankytis ten Tik kas teksta parasytu, pakurt ir patalpint puslapi galeciau

              Comment


                Kas čia per nesamonės skleidžiamos. Lietuviai baigia "išpindėti" nuo gerų prekybos centrų ir tuoj netgi juos pačius turbut kaip kokią Bastiliją nugriaus. Nevarykit Dievo į medį, o džiaukitės, kad turite tokius gražius ir puikiai išvystytus PC tinklus.

                Comment


                  Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                  Kas čia per nesamonės skleidžiamos. Lietuviai baigia "išpindėti" nuo gerų prekybos centrų ir tuoj netgi juos pačius turbut kaip kokią Bastiliją nugriaus. Nevarykit Dievo į medį, o džiaukitės, kad turite tokius gražius ir puikiai išvystytus PC tinklus.
                  Matos kat nemates graziu ir puikiai isvystitu pc tinklu

                  Comment


                    Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                    Kas čia per nesamonės skleidžiamos. Lietuviai baigia "išpindėti" nuo gerų prekybos centrų ir tuoj netgi juos pačius turbut kaip kokią Bastiliją nugriaus. Nevarykit Dievo į medį, o džiaukitės, kad turite tokius gražius ir puikiai išvystytus PC tinklus.
                    neaiskink ka kam daryt. rupinkis savo reikalais

                    Comment


                      Na, tada džiaukitės depresingiausios Europos tautos statusu.

                      Comment


                        Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                        Na, tada džiaukitės depresingiausios Europos tautos statusu.
                        eik kitur kur nors pamurmet apie savo depresijas.

                        Comment


                          Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                          Kas čia per nesamonės skleidžiamos. Lietuviai baigia "išpindėti" nuo gerų prekybos centrų ir tuoj netgi juos pačius turbut kaip kokią Bastiliją nugriaus. Nevarykit Dievo į medį, o džiaukitės, kad turite tokius gražius ir puikiai išvystytus PC tinklus.
                          šiuo atveju kalbam ne apie tai kokių jie gali pasiūlyt prekių ir paslaugų. vidus jų reikalas, jei nebus pasirinkimo, ar bus nefunkcionaliai suprojektuota, tai būtų paties tinklo problema.
                          manau visiškai pagrįstai piktinamės dėl VP požiūrio į miesto įvaizdį. kadangi objektas statomas centrinėje miesto dalyje, ir net mūsų šalies mastu unikalioj vietoj, iš pastato architektūros turim teisę reikalauti labai daug.
                          Paskutinis taisė toshas; 2007.03.26, 00:04.

                          Comment


                            ziauru. paskaitau cia ir susidaro ispudis kad cia vieni prekybos centru fanai renkasi....toks veikejas kaip AMIKO tai apskitai juokingai atrodo. sakai neisi i akropoli? boikotuosi? zmogau tavo tokie vaikiski pasisakymai atrodo mazu maziausiai kvailai. bet nevisi tokie kaip tu ir nevisi i prekybos centrus eina pasivaiksciot ar garazo apziurinet.
                            ir isvis kam tas pastovus verkimas. nu padare, apgavo, tai jei jauciates baisia isizeide, eikit piketuot prie akropolio, grandimem prisirakint ar dar kokiais kitokiais budais isreikskit savo nepasitenkinima. bet tik del dievo UZTEKS CIA VERKTI IR DEPRESUOT. nes kitiem gali irgi nuotaika subjurt tokiu kaip amiko komentaru beskaitant. pradejai nuo v. transporto prie akropolio, o dabar baigi snekom apie mega...grauduma...
                            www.tomflagman.com

                            Comment


                              siaip ar taip kaip ir mega taip ir akropolis bus turistautoju is kaimu lankomiausia vieta kaimo turizmas vystomas pas mus =D

                              Comment


                                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                kaimo turizmas vystomas pas mus =D
                                : )

                                Comment


                                  Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                                  ziauru. paskaitau cia ir susidaro ispudis kad cia vieni prekybos centru fanai renkasi....toks veikejas kaip AMIKO tai apskitai juokingai atrodo. sakai neisi i akropoli? boikotuosi? zmogau tavo tokie vaikiski pasisakymai atrodo mazu maziausiai kvailai. bet nevisi tokie kaip tu ir nevisi i prekybos centrus eina pasivaiksciot ar garazo apziurinet.
                                  ir isvis kam tas pastovus verkimas. nu padare, apgavo, tai jei jauciates baisia isizeide, eikit piketuot prie akropolio, grandimem prisirakint ar dar kokiais kitokiais budais isreikskit savo nepasitenkinima. bet tik del dievo UZTEKS CIA VERKTI IR DEPRESUOT. nes kitiem gali irgi nuotaika subjurt tokiu kaip amiko komentaru beskaitant. pradejai nuo v. transporto prie akropolio, o dabar baigi snekom apie mega...grauduma...
                                  Nenusišnekėk, pats perdėdi. Jei tau graudumas ima, tai gal psichiką pasitikrink. O savo nuomonę išreikšti galiu, jei tai neperžengia etikos normų, tad ką noriu, tą sakau. Ar mano komentarai tau sukelia skausmą? Jei šitas prekybos centras būtų 1. Ne mano gimtajame mieste ir 2. Ne mano gimtojo miesto centre, tai man jo išorė ne taip rūpėtų. Tad geriau nerašyk nesąmonių apie piketus.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Nenusišnekėk, pats perdėdi. Jei tau graudumas ima, tai gal psichiką pasitikrink. O savo nuomonę išreikšti galiu, jei tai neperžengia etikos normų, tad ką noriu, tą sakau. Ar mano komentarai tau sukelia skausmą? Jei šitas prekybos centras būtų 1. Ne mano gimtajame mieste ir 2. Ne mano gimtojo miesto centre, tai man jo išorė ne taip rūpėtų. Tad geriau nerašyk nesąmonių apie piketus.
                                    Man atrodo,kad tu nelabai supratai...truputi persistengi rinkdamas komentaru skaiciu,rasai daug ir matosi kad daug laiko tam skiri,tik va matai zmonem daznai matyt pabosta skaityt ta pati per ta pati...Nebutina gi kiekviena mintimi sovusia i galva dalintis su visais

                                    Comment


                                      Parašė Road Rodyti pranešimą
                                      Man atrodo,kad tu nelabai supratai...truputi persistengi rinkdamas komentaru skaiciu,rasai daug ir matosi kad daug laiko tam skiri,tik va matai zmonem daznai matyt pabosta skaityt ta pati per ta pati...Nebutina gi kiekviena mintimi sovusia i galva dalintis su visais
                                      Jei noriu, tai ir dalinuosi. Stengiuosi nepabosti ir to paties nekartoti. O jei ir kartoju - tai to tikslas yra kitas. Forumas ir skirtas bendrauti, o ne atsitūpus pašonėj klausytis ką kiti kalba. O komentarų skaičius man ne rodiklis.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Bendradarbė šiandien jau lankėsi "Akropolyje". Sakė vidus įspūdingas, na tie namai integruoti. Šiaip dar daug grežimų, pjovimų, kalimų ir dulkių. Apeit visą "Akropolį" pasak jos irgi reikės daug laiko Galbūt kitą savaitę ir man pavyks ten pabuvoti
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Nematau čia nieko blogo, jei žmonės neabejingi savo gimtąjam miestui ir kas jame statoma. Priešingai - būtų blogai, jei visiems būtų vienodai, kas "ant Kauno darosi". Likti abejingam ir apatiškam lengviausia.
                                          ______________
                                          The Division Bell

                                          Comment

                                          Working...
                                          X