Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne valkiotis, o pasivaikscioti ir ne griuvesiu pilna, o senu, musu istorija primenanciu..... ir jokie zibintai nuo !vejo! ten nevirsta ("force majour" kitas reikalas), ir kas antras yra ne visi, o tik kas antras ir tai turbut maziau.
    ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

    Comment


      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
      Maždaug kas antras namas yra 20 metų neremontuota griuvena. Suoliukai išpuvę, žibintai virsta nuo vėjo.
      Matyt, mes skirtingomis akimis į Laisvę žiūrim. Nematau aš ten jokių griuvenų. Aišku, paremontuoti kai kuriuos pastatus nekenktų, bet jiems iki griuvėsių oi kaip toli. Tas pats ir dėl suoliukų - ne nauji, bet sėdėti galima nesibaiminant. Net ir mano nemenkos kompleksijos žmogui. O apie Laisvės apšvietimą naktį -ten tikrai nėra tamsu.
      Rišam diskusiją, nes visiškai nukrypom nuo temos.
      Birth, school, METALLICA, death

      Comment


        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
        O ko valkiotis po tamsią, griuvėsių pilną gatvę?
        Amiko, štai kur yra kupinas pykčio objektas.

        Comment


          Aš visai ne piktas. Tik realistas.
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment
















            Comment


              na va. nera juk viskas taip baisu kaip cia daugeliui rodosi. ir tas parkingas atrodo pakankamai tvarkingas. ka jau padarysi kad neistesejo savo pazadu. bet padare daugmaz neblogai. manau nevienas jusu ten tuose balkonuose stovesit ir grozesites Kaunu. ir sau nedrasiai mintyse sakysit kad visai neblogai cia sugalvoju padaryti. aisku kad grozetis Kaunu reiktu dar ir atitinkama vaizda "pasidaryt" pries akis nemuno link
              pravaziavau siandien tai dar ganetinai daug siuksliu bei seip statybiniu medziagu like aplink. viska susitvarkius, apsikuopus bus vaizdas kurkas geresnis.
              www.tomflagman.com

              Comment


                Man visai graziai ziurisi,kai aplinka visiskai sutvarkys,manau,isvis bus grazu

                Comment


                  Atrodo su privažiavimu viešuoju transportu iki Akropolio susitvarkyta gan paprastai...
                  Iš stoties pusės važiuojantis transportas Vytauto pr., stos naujoje stotelėje Griunvaldo g. (stotelė bus įrengta balandžio 10d.), važiuos troleibusai link Kęstučio g. – 1, 5, 7, 14, 15; autobusai – 3, 12, 18, 20, 23, 24, 27, 29, 34, 35, 38, 39, 43, 45; maršrutiniai taksi - 3, 11, 14, 22, 27, 30, 35, 37, 40, 43, 51, 55, 55A, 56, 68, 95, 105, 107.
                  Į stoties pusč nuo Kęstučio gatvės pusės pro stotelę Griunvaldo g. važiuos troleibusai – 1, 5, 7, 13, 16, o autobusai bei maršrutiniai taksi tie patys kaip ir link Kęstučio g.

                  www.akropolis.lt
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Nelabai supratau is sio teksto, bet tikiuosi, kad daugelis paminetu mikriuku nevaziuos K. Mindaugo pr.
                    ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                    Comment


                      Geros nuotraukos eNjoy

                      Comment


                        ...nu vietiek nieko tam garaže gero...3 aukštų tvora metalinė...va ir visas grožis ...bet nieko mes paprasti mirtingieji vistiek nepakeisim. O vaizdo,kuriuo grožėtis irgi nelabai radau ana savaite užlipęs ant Prisikėlimo bažnyčios...

                        Comment


                          /\ tai tokiu atveju tau jau niekas nebepadės... nei akropolis gražus, nei dar kas nors...

                          Comment


                            ...akropolis gražus tikrai nepades

                            Comment


                              /\ nu tai va, kam tada jį išvis tau kritikuot?

                              Comment


                                nesupratau o kritikuojama tada kai būna gražu?...

                                Comment


                                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                                  nesupratau o kritikuojama tada kai būna gražu?...
                                  žinoma ne, bet tai kai nematai nieko gražaus žvelgiant nuo prisikėlimo bažnyčios, tai arba tavo grožio supratimas labai aukšto lygio, arba esi labai priekabus

                                  Comment


                                    dėl to vaizdo,tai aš pirmąkart į Kauną iš aukštai pažvelgiau...gal diena tokia buvo,gal nuotaika,o gal ir priekabus ...bet kažkaip man pilka ir niūru pasirodė. Čia mačiau tikrai daug puikių nuotraukų,gal tikėjaus geresnio vaizdo dėl to...bet kaip sakiau,kažkaip per daug pilka ir niūru Geriausias vaizdas į senamiestį,bet kad labai jau persisverti reikia

                                    Comment


                                      ...beto,aš pačio Akropolio nekritikuoju. Kaip sakiau reikia džiaugtis,jog tą vietą vienaip ar kitaip sutvarkė. Beto,pats sėdėsiu tam Akropolį ir į kiną bus kur nueit...ir šiaip judesio įneš..Tik tas garažaaaas...

                                      Comment


                                        /\ vadinasi dėl visko sutariam

                                        Comment


                                          Mickevičiaus g. atkarpoje tarp Kęstučio ir Akropolio sužymėjo kaip 3 juostų. Tokių atveju turėtų uždrausti automobilių statymą Mickevičiaus g., kitaip bus prastai.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X