Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na tik nereikėtų lyginti Kauno arenos su Staples center. Ir kas dėl lyginimo ir akcentavimo su lauko terasomis, tai pirmiausia siūlyčiau pagalvoti apie klimatą kuris yra Kaune ir kuris yra Los Angeles.

    Comment


      Ai, žodžiu... Neverta veltis žiūrau į diskusijas tokias...

      Comment


        Parašė kukaracha Rodyti pranešimą
        Jokio Ledkalnio nebus bus Akropolio garazas Nr.2 ir baiktas kriukis.
        Kaip pirštu į akį
        Skaitome straipsnį iš naujo, tik "Kauno arena" keičiame į "Akropolio garažas", viskas labai tinka
        O jei rimtai, tai nėra čia ką pilstyti iš tuščio į kiaurą, turėsim vaizdus, bus galima diskusiją pratęsti.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
          kaip atrodys sunku pasakyti, reiketu palaukti ir pamatyti bent jau vizualizacijas.
          O taip, vizualizacijos. Sakykite, ką jums primena šitie vaizdai:







          Bijau, kad santykis tarp vizualizacijų ir natūralaus vaizdo bus panašiai toks, kaip
          "Akropolio" garažo tuose abrozdėliuose aukščiau ir natūroje.

          Comment


            Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
            Kas kur jum krypsta??? Ar iš rašlevų jūs aiškias vizijas susidarot? vieną ką pasako, kitas dalykas kaip bus realiai. Laukit rezultatų, o ne purkštaukit apie visokius garažus, akropolius ir t.t..... Paburbėt visi gudrūs.
            Tokiam dalyke laukt rezultatu paprasciausiai negalima nes jau su Akropoliu laukem rezultato ir kas gavosi buvo visas miestas apgautas. Reikia kelt skandala ir reikalaut detalios viesos medziagos.

            Comment


              Parašė r08n Rodyti pranešimą
              O taip, vizualizacijos. Sakykite, ką jums primena šitie vaizdai:

              Bijau, kad santykis tarp vizualizacijų ir natūralaus vaizdo bus panašiai toks, kaip
              "Akropolio" garažo tuose abrozdėliuose aukščiau ir natūroje.
              "Neradome jokio pagrindimo, kodėl garažas turi būti apgaubtas ažūriniu tinklu, todėl nusprendėme baigti tas nesąmones." Garažą suprojektavęs architektas pripažįsta, kad anksčiau siūlyta idėja įsprausti naująjį statinį į tinklo formos fasadą tiesiog pasirodė beprasmė. „Tie slėpimai yra didžiausia mūsų nelaimė. Galime eiti į priekį drąsiai, iškėlę galvas, gražūs, o galbūt ir ne visai, bet tokie, kokie esame“.

              Savo naują idėją jis neslėpdamas pavadino noru paištvirkauti.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė caaprius Rodyti pranešimą
                kažkur tai jau matyta.. leiskit pagalvoti..

                Šiaulių arena!

                Sisiodamas matai automobilių stovėjimo aikštelę, vaikščiodamas po areną matai ventiliacijos vamzdžius, laidus ir daug daug daug pilkumos, t.y. tiesiog pliko betono.

                Ar nekeista, kad tas pats architektas abiejų arenų?

                Ir dabar jis bando įrodyti, kad jei viskas atvira - tai Flexus idėjos ir modernumas? Absurdas. Tai pigumas.

                Man šlykštus Šiaulių arenos interjeras. Tiksliau ten nėra interjero. Kaip pastatė, taip paliko. Jeigu toks pat variantas bus Kaune - valio architekte. Jūs būsite prisidėjęs prie dar vienos pigumo viršūnės.

                Ir nereikia čia tos Staples Center arenos. Lietuviai nesugebėtų nė dešimtdalio kažko panašaus padaryt.
                Pritariu visu 100%. Pigia arena statomes, bet tai ta piguma reik bandyt slept, o ne atvirai demonstruot:/

                Comment


                  tai reiškia , kad arena nešvies žaliai, kaip parodyta pirmose vizualizacijose? o aš jau vyliausi, kad pagaliau Kaune turėtų iškilt kokybiškos naujosios architektūros pavyzdys... aišku
                  Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                  Comment


                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    kaip supratau, tai buvo kalbėta apie kainas arenoje esančiose kavinėse ne renginių metu
                    taip
                    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                    Comment


                      r08n, geras pavyzdys. dar turejo buti vizualizacija su medeliais ir zolynais paskutiniame Akropolio garazo aukste. "kad garazo stogas susilygintu su salos lanshaftu"

                      apgailetina situacija kai norima viska padaryti kuo pigiau ir belekaip. taciau ne kas kitas, o patys architektai prie to prisideda daugiausiai. neseniai skaiciau KD interviu su Paliu. ten jis apie kazkokia architekturine sazine uzsimine. abejoju ar ji is viso egzistuoja.
                      Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                      Comment


                        Po šio posto, galimas daiktas, galiu susilaukt priekaištų, tai prašau jūsų atsiminti, kad aš visiškai žalias ir dar mokinuosi.

                        Tai tipo Nekropolio garažą stiklins, kaip ir buvo numatyta pagal pirminį projektą? O arena lygtais atrodys gana panašiai? Tada lyg ir visai įmanoma, kad švies žaliai. Bent jau labai tikiuos.

                        Comment


                          aš šiaip dar visiškai nesutinku su architekto nuomone, kad salos grožio konsepcija bus tokia, kad grožis bus iš vidaus, esmė bus iš vidaus grožėtis panorama ir t.t.. tokiame mieste kaip Kaunas kolkas negalima vystyti tokios konsepcijos. kuo gi galima bus grožėtis nuo tos arenos stogo??? akropolio garažu, KAuno grūdų gamykla? dabartiniam Kaunui arena, jei nekalbėti apie funkciją, reikia arenos tam, kad miestas pradėtų įgauti formą, atsirastų aukštesnės kokybės architektūra ir t.t...
                          Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                          Comment


                            dar atsimenu, kad miliunas aiskino kazkokiam interviu, kad nebus taip kaip Siauliu arenoje, tai yra nebus tu atviru matomu vamzdziu, betono ir panasiai, o dabar jau atseit viskas dar geriau... ir dar paciam miesto centre, saloje...

                            Comment


                              Kadangi esu daugiau masinis vartotojas o ne architektas ar šiaip meniškos sielos žmogelis tai išreikšiu nuomone is savo vartotojiškos pusės.
                              Visgi tik funkcionalus statinys turi ateiti. Jei jis bus tik gražus jo laukia toks pats likimas kaip visų tų olimpinių stadionų į kuriuos sukišama milijardai, o paskui jie dūla niekieno nenaudojami (paskutinis pavyzdys kiniečių "pasididžiavimas" paukščių lizdas).
                              Man asmeniškai Miliūno pakeitimai atrodo sveikintini ir netgi būtini , kad arena gyvuotu. Čia dauguma bando busimus pakeitimus lyginti su Akropolio garažu. Taip istiesų šie atvejai analogiški, bet mano nuomone tik iš gerosios pusės(žinoma neginčiju to fakto kad geriau jau išvis garažo su Akropoliu toj vietoj nebutų). Jeigu Akropolio garažas būtų įstiklintas kaip parodyta aukščiau esančiose vizualizacijose patikėkit manim ten statyt automobilius būtų košmaras dėl ventiliacijos. Jei netikit nuvažiuokit i Vilniuje pastatytos neseniai Panoramos požeminius garažus, kur pastačius mašiną reikia eiti kvepuojant per burna. Kodėl butent su šitais garažais lyginu? Nes jie savo plotu panašiausi. Aš į šitą prekybos centrą daugiau nevažiuoju vien del tos nepakeliamos smalkių smarvės.
                              Manau Miliūno pakeitimų dėka drasiai areną galima bus dėti į turistams lankytinų objektų sarašą, nes bus galima bet kada prie kavos puodelio pasigrožėti Kaunu. O Kauno senamiestis su santaka tai ne tik Respublikos griuvėsiai ir Kauno grūdų angarai

                              Comment


                                Na tai kada pasirodys naujų Miliūno sprendimų vizualizacijos? Xebra nepraraskit operatyviausio tinklalapio vardo

                                Comment


                                  http://www.15min.lt/naujiena/miestas/kaunas/42/48110/ yra kazkokia foto arenos fasado

                                  Comment


                                    nu matysim, tas brangus stiklas nuteikia kiek ramiau, tikėkimės, kad viskas bus gerai

                                    Comment


                                      Parašė shut_up Rodyti pranešimą
                                      Kadangi esu daugiau masinis vartotojas o ne architektas ar šiaip meniškos sielos žmogelis tai išreikšiu nuomone is savo vartotojiškos pusės.
                                      Visgi tik funkcionalus statinys turi ateiti. Jei jis bus tik gražus jo laukia toks pats likimas kaip visų tų olimpinių stadionų į kuriuos sukišama milijardai, o paskui jie dūla niekieno nenaudojami (paskutinis pavyzdys kiniečių "pasididžiavimas" paukščių lizdas).
                                      Man asmeniškai Miliūno pakeitimai atrodo sveikintini ir netgi būtini , kad arena gyvuotu. Čia dauguma bando busimus pakeitimus lyginti su Akropolio garažu. Taip istiesų šie atvejai analogiški, bet mano nuomone tik iš gerosios pusės(žinoma neginčiju to fakto kad geriau jau išvis garažo su Akropoliu toj vietoj nebutų). Jeigu Akropolio garažas būtų įstiklintas kaip parodyta aukščiau esančiose vizualizacijose patikėkit manim ten statyt automobilius būtų košmaras dėl ventiliacijos. Jei netikit nuvažiuokit i Vilniuje pastatytos neseniai Panoramos požeminius garažus, kur pastačius mašiną reikia eiti kvepuojant per burna. Kodėl butent su šitais garažais lyginu? Nes jie savo plotu panašiausi. Aš į šitą prekybos centrą daugiau nevažiuoju vien del tos nepakeliamos smalkių smarvės.
                                      Manau Miliūno pakeitimų dėka drasiai areną galima bus dėti į turistams lankytinų objektų sarašą, nes bus galima bet kada prie kavos puodelio pasigrožėti Kaunu. O Kauno senamiestis su santaka tai ne tik Respublikos griuvėsiai ir Kauno grūdų angarai
                                      garažo atveju suprantu tave pilnai, vet kuo arenos fasadai gali kenkti jos funkcijai? nors nesu techninių dalykų žinovas, bet manau, kad arena visų pirma įgauna tokią formą, kad atitiktų funkciją, tai gi fasado sprendimas negali turėti įtakos funkcijai. na, bent aš taip manau
                                      Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                                      Comment


                                        na man atrodo, kad daug geriau tas stiklas. Kam apsitvert kazkokiu metaliniu tinklu, kai aplink tokie vaizdai. Bet tos atviros, visiems matomos komunikacijos nelabai dziugina
                                        .

                                        Comment


                                          Įdomu kur prapuolė p.Miliuno, siekis kauno areną susiet su kauno fortais ir tvirtovėm?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X