Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kaip nuotraukas ikelt reikia cia?

    Comment


      Parašė britvinas Rodyti pranešimą
      kaip nuotraukas ikelt reikia cia?
      http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=1096

      arba paprasčiausiai http://foto.terpe.lt/

      Comment


        Parašė boo Rodyti pranešimą
        ir svarbiausia, kad atsispindi tame veidodyje...graziausias Kauno pastatas
        Apie kurį kalbi akropolio garažą ar viešbutį? jie abu gražūs

        Comment


          Vaizdai ir iš vidaus ir išorės

          http://kauno.diena.lt/vaizdai/albuma...rio-arena-5446

          Comment


            [/IMG]
            [/IMG]
            [/IMG]
            Aciu boo

            Comment


              Jei gerai nugirdau, tai plaukusiam kelte kuris sudegė prie Vokietijos, supleškėjo ir "Žalgirio arenos" langų krovinys.

              Comment


                senai buvo atnaujinta foto cia tai pripyskinau, bet jau matau spejo ir pries mane ikelt, tai daugiu ir nekeliau

                Comment


                  Man patiko sitie stiklai gal tikrai graziai atrodys lauksim galutinio vaizdo, veliau gal suzais su sviesomis kad butu graziau
                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                  Comment


                    Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                    Man patiko sitie stiklai gal tikrai graziai atrodys lauksim galutinio vaizdo, veliau gal suzais su sviesomis kad butu graziau
                    su sviesom susizais ir bus kaip visi kiti Kauno stiklainiai. Man vaizdo jokio. bent jau kol kas
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      Mane irgi kolkas visiškai matomi vaizdai nedžiugina, tačiau kaip visuomet esu didelis ir nepalenkiamas optimistas ir giliai savyje turiu viltį, kad viskas galutiniame variante bus gerai
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        nekelkit itampos , man tai viskas normaliai atrodo, siandien maciau gyvai, bet galutinis varjantas matysis tik gale visu darbu...
                        LIETUVA - MAKEDONIJA 110 : 102

                        Comment


                          Parašė kempas Rodyti pranešimą
                          Jei gerai nugirdau, tai plaukusiam kelte kuris sudegė prie Vokietijos, supleškėjo ir "Žalgirio arenos" langų krovinys.
                          Na ką, reiks laukt dar kelis mėnesius...Girdėjau ir aš, per žinias ką tik sakė(
                          Paskutinis taisė Monteq; 2010.10.12, 21:43.

                          Comment


                            Del kedziu naujienu yra?
                            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                            Comment


                              Parašė kempas Rodyti pranešimą
                              Jei gerai nugirdau, tai plaukusiam kelte kuris sudegė prie Vokietijos, supleškėjo ir "Žalgirio arenos" langų krovinys.
                              Ir kas blogiausia didžiausi langai ir beveik visi skirtingų išmatavimų, todėl vėl gamins per naują. Pusantro mėnesio teks jų palaukti. Kiek žinau, tai trys fūros suvažiavę ir ši būtų buvus paskutinta. Pataisykite jei suklydau..
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                taigi gudėnas sakė, kad tik 500 kvadratų ten buvo, o iš viso juk virš 7000, taip kad nemanau jog reiktų nervuotis, jau sakė užsakė papildomą partiją

                                Comment


                                  Stiklai ir tiek. Bus pakankamai elementaru, kad tik vidus nenuviltų ir būtų išplanuotas super, o akustika lyg ir prižadėta, kad bus geriausia ant Lietuvos. Tokį fasadą sugalvoti, manau ir ką tik baigęs architektas galėtų...
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    taigi gudėnas sakė, kad tik 500 kvadratų ten buvo, o iš viso juk virš 7000, taip kad nemanau jog reiktų nervuotis, jau sakė užsakė papildomą partiją
                                    Visi langai skirtingi, o 500 m2 todėl, kad daugiau į fūrą ir nesutilpo. Mažesnių gali sukušti dvigubai daugiau, jei svoris fūros leidžia. O gamins tris savaites, savaitę primetam, kad veš, tai lapkričio mėnesį, kai bus minusas dar juos turės montuoti...
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      ta,i siaip ar taip, sake iki lapkricio vidurio juos montuos

                                      Comment


                                        Žiūriu į apsitraukiantį stiklu Arenos pastatą ir galvoju - kur čia bus tas pastato "cinkelis", ar "razina". Įtariu, kad eksterjero požiūriu kažkokių originalių sprendimų (lyginu su Šiaulių arena) nebus. Matyt visa esmė bus vidus (kiek teko būti, funkciškai pastatas beveik (šiek tiek kėlė abejonių "nesportinė" pastato dalis) nepriekaištingas) ir vidaus erdvių vizualinis ryšys su išore. Na čia mažiausiai 3/4 vaizdų į miesto pusę yra pritrenkiančiai įspūdingi (Nemunas "po kojom", Aleksoto šlaitai, Senamiesčio panorama - kas nebuvot - pabuvoję "atsisisėsit" ). Dar grįžtant prie pastato išorės - jaučiu, kad tas "tortas" bus pastato silpnoji pusė. Nežinau, kuo bus apdorojamos perdangų juostos (SCHÜCO profiliai, Alucobond'as?), bet įtariu "stiklo monolitas" būtų tinkamesnis kelias (vis dar negaliu pamiršti ir plieninio Corten'o). Įtariu, kad atviros "rūkorių terasos" irgi nebus "prie veido" Arenai. Na dar laukiu, koks bus pastato išorinis apšvietimas - o čia tai galima sukurti ir įspūdingų efektų .

                                        Comment


                                          Tik apšvietimu ir beliks galimybė kažką gero sukurti fasade... Visiškai pritariu Vakari....
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X