Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kažkodel dabar labai sumažejo nuotrauku dejimas i foruma. Bukit geri idekit nauju statybu eigos fotografijas.
    Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

    Comment


      Mažų mažiausiai nelogiška būtų pavadinimo neparduot, negi tikrai valdžia taip pinigo pertekus, kad nesugeba jo kaip ir už nieką pasiimt.
      Man pvz iš vis kur kas solidžiau skamba Europos arenų pavadinimai su firmom, gal tiesiog kaip ženklas kad ta arena nauja ir moderni (senų pavadinimai berods rečiau parduodami)
      Arba tiesiog kol kas verslo pasaulis silpnai su atkaitais kreipiasi, tai tokį kaip ir priiminimą išplatino
      Paskutinis taisė zanaz; 2008.11.15, 00:46.
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Parašė MgssEY Rodyti pranešimą
        Kažkodel dabar labai sumažejo nuotrauku dejimas i foruma. Bukit geri idekit nauju statybu eigos fotografijas.
        Po savaitgalio bus tų nuotraukų. Visi kas netingės iš mašinos išlipti nufotkins

        O dėl pavadinimo arenos įdomu ar yra bent vienas forumietis prieš vardo pardavimą? Jei taip kokie argumentai?
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Fredi, jei arenos vardas būtų parduodamas pasiūliusiam didžiausią kainą dalyviui, tada aš būčiau prieš tokį pardavimą.
          Kaunas yra Kaunas

          Comment


            Na rizika didele kaip sake Labanauskas gauti 'Uralmaš' ar 'Gazprom', bet pries 'Kaunas Coca Cola Arena' ar kazka panasaus tai tikrai nieko neturiu. Butent todel ir pritariu /\ Vaidosius kad rinktis reikia atsargiai o ne konkurse kur viska lemia kaina - arba turetu buti bent keleta papildomu salygu islaikyti miesto pavadinima.

            Taip pat pritarciau 'Zalgirio Arena'. Beje gi jie sake skelbs apklausa ar kazka kad issiaiskinti ko nori Kaunieciai. O pagal musu forumieciu nuomone tai neatrodo kad parduodamas pavadinimas butu labai blogai.
            I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

            Comment


              Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
              Na rizika didele kaip sake Labanauskas gauti 'Uralmaš' ar 'Gazprom', bet pries 'Kaunas Coca Cola Arena' ar kazka panasaus tai tikrai nieko neturiu. Butent todel ir pritariu /\ Vaidosius kad rinktis reikia atsargiai o ne konkurse kur viska lemia kaina - arba turetu buti bent keleta papildomu salygu islaikyti miesto pavadinima.

              Taip pat pritarciau 'Zalgirio Arena'. Beje gi jie sake skelbs apklausa ar kazka kad issiaiskinti ko nori Kaunieciai. O pagal musu forumieciu nuomone tai neatrodo kad parduodamas pavadinimas butu labai blogai.
              Žinok aš tau tikrai pritariu, nuomone labai gera. Aš galvoju tegul pateikia keturis pavadinimus ir viskas geriausia ir mes išrinksim koki pavadinimą, o pavadinimai šie: "Kauno Arena", "Kauno Nemuno arena", "Žalgirio arena" "Nemuno arena". Man šie pavadinimai geriausi kaip Kaunui laikinajai sostinei, gerai skamba ir Kauno garbei labai tinka.
              Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

              Comment


                Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
                Fredi, jei arenos vardas būtų parduodamas pasiūliusiam didžiausią kainą dalyviui, tada aš būčiau prieš tokį pardavimą.
                Reikėtų pateikti tris ar keturis geriausius pasiūlymus ir tuo pačiu pavadinimus, kad žmonės savo nuomonę galėtų pareikšti. Bet tarkims "Gasprom" siūlo dvigubai daugiau pinigų už vardą tai verta susimąstyti, tik aišku ne ilgam laikotarpiui... Bet dažnai keisti ir kažkaip "nelygis"... Hmmm.. Norėčiau, kad pavdinimas neosocijuotūsi su mafija ar kitais neaiškiais ryšiais. Tarptautinė, rimta komanija ašku geriausiai tiktų.

                Rytinis lievas bajeris: "Kauno Alaus Arena"
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Kirkilo Arena

                  Comment


                    Aš esu prieš arenos vardo pardavimą.

                    Kompanijos perka arenų vardus tam, kad populiarintų savo prekės ženklus. Kodėl miestas negalėtų tos reklamos porcijos pasiimti sau ir garsinti miesto vardą? Kasmet iš biudžeto yra skiriami pinigai miesto reklamai įvairiausiais kanalais ir metodais. Kodėl nepasinaudoti ir šiuo? Pažiūrėkite, kaip dažnai dabar visur matomas ir girdimas žodžių junginys "Šiaulių arena". Ir matomas teigiamame kontekste. Kažin ar kitokiais būdais už tokią sumą būtų galima šitaip nuskambėti.

                    Asmeniškai man patrauklesnės, įdomesnės atrodo ir daugiau teigiamų emocijų kelia arenos su nekomerciniais pavadinimais. Kiekvienos tokios arenos pavadinimas yra unikalus, vienintelis ir daugiau su niekuo kitu nesiasocijuoja. Nekomercinis pavadinimas parodo, kad tai yra pagrindinė ir miestui bei valstybei labai svarbi arena. Tarsi nacionalinis stadionas. O arenas komerciniais pavadinimais galėčiau palyginti su kokiu akropoliu. Didelis, naujas, blizgantis, bet...

                    Daug metų išlaikant tą patį nekomercinį pavadinimą, arena asocijuosis ir primins kadaise joje vykusius įsimintiniausius įvykius. Ir tai kels to nekomercinio pavadinimo vertę žmonių akyse.

                    Yra ir dar vienas komercinių pavadinimų minusas. Pavyzdžiui Europos, Pasaulio krepšinio čempionatai negali būti organizuojami arenose komerciniais pavadinimais, jei to pavadinimo nėra tarp čempionato rėmėjų. Kitaip tariant, jei arenos vardo savininkas nesumoka Fibai už reklamą. Tokia situacija dabar yra pas mus su Siemens arena ir Europos čempionatu. LKF turi susitarti su "Siemens" dėl visiško arenos vardo pakeitimo Europos čempionato metu. Kadangi arenos vardas priklauso "Siemensui", jie gali reikalauti labai apvalios sumelės Ir LKF galimybės rinktis neturi. Arba perka, arba čempionato Siemense nebus.

                    Comment


                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      O dėl pavadinimo arenos įdomu ar yra bent vienas forumietis prieš vardo pardavimą? Jei taip kokie argumentai?
                      Man visokie komerciniai pavadinimai atrodo šleikščiai - asocijuojasi su turginiu parsidavinėjimu bet kam, kas daugiau sumokės. Koks ryšys, pvz., tarp tos arenos ir "Siemens"? Pavadinti tik dėl to, kad kažkas sumokėjo? Be to, tie komerciniai pavadinimai ir taip jau įsiėdę. Dar primena miestų pervadinimus kokia nors proga, pvz., Samara -> Kuibyšev ir pan.

                      Dėl užsidirbimo, tai pagal tokią logiką galima ir miestus pervadinti, jei tik atsiras, kas už tai sumoka. Ar jūs sutiktumėte pakeisti savo vardą, jei kas nors už tai sumokėtų?

                      Ta proga, onigdotaz:

                      Rusijos premjerui paskambina "Coca Cola" valdybos pirmininkas ir sako: "Turiu Jums pasiūlymą - pakeiskite savo vėliavą į CCCP vėliavą, tik vietoje pjautuvo ir kūjo uždėkite Coca-Cola logo, o mes už tai kiekvienais metais sumokėsime po pusę jūsų valstybės biudžeto". Tada Rusijos premjeras, uždengęs delnu telefono ragelį, klausia pas sekretorę: "Kada baigiasi mūsų sutartis su Aquafresh?"

                      Comment


                        Parašė joker Rodyti pranešimą
                        Aš esu prieš arenos vardo pardavimą.

                        Kompanijos perka arenų vardus tam, kad populiarintų savo prekės ženklus. Kodėl miestas negalėtų tos reklamos porcijos pasiimti sau ir garsinti miesto vardą? Kasmet iš biudžeto yra skiriami pinigai miesto reklamai įvairiausiais kanalais ir metodais. Kodėl nepasinaudoti ir šiuo? Pažiūrėkite, kaip dažnai dabar visur matomas ir girdimas žodžių junginys "Šiaulių arena". Ir matomas teigiamame kontekste. Kažin ar kitokiais būdais už tokią sumą būtų galima šitaip nuskambėti.

                        Asmeniškai man patrauklesnės, įdomesnės atrodo ir daugiau teigiamų emocijų kelia arenos su nekomerciniais pavadinimais. Kiekvienos tokios arenos pavadinimas yra unikalus, vienintelis ir daugiau su niekuo kitu nesiasocijuoja. Nekomercinis pavadinimas parodo, kad tai yra pagrindinė ir miestui bei valstybei labai svarbi arena. Tarsi nacionalinis stadionas. O arenas komerciniais pavadinimais galėčiau palyginti su kokiu akropoliu. Didelis, naujas, blizgantis, bet...

                        Daug metų išlaikant tą patį nekomercinį pavadinimą, arena asocijuosis ir primins kadaise joje vykusius įsimintiniausius įvykius. Ir tai kels to nekomercinio pavadinimo vertę žmonių akyse.

                        Yra ir dar vienas komercinių pavadinimų minusas. Pavyzdžiui Europos, Pasaulio krepšinio čempionatai negali būti organizuojami arenose komerciniais pavadinimais, jei to pavadinimo nėra tarp čempionato rėmėjų. Kitaip tariant, jei arenos vardo savininkas nesumoka Fibai už reklamą. Tokia situacija dabar yra pas mus su Siemens arena ir Europos čempionatu. LKF turi susitarti su "Siemens" dėl visiško arenos vardo pakeitimo Europos čempionato metu. Kadangi arenos vardas priklauso "Siemensui", jie gali reikalauti labai apvalios sumelės Ir LKF galimybės rinktis neturi. Arba perka, arba čempionato Siemense nebus.
                        Joker tavo nuomone ir pastebėjimas yra labai pagirtinas.
                        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                        Comment


                          Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                          Smagu, kad darbai juda pilnu tempu
                          P.S. Gal kas žinot kiek maždaug statybininkų sukas prie šio objekto? Būtų įdomu sužinoti
                          Šiuo metu kiek žinau 60 statybininkų. Bet už keleto dienų turėtų smarkiai jų padaugėt. Girdėjau kalbas, kad dviem arba triem pamainom dirbs
                          .

                          Comment


                            O taj kaip ten su antru kranu, montuojamas jis ar ne ?
                            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                            Comment


                              Parašė MgssEY Rodyti pranešimą
                              O taj kaip ten su antru kranu, montuojamas jis ar ne ?
                              taip. Antras kranas jau baigiamas montuoti.

                              Comment


                                tai labai gerai, džiugu girdeti !
                                Paskutinis taisė aviDer; 2008.11.15, 15:22.
                                Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                Comment


                                  Vienu pranesimu auksciau paskaityk, nei kur, tavo klausimas apie krana antra.

                                  Comment


                                    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                    Man asmeniškai, "Kauno Arena" skamba geriausiai, ne taip kaip kokios "Siemens", "Cido" ir pan. Dar nesupykčiau jei būtų "Žalgirio(s) arena", bet abejoju kad taip bus

                                    o man asmeniskai atrodo, kad siais pinigu nepertekusiais laikais.. komercinis arenos vardas tikrai atnestu papildomu iplauku i arenos biudzeta
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      O kaip jum pavadinimas "Lietuvos Ryto" arena? Patiktu? Aišku gana siurrealistinis scenarijus, bet įmanomas. Aš prieš arenos vardo pardavimą.

                                      Comment


                                        Parašė ehnaton Rodyti pranešimą
                                        As manau tai yra labai svarbu,kad arenos pavadinime butu ir zodis "Kaunas".Tai butu geriau.Uzteks tu "cido","siemens"ir pan.
                                        "Kauno grūdai" tiktų?
                                        www.scriptorium.ie

                                        Comment


                                          o gal po nepasisekusio siauliu arenos pirkimo.. TEO pasiulys nauja sandori
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X