Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    Belieka tikėtis, kad čia bus tas variantas, kai realybėje pastatas atrodo geriau, negu vizualizacijose...
    Žinant Miliūną, labai tikiuosi, kad blogiau jau nebebus...

    Comment


      dabar svajoju kaip graziai cia butu ziurejesis prancuzu ledkalnis

      Comment


        architektas turėtų turėti supratimą visose srityse bent jau aukštesnį už vidutinį statistinį pilietį. vizualizacijoje matoma mažųjų laivų prieplauka labai gerai parodo, kad jo supratimas žemesnis už vidutinį: upės srovėje tokių lieptų niekas nedaro
        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

        Comment


          Visgi gražiausia arena Lietuvoje bus Šiaulių...
          (\__/)
          (='.'=)This is Bunny. Copy and paste bunny
          (")_(")into your signature to help him gain world domination.

          Comment


            del stovejimo aiksteles nuo prospekto puses tai as ir nesuprantu, kokio velnio, gi galejo uz arenos ar toleliau kur padaryti, dabar visa vaizda uzstos... Plius kiek atsimenu ankstesnese vizualizacijose buvo planuojamas pagrindinis iejimas kaiptik is sitos puses kur dabar rodoma aikstele, tai kaip dabar bus? ar cia neteisinga vizualizacija?
            Paskutinis taisė Kestykas; 2010.09.03, 13:50.

            Comment


              Ir kam tas arenos pavadinimas atsuktas į upę?Kas jį matys iš šios pusės?Kažkokių nevisai aiškių,netgi keistų sprendimų atsirado...

              Comment


                o beje, kur tas garsusis Miliuno stulpas? jau ir ji patiliukais numarino vetrunos spaudziamas?

                Comment


                  čia ką man vienam gražiai ir jaukiai atrodo, kai aplink vaizduojama žalia aplinka? nematau tragedijos, labai smagiai vizualiacija suėjo, labai švelniai arena įsilieja į salos aplinką, tik vat tas parkingas toks biški šūdspuogis, bet visa kita man patinka

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    čia ką man vienam gražiai ir jaukiai atrodo, kai aplink vaizduojama žalia aplinka? nematau tragedijos, labai smagiai vizualiacija suėjo, labai švelniai arena įsilieja į salos aplinką, tik vat tas parkingas toks biški šūdspuogis, bet visa kita man patinka
                    Ne tau vienam, tiesiog yra nerimas, kad dar labiau nesugalvotų supaprastint arenos.

                    Comment


                      Ką čia dar prastinsi, viskas ir taip minimalistiškai (nereiškia, kad blogai), svarbu, kad vidus nebūtų visiška šūduva

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        čia ką man vienam gražiai ir jaukiai atrodo, kai aplink vaizduojama žalia aplinka? nematau tragedijos, labai smagiai vizualiacija suėjo, labai švelniai arena įsilieja į salos aplinką, tik vat tas parkingas toks biški šūdspuogis, bet visa kita man patinka
                        Ne, man taip pat gražiai atrodo, gerai pastebėta, kad arena jaukiai įsilieja į gamtą vizualizacijoje, bet teks luktelėti kokius 3-5 metelius, kol ta gamta tokia pavirs, užžels taip vešliai, gražiai Aišku, aš kantrus palukėsiu, bet bus kritikų ir dabar jau yra, o kai arena bus baigta, rėks negraži. Negraži, nemanau bus normali, bet kai atsistatys pati gamta kaip pateikta vizuualizacijoje, bus tiesiog LIUX Reikia didžiuotis ką turime, ne esame turtingą šalis, juo labiau, kad riekia suprasti savivaldybėje didžiulės skylės su biudžetu, dėl sunkmečio, (Sunkmetis yra sunkmetis viskam ne tik žmonėms, bet ir verslui, savivaldybės ir t.t.). Manau jai ne sunkmetis, tai matytume tokia arena kokia norėjome matyti ir kokia buvo pradžioje, o dabar pagal iš galias turime ką turime, džiaukimės nors tuo.
                        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                        Comment


                          Aiškiai matosi kai kurie vizualizacijų netikslumai ypač iš vidaus . Realybėj vaizdas skirtis turėtų. Kas dėl parkingo tai juk anksčiau buvo skelbta, kad iš prospekto arena matysis aukštu žemesnė nei nuo upės. Žodžiu, tiek išlaukę, tiek visokių papašymų matę, manau kokia realybė bus pamatysim pastačius

                          Comment


                            na jei nuo prospekto puses arena aukstu auksciau, tada uzstos tik vienas aukstas aiksteles, gal tada ir normaliai, o isiliet i sala visai nieko isilieja

                            Comment


                              Visi kazkuom nepatenkinti. Gal geriau dekime viltis ne kaip ji atrodys, o ar laiku pastatys, kad veliau neturetume raudonuoti pries visa Fiba ir Europa. Bus ta arena galu gale, kad ir su minimaliais kastais, bet visgi bus. Geriau jau sutvarkykime idealiai aplinka salimais, nes vizualizacijose aplinka kur kas labiau lenkia realybe.

                              Comment


                                na realiai tikrai, bent jau pastatytu kaip bus taip bus, aisku visada norisi kad viskas kuo geriau butu. O aplinka jei sutvarkys, tai bus didelis pliusas, reik naikint ta sunu sikdykla miesto centre ir tureti europini parka, kur zmones galetu per pietu pertrauka ateiti suvalgyti sumustini, savaitgaliais pasivaikstineti, pazaisti futbola, krepsini

                                Comment


                                  Sveiki, jei ka domina pasizvalgyti po arena turiu praejimo kortele ji man kaip ir nereikalinga, ka sudomins sutarsim, bet butu gerai kad ir salma turetumet nors ir be jo vaikstant niekas nieko nesako

                                  Comment


                                    Kas nors? Su fotiku? Geru?

                                    Comment


                                      Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                      Kas nors? Su fotiku? Geru?
                                      zinau kas turi gera veidrodini, netoli arenos gyvena

                                      Comment


                                        Jeigu tik pasižada sumedžioti kiek įmanoma daugiau informacijos...

                                        Ai, aš nesikišiu. Pats neturiu, tai ir neisiu

                                        Comment


                                          Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                          Jeigu tik pasižada sumedžioti kiek įmanoma daugiau informacijos...

                                          Ai, aš nesikišiu. Pats neturiu, tai ir neisiu
                                          na ta mergaite kazin ar ka sumedziotu, o as pats tai jau 2 savaites ten nedirbu isejau i kita geriau apmokama darba nelabai ir as zinau informacijos apie ta arena, dirbau ir tiek

                                          Comment

                                          Working...
                                          X