Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė fotopilotas.lt Rodyti pranešimą
    nebus taip, kad tos arenos kažkada stovėjo miesto pakrašty, o dabar miestas išsiplėtė ?

    man vistiek prie megos būtų buvęs geresnis variantas.
    Susisiekimas su ta vieta tikrai nėra idealus.. Išvardink pliusus kuom prie Megos gerai, nes aš nesugalvoju

    Comment


      Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
      Nes gyveni Šilainiuose ir tau pačiam patogiau būtų?
      labai galimas variantas

      Comment


        Na aš nebuvau niekad šalininkas planuotos arenos Kalniečių parke, nebuvau ir šalininkas Nemuno saloje. Bet tai buvo tik tol kol nebuvo konkrečių vaizdinių. Ir jei dabar būtų statomas Siemens'o dėžutės variantas aš rėkčiau klykčiau iš nepasitenkinimo. Tačiau kai buvo suprojektuota unikali bei patraukli arena aš vienareikšmiškai nudžiugau dėl pasirinktos vietos.
        Ir tikrai pritariu Zbygnewui ir pilnai tikiu, kad centrui tai taps puikia paspirtimi atsigaunant. net neabejoju, kad bent jau šiltuoju metu būriai žmonių patrauks tiek prieš varžybas, tiek po jų pasisedėti centre įsikūrusiose kavinukėse. Tik duok Dieve, kad jų daugėtų tiek kiekybės, tiek įvairumo prasmėmis ir jaukių kavinių bumas pakeistų dar visai neseniai buvusį batų parduotuvių bumą. Pridėkime suvenyrkes mano minimas kiekvienoje diskusijoje apie centro atsigavimą ir štai turime patrauklią alėją ir turistams kurių srautus arena tikrai įtakos. Juk bus rengiama nemažai tarptautinių čempionatų. Puikus pavyzdys šiemet vykęs jaunimo čempionatas. Manau visi skaitėte kokie pinigai nusėdo Kaune
        Taip pat manau, kad jau pirmaisiais (omeny turima daugiskaita vienaskaita nesu užtikrintas ) ekonomikos atsigavimo metais bus imtasi restauruoti Respubliką kurios poreikį taip pat stipriai įtakos arenos visiškai greta atsiradimas (Jei ne sunkmetis greičiausiai jau matytume pokyčius). Taigi turime dar vieną pliusą arenai centre.
        Ir bene svarbiausias ir labiausiai mane džiuginantis reiškinys - likusios salos dalies užstatymo planai. Jei ne arena - sala merdėtų dar ilgai. O kuo ji buvo pavirtusi pastaraisiais metais? narkomanų landyne ir šiukšlynu... Eiliniam žmogui koją baisu įkelti buvo. Jeigu bus įgyvendintas bent panašus variantas į šiuo metu labiausiai akcentuojamą - salą galėsime vadinti antruoju centru, pavyzdine rekreacine zona mieso centre kurios galėtų pavydėti daugelis Lietuvos ir net užsienio miestų
        Na išsiplėčiau aš jau čia, nekrypsiu į visas puses. Esmė ta, kad aš tikiu jog vieta arenai parinkta idealiai.
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          /\ manhetenas 2

          Comment


            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
            /\ manhetenas 2
            Na galbūt ne visai Manhetenas, bet MINhetenas tikrai turėtų išeit
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              būtų visai NAIS

              Comment


                Parašė fotopilotas.lt Rodyti pranešimą
                nebus taip, kad tos arenos kažkada stovėjo miesto pakrašty, o dabar miestas išsiplėtė ?

                man vistiek prie megos būtų buvęs geresnis variantas.
                Nors ir pats esu iš Šilainių, nepritarčiau prie Megos, nes kam reikalinga arena miegamąjame rajone. Aš tik už ten kur stovi dabar.

                Comment


                  Parašė Romanas Rodyti pranešimą
                  to Corsaro

                  Metalinės santvaros pagamintos iš atskirų segmentų, pvz. didžiausios santvaros turi 5 segmentus, kurie tarpusavyje jungiamos varžtinėmis jungtimis. Taip pat santvarų stabilumą užtikrina medžio-metalo išilginės santvaros (t.y. ryšiai) ir ilginiai, kurios su metalinėmis santvaromis jungiamos irgi varžtais.
                  Na man taip smulkiai gali neaiskinti, ir paciam teko rinkti 30m ilgio santvaras is 3 daliu. ten buvo taip pat varztines jungtys. Tik tokiu jungciu niuansas yra tas kad visi varztai turi buti uzversti tam tikra jega ir su spec aparatu kuris per reduktoriu didina verzimo jega. ir kekviena varzta reikia patikrinti su dinamometriniu raktu. cia manau kad irgi tai turetu buti atliekama, tik klausimas kaip jei beveik viska ore surinkineja

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Ir tikrai pritariu Zbygnewui ir pilnai tikiu, kad centrui tai taps puikia paspirtimi atsigaunant. net neabejoju, kad bent jau šiltuoju metu būriai žmonių patrauks tiek prieš varžybas, tiek po jų pasisedėti centre įsikūrusiose kavinukėse. Tik duok Dieve, kad jų daugėtų tiek kiekybės, tiek įvairumo prasmėmis ir jaukių kavinių bumas pakeistų dar visai neseniai buvusį batų parduotuvių bumą.
                    Jau dabar LA kaviniu turbut yra daugiau nei batu parduotuviu.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Jau dabar LA kaviniu turbut yra daugiau nei batu parduotuviu.
                      Bet tai ne rodiklis jog gana.
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        /\ tau amžinai negana

                        Comment


                          Patikėk, kai atsidarinėjo batų ir drabužių kamūrkės - man buvo gana
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Arenos statybvietę apžiūrėti panoro šimtai kauniečių
                            „Per kelias dienas sulaukėme daugiau kaip 250 prašymų. Į pirmas tris ekskursijas pakvietėme po 20 žmonių. Jei šių ekskursijų metu neiškils jokių nesklandumų, į dar dvi ekskursijas pakviesime dar 40 žmonių. Daugiau apsilankymų arenos statybų aikštelėje dabar negalime pažadėti. Turime paisyti arenos statybos grafikų ir statybininkų interesų".
                            Plačiau čia (kaunoarena.info)

                            Comment


                              Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                              Nes gyveni Šilainiuose ir tau pačiam patogiau būtų?
                              Ne, gyvenu kaime.

                              Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                              Susisiekimas su ta vieta tikrai nėra idealus.. Išvardink pliusus kuom prie Megos gerai, nes aš nesugalvoju
                              Norėjo Senukai megą pasistatyt - sugebėjo pasidaryt viaduką. Norėjo arenos, būtų susisiekimą pakeite. Jeigu aišku turite omenyje susisiekimą miesto gyventojams. Jei taip, tai susisiekimo organizatoriai bus patys suinteresuoti dėl susisiekimo pagerėjimo miestiečiams. O kas dėl kitų miestų susisiekimo - klausimų manau nėra. Esant patogiam susisiekimui su kitais miestais arena taptų patrauklesnė. Vyktų daugiau renginių. Dabar visi puls sakyt - ką čia atvažiavus 50 ar 100 km iš kito miesto į renginį, sunku pavažiuot dar 7. Nesunku, bet kam tie srautai į tą pusę ? Pažiūrėkite į dabartinę halę ir žmones, išeinančius iš renginių. Kur jie eina ? Į mašinas, į kamščius, namo. Negaivins tie žmonės ir Laisvės alejos.
                              Juolabiau, aš nepritariu tokiems Laisvės alėjos gaivinimo metodams(visų pirma atsigaus ne LA, o KA).

                              Ir dar labiau man gaila unikalios pasivaikščiojimų vietos. Teisingai, prieš stroikes ten buvo bardakas, bet tai dar nereiškia, kad tokiais būdais reikia bardaką naikint. Man labai nepatinka, kad po truputį bet kryptingai yra naikinamos žaliosios miesto zonos.


                              Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                              Nors ir pats esu iš Šilainių, nepritarčiau prie Megos, nes kam reikalinga arena miegamąjame rajone. Aš tik už ten kur stovi dabar.
                              Mega stovi miegamajame rajone ? kiek tada tavo manymu reikalinga atstumo tarp tokio objekto ir miegamojo rajono ? Arba kitaip, kam miegamajam rajonui autostrada ?
                              AerialMedia.LT
                              žvilgsnis į pasaulį kitu kampu...

                              Comment


                                Parašė fotopilotas.lt Rodyti pranešimą
                                Pažiūrėkite į dabartinę halę ir žmones, išeinančius iš renginių. Kur jie eina ? Į mašinas, į kamščius, namo.
                                Halej kamsciai nes yra tik vienas kelias, ir tas neplatus is jos. Pravaziuoji parodos/petrausko sankryza ir kamsciai isnyskta. O namo nes ten nera kur eiti daugiau apart kregzdutes.
                                O salia arenos 8 eiliu KM pr. Susisitkeimas su visais isvaziavimais i uzmiesti magistralinemis gatvemis: i via baltika, KM pr., aleksoto atnaujintas tiltas ir plati nauja marveles gatve. Kitoje puseje - naujas Europos prospektas. Jau del kamsciu maziausiai pergyvenu. Ju nebuna per didziulius koncertus Nemuno saloje ar renginius Kauno centre. Plius visi kalbejo, kad atsidarys Akropolis, uzsikims KM pr., bus kamsciai ir pan., ir ne velnio taip neatsitiko. Nori link Vilniaus, plati Birstono g, is jos pro pilies zieda Jonavos gatve ir tu automagistraleje A1. Netinka sitie keliai, praosm, planai B: raudondvaorio pr, savanoriu pr., juozapaviciaus pr., barsausko g., rinkis ka nori.
                                Infrastruktoros poziuriu, keliu pralaidumo poziuriu tai arenos vietai trukumu nera.
                                Tad tai, kad pritrauks zmones, srautus i centra, tik pliusas. Reikia, kad centras virtu, gyvas butu. O jei dar igyvendins salos atgaivinimo plana su kavinukem, sporto aisktelem ir pan ir visa rekreacine zona, tai bus tobula.
                                Paskutinis taisė taspac; 2009.12.02, 22:15.

                                Comment


                                  kadangi aš ne visiškas pensininkas, kaip ponas praeivis , tai aš nepulsiu ginčytis. išsakiau savo nuomonę, o kai ateis laikas, galėsim pasidovanot prizus tam, kas atspės kaip bus ateitį. tą, kuris bus teisus, galėsim vadinti super vanga.
                                  AerialMedia.LT
                                  žvilgsnis į pasaulį kitu kampu...

                                  Comment


                                    Visada buvo ir bus kam vieta nepatiks. Man asmeniškai ji tobuloj vietoj. Ir susisiekimas man puikus ir dėl to, kad centras. Nes žinau, kad nei į vienas rungtynes aš su auto nevažiuosi ir tikrai negaišiu laiko kamščiuose jei jų bus.

                                    Comment


                                      Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                      Halej kamsciai nes yra tik vienas kelias, ir tas neplatus is jos. Pravaziuoji parodos/petrausko sankryza ir kamsciai isnyskta. O namo nes ten nera kur eiti daugiau apart kregzdutes.
                                      O salia arenos 8 eiliu KM pr. Susisitkeimas su visais isvaziavimais i uzmiesti magistralinemis gatvemis: i via baltika, KM pr., aleksoto atnaujintas tiltas ir plati nauja marveles gatve. Kitoje puseje - naujas Europos prospektas. Jau del kamsciu maziausiai pergyvenu. Ju nebuna per didziulius koncertus Nemuno saloje ar renginius Kauno centre. Plius visi kalbejo, kad atsidarys Akropolis, uzsikims KM pr., bus kamsciai ir pan., ir ne velnio taip neatsitiko. Nori link Vilniaus, plati Birstono g, is jos pro pilies zieda Jonavos gatve ir tu automagistraleje A1. Netinka sitie keliai, praosm, planai B: raudondvaorio pr, savanoriu pr., juozapaviciaus pr., barsausko g., rinkis ka nori.
                                      Infrastruktoros poziuriu, keliu pralaidumo poziuriu tai arenos vietai trukumu nera.
                                      Tad tai, kad pritrauks zmones, srautus i centra, tik pliusas. Reikia, kad centras virtu, gyvas butu. O jei dar igyvendins salos atgaivinimo plana su kavinukem, sporto aisktelem ir pan ir visa rekreacine zona, tai bus tobula.
                                      plius iki autobusu ir traukiniu stociu ranka paduot

                                      Comment


                                        /\ na negali sakyt, kad iki traukinių ir iš halės kaip iki sibiro

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          /\ na negali sakyt, kad iki traukinių ir iš halės kaip iki sibiro
                                          as cia bendrai apie puiku susisiekima su naujaja arena

                                          Comment

                                          Working...
                                          X