Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Puvėkų saugotojams aktyvistams visada siūlau mažiau kalbų, o daugiau darbų - parduoti tą savo naujos statybos butą/namą kuriam dabar gyveni ir nusipirkti supuvusią medinę lūšną ir prikelti naujam gyvenimui. Kažkodėl nė vienas nepadaro taip Toliau gyvena savo naujos statybos kotedžuose ir verkia, kad kažkas kitas nesaugo medinio paveldo. Nes jiem tai gražu, bet kažkas kitas turi saugoti tą paveldą. Kodėl perkat naujos statybos namus, o ne nepaveldinius medinukus?

    Comment


      Parašė evil Rodyti pranešimą
      Puvėkų saugotojams aktyvistams visada siūlau mažiau kalbų, o daugiau darbų - parduoti tą savo naujos statybos butą/namą kuriam dabar gyveni ir nusipirkti supuvusią medinę lūšną ir prikelti naujam gyvenimui. Kažkodėl nė vienas nepadaro taip Toliau gyvena savo naujos statybos kotedžuose ir verkia, kad kažkas kitas nesaugo medinio paveldo. Nes jiem tai gražu, bet kažkas kitas turi saugoti tą paveldą. Kodėl perkat naujos statybos namus, o ne nepaveldinius medinukus?
      O kiek tokių per visą Lietuvą reikia? Tai gerai, bet kas gali pasakyti, nori dangoraižio, dv įkurk kompaniją, sukaupk kapitalą ir statyk jį. Deja kas turi pinigų, tas dažniausiai griauna, nes juk nori būti "madingas".
      Aš apskritai kalbu apie tautos suvokimą, o iškart visi vieni kitus puola LT. Jei nori išsaugoti normalų medinį pastatą - "tu nori išsaugoti VISUS puvėkus, nusipirk jį", jei nori modernių pastatų tam tikruose vietose - "tu bedvasis modernistas, kuris nori sunaikinti VISKĄ kas sena", čia ne argumentas o tik varymas ant kitos nuomonės.
      Paskutinis taisė RokasLT; 2019.10.18, 11:44.

      Comment


        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

        O kiek tokių per visą Lietuvą reikia? Tai gerai, bet kas gali pasakyti, nori dangoraižio, dv įkurk kompaniją, sukaupk kapitalą ir statyk jį. Deja kas turi pinigų, tas dažniausiai griauna, nes juk nori būti "madingas".
        Aš apskritai kalbu apie tautos suvokimą, o iškart visi vieni kitus puola LT. Jei nori išsaugoti normalų medinį pastatą - "tu nori išsaugoti VISUS puvėkus, nusipirk jį", jei nori modernių pastatų tam tikruose vietose - "tu bedvasis modernistas, kuris nori sunaikinti VISKĄ kas sena", čia ne argumentas o tik varymas ant kitos nuomonės.
        Parodyk nors vieną medinį normalų namą žaliakalnyje kurį būtų verta išsaugoti. Absoliuti dauguma jų lūšnos kaip ir šis „nebarakas“ su asocialiomis šeimomis. Aš buto nepirkau tuo metu naujame Kaustos daugiabutyje Lietuvių g. vien dėl šalia esančios šitos ir kitų jūsų vertybių. Totali depresija pro langą į tokius žiūrėti ir naktimis klausytis kaip ten vieni kitus pjauna.

        Click image for larger version  Name:	2019-10-18 12_43_20-Window.jpg Views:	1 Size:	444.0 KB ID:	1755425
        Paskutinis taisė skyrma; 2019.10.18, 11:58.

        Comment


          Parašė skyrma Rodyti pranešimą

          Parodyk nors vieną medinį normalų namą žaliakalnyje kurį būtų verta išsaugoti. Absoliuti dauguma jų lūšnos kaip ir šis „nebarakas“ su asocialiomis šeimomis. Aš buto nepirkau tuo metu naujame Kaustos daugiabutyje Lietuvių g. vien dėl šalia esančios šitos ir kitų jūsų vertybių. Totali depresija pro langą į tokius žiūrėti ir naktimis klausytis kaip ten vieni kitus pjauna.
          Normalus dviejų dalių namas su prieangiu, kuris buvo atiduotas kažkam ir nugyventas. Matyt ir šitus "puvėkus" be popiergalio, reikėjo pakeisti kažkuo moderniu (Pagraumenė, Juodkrantė, NOR. Stavangeris):
          Attached Files

          Comment


            Parašė skyrma Rodyti pranešimą

            Parodyk nors vieną medinį normalų namą žaliakalnyje kurį būtų verta išsaugoti. Absoliuti dauguma jų lūšnos kaip ir šis „nebarakas“ su asocialiomis šeimomis. Aš buto nepirkau tuo metu naujame Kaustos daugiabutyje Lietuvių g. vien dėl šalia esančios šitos ir kitų jūsų vertybių. Totali depresija pro langą į tokius žiūrėti ir naktimis klausytis kaip ten vieni kitus pjauna.
            Rodau keletą, yra ir daugiau, tik nepavyko rasti geresnės kokybės foto..

            Click image for larger version

Name:	7-e1516797232705.jpg
Views:	88
Size:	288,0 kB
ID:	1755474

            Click image for larger version

Name:	s4_-KqNN9PaoIqeKyXySSbW.jpg
Views:	87
Size:	280,6 kB
ID:	1755475

            Click image for larger version

Name:	3.JPG
Views:	88
Size:	113,6 kB
ID:	1755476

            Comment


              Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
              Normalus dviejų dalių namas su prieangiu, kuris buvo atiduotas kažkam ir nugyventas. Matyt ir šitus "puvėkus" be popiergalio, reikėjo pakeisti kažkuo moderniu (Pagraumenė, Juodkrantė, NOR. Stavangeris):
              Pirmiausiai aš klausiau apie Žaliakalnį, o ne apie kaimo turizmo sodybas prie ežerų, kur besiganančios vištos ir medinės trobos dera prie kaimo stiliaus kur jos ir yra. O paskutinėje nuotraukoje labai puikiai būtų derėjęs ir net geriau atrodęs modernus pastatas, kad ir panašaus stiliaus koks stovi šalia. Nematau jokio grožio tokiame name ir tikrai nenorėčiau tokiame gyventi.

              Comment


                Parašė MintiesRatas Rodyti pranešimą

                Rodau keletą, yra ir daugiau, tik nepavyko rasti geresnės kokybės foto..
                Ar nors viename iš jų norėtum pats gyventi?

                Comment


                  Parašė skyrma Rodyti pranešimą

                  Ar nors viename iš jų norėtum pats gyventi?
                  Žinoma, čia pvz. kaip žmonės juos įsirengia:

                  https://www.moteris.lt/lt/manonamai/...enusakoma-aura

                  Comment


                    Parašė MintiesRatas Rodyti pranešimą

                    Žinoma, čia pvz. kaip žmonės juos įsirengia:

                    https://www.moteris.lt/lt/manonamai/...enusakoma-aura
                    Aišku... Iš smalsumo... Gal tu ir esi pats Audrys Karalius ir be reikalo aš čia vargstu?
                    Paskutinis taisė skyrma; 2019.10.18, 13:59.

                    Comment


                      Parašė skyrma Rodyti pranešimą

                      Pirmiausiai aš klausiau apie Žaliakalnį, o ne apie kaimo turizmo sodybas prie ežerų, kur besiganančios vištos ir medinės trobos dera prie kaimo stiliaus kur jos ir yra. O paskutinėje nuotraukoje labai puikiai būtų derėjęs ir net geriau atrodęs modernus pastatas, kad ir panašaus stiliaus koks stovi šalia. Nematau jokio grožio tokiame name ir tikrai nenorėčiau tokiame gyventi.
                      Tai jei nori ilgiau paieškoti, ieškok ir surasi daugybe medinių pastatų miestuose, aš tiek laiko neturiu. Be to, čia ne troba, o didelis medinis pastatas. O pats esi labai paviršutiniškas žmogus be jokio normalaus supratimo apie architektūrą ir istoriją. Jei nori viską nušluoti, nes dažai nusilupę ar kelioliką lentų reikia pakeisti (žinoma aš čia hiperbolizuoju) - tai čia tavo problema. Normalūs žmonės gerbia savo istoriją ir bando išsaugoti kas išlikę, o ne perstatyti viską, nes mat tai sena ir nemadinga.

                      STAVANGERIS: https://www.google.lt/maps/@58.96941...7i13312!8i6656

                      BERGENAS: https://www.google.lt/maps/@60.39507...7i13312!8i6656

                      Paskutinis taisė RokasLT; 2019.10.18, 14:16.

                      Comment


                        Taip, man ateitis visada bus svarbesnė ir įdomesnė už praeitį. Kiekvienas renkamės kurioje iš jų norime gyventi. Jei vien todėl, kad nevertinu senienų ir įvairių blusturgių esu paviršutiniškas tai tebūnie. Žiūrėkime savo pasirinktomis kryptimis: kas į praeitį ir nostalgiją, o kas į ateitį, naujoves ir patogesnį gyvenimą.

                        Comment


                          Parašė skyrma Rodyti pranešimą
                          Taip, man ateitis visada bus svarbesnė ir įdomesnė už praeitį. Kiekvienas renkamės kurioje iš jų norime gyventi. Jei vien todėl, kad nevertinu senienų ir įvairių blusturgių esu paviršutiniškas tai tebūnie. Žiūrėkime savo pasirinktomis kryptimis: kas į praeitį ir nostalgiją, o kas į ateitį, naujoves ir patogesnį gyvenimą.
                          Nu vėl prasideda. Ne suabsoliutink kito minčių iki kažkokios radikalios nuomonės, visur yra vieta ir laikas. Jei seną vertingesnį ir gražesnį pastatą galima sutvarkyti, ko to nepadarius?! Ką geriau nušluoti savo istoriją ir visą miestą padaryti vienodu, su moderniais minimalistiniais pastatais be medžio ar smulkesnių detalių (įskaitant ir mūrą)?! Nauja statyba turi būti, jei: nėra išlikusio gero (ne belekaip) pastatyto seno pastato ir naujose žemės sklypuose.

                          Comment


                            nuo vasaros sparčiai tvarkomas Ateities ir Taikos kampas, šią savaitę išpjovė dalį medžių, dingo užrašas apie pardavimą.

                            Įdomu kam įkrito šitas nemažas sklypas ir ką čia planuoja

                            Click image for larger version

Name:	20191018_110441.jpg
Views:	99
Size:	83,8 kB
ID:	1755499

                            Comment


                              Parašė MintiesRatas Rodyti pranešimą

                              Žinoma, čia pvz. kaip žmonės juos įsirengia:

                              https://www.moteris.lt/lt/manonamai/...enusakoma-aura
                              Šitas visai gražiai sutvarkytas, atrodo ne prasčiau nei norgėj (gūglėj vaizdas iki atnaujinimo):
                              https://www.google.com/maps/@54.9041...7i13312!8i6656

                              Šitas irgi neblogai atnaujintas, tik tragiškas priestatas prilipintas:
                              https://www.google.com/maps/@54.9036...7i13312!8i6656

                              Žodžiu tikrai nėra taip, kad Kaune viskas kas sena ir iš medžio yra tik griaunama. Tas Dzūkų 9 ko gero buvo pasiekęs end of life.

                              Dėl norgės. Nenustebčiau kad bergenuose ir reikjevikuose tokie dalykai yra elementariai reglamentuoti. Pvz. tokiame ir tokiame kvartale galima tik fasadų apdaila dailylentėm ar pan., nustatytos spalvos, stogo forma, jo danga ir t.t. Todėl ten XXI a. pradžioje statytas namas gali vizualiai mažai skirtis nuo XX a. pradžios namo.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                O kiek tokių per visą Lietuvą reikia? Tai gerai, bet kas gali pasakyti, nori dangoraižio, dv įkurk kompaniją, sukaupk kapitalą ir statyk jį. Deja kas turi pinigų, tas dažniausiai griauna, nes juk nori būti "madingas".
                                Aš apskritai kalbu apie tautos suvokimą, o iškart visi vieni kitus puola LT. Jei nori išsaugoti normalų medinį pastatą - "tu nori išsaugoti VISUS puvėkus, nusipirk jį", jei nori modernių pastatų tam tikruose vietose - "tu bedvasis modernistas, kuris nori sunaikinti VISKĄ kas sena", čia ne argumentas o tik varymas ant kitos nuomonės.
                                Aš ir nesakau, kad reikia visus griauti ar visus išsaugoti. Pagal viską turėtų būti atrenkami tie kurie yra verti saugoti ir prie jų saugojimo valstybė prisidėti (t.y. visi mes, nes tai yra paveldas). Bet kiek esu susidūręs su tais ginančiais eilinius puvėkus dauguma gyvena naujos statybos namuose.
                                O griaunama dažniausiai dėl to, kad tiesiog naujos statybos name žymiai patogiau gyventi, dažnu atveju ir ekonomiškai yra pigiau nugriauti seną ir statyt naują.
                                Dėl Norvegijos, tai nežinau tiksliai, nes nesu buvęs, bet įtariu, kad ten nebuvo komunizmo ir nebuvo atimti namai, paversti bendrabučiais, nugyventi, o paskui gražinti padalinant tą turtą daugybei palikuonių kurie turėjo skirtingą požiūrį į turto iššaugojimą. Todėl tokie trobesiai kuri čia nugriovė iš principo jau buvo sugriauti prieš 70 metų, dabar tiesiog sklypas išvalytas.

                                Comment


                                  Parašė evil Rodyti pranešimą

                                  Aš ir nesakau, kad reikia visus griauti ar visus išsaugoti. Pagal viską turėtų būti atrenkami tie kurie yra verti saugoti ir prie jų saugojimo valstybė prisidėti (t.y. visi mes, nes tai yra paveldas). Bet kiek esu susidūręs su tais ginančiais eilinius puvėkus dauguma gyvena naujos statybos namuose.
                                  O griaunama dažniausiai dėl to, kad tiesiog naujos statybos name žymiai patogiau gyventi, dažnu atveju ir ekonomiškai yra pigiau nugriauti seną ir statyt naują.
                                  Dėl Norvegijos, tai nežinau tiksliai, nes nesu buvęs, bet įtariu, kad ten nebuvo komunizmo ir nebuvo atimti namai, paversti bendrabučiais, nugyventi, o paskui gražinti padalinant tą turtą daugybei palikuonių kurie turėjo skirtingą požiūrį į turto iššaugojimą. Todėl tokie trobesiai kuri čia nugriovė iš principo jau buvo sugriauti prieš 70 metų, dabar tiesiog sklypas išvalytas.
                                  Nu aš tikrai esu matęs labai nugyventus pastatus užsienyje, net ir miestuose, nors čia greitai suradau tik Pagraumenės ir Juodkrantės pvz., kurie buvo labai gražiai sutvarkyti. Žinau, kad lengviau pastatyti naują namą, bet kas perka, tikrai turi pakankamai pinigų, žinoma jei norėtų, sutvarkyti ir tokį, pakankamai normaliai atrodantį namą (lyginant, kad dar ne tokios būklės pastatai sutvarkomi).

                                  Comment


                                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                    Nu aš tikrai esu matęs labai nugyventus pastatus užsienyje, net ir miestuose, nors čia greitai suradau tik Pagraumenės ir Juodkrantės pvz., kurie buvo labai gražiai sutvarkyti. Žinau, kad lengviau pastatyti naują namą, bet kas perka, tikrai turi pakankamai pinigų, žinoma jei norėtų, sutvarkyti ir tokį, pakankamai normaliai atrodantį namą (lyginant, kad dar ne tokios būklės pastatai sutvarkomi).
                                    Šiuo atveju tai manau, kad buvo pirkta investicijai sklypas ir planas buvo uždirbti pelno, o ne išleisti pinigus lušnos restauracijai. Esu buvęs ne vienam medinuke Žaliakalnyje ir nė vienas iš jų gyvenimo kokybe negali prilygti naujos statybos būstui ir net kapitališkai renovavus jis neužtikrins tokios gyvenimo kokybės kaip naujai suprojektuotas, tai tvarkyk netvarkęs tai vistiek bus tik pastatas "dėl grožio". Kaip kaimo turizmo sodyba, istorinis pastatas-muziejuis - viskas OK, galima pagrįsti dideles išlaidas, bet kaip gyvenamam būstui, kuris bus nepatogus tai niekaip ne.

                                    Comment


                                      Parašė evil Rodyti pranešimą
                                      Šiuo atveju tai manau, kad buvo pirkta investicijai sklypas ir planas buvo uždirbti pelno, o ne išleisti pinigus lušnos restauracijai. Esu buvęs ne vienam medinuke Žaliakalnyje ir nė vienas iš jų gyvenimo kokybe negali prilygti naujos statybos būstui ir net kapitališkai renovavus jis neužtikrins tokios gyvenimo kokybės kaip naujai suprojektuotas, tai tvarkyk netvarkęs tai vistiek bus tik pastatas "dėl grožio". Kaip kaimo turizmo sodyba, istorinis pastatas-muziejuis - viskas OK, galima pagrįsti dideles išlaidas, bet kaip gyvenamam būstui, kuris bus nepatogus tai niekaip ne.
                                      Taip viskas čia pagrįsta verslu, supratau. Tik turiu padaryti remarką: ne lūšna, o paverstas į lūšną. Bet ir tai geriau atrodo už daugelį apgyvendintų tikrų lūšnų

                                      Comment


                                        Gal kas žinote, kas su taxi parku bus daroma, visi tarpai uždengti, gal bus renkonstrukcija vykdoma?
                                        Attached Files

                                        Comment


                                          Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą
                                          Gal kas žinote, kas su taxi parku bus daroma, visi tarpai uždengti, gal bus renkonstrukcija vykdoma?
                                          Spėju susitvarkė pastatą kad nereikėtų mokėti didesnio tarifo žemės mokesčio..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X