Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=36504

    Comment


      sukti tie vilniaus versilininkai,todel ir vilniui sparciai viskas vyksta...net sunku dabar realiai ir nusprest kas geriau...matyt tikrai zmoniu interesai turi but auksciau verslo nors ne visad taip buna...

      Comment


        Kuo toliau tuo baisiau. Visai jau vietos sau neranda. Istorinese vietose kaska statyti, turbut juokauja ...
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          nauja "budke":

          http://www.edomus.lt/?act=developmen...lopment_id=463

          Comment


            Pramones pr. panaseja i savanorius - mazu komercines paskirties "budkiu" susitelkimo vieta

            Comment


              Parašė Hexen
              Pramones pr. panaseja i savanorius - mazu komercines paskirties "budkiu" susitelkimo vieta
              na, kad čia vienas pirmųjų dabartinių statinių Pramonėj neskaitant Urmo administracinio, kuris ne tokia ir "būdkė" o šitą kai pradėjo statyt tai buvau šokiruotas jo ilgiu.... max vienas kabinetas
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Vakar sužinojau, kad aukštuosiuose šančiuose, šaldytuvu gatvėje kur yra isikūrusi autobusu firma "Eura" bei dar keletas firmu. Tai tuos visus angarus kažkas nupirko ir ruošiasi statyti gyvenamuju namu kvartala, gal kas nor zinot apie tai ka nors?

                Comment


                  Neradau kur sudėti, tai dedu čia. (Gal reiktų naujos temos "Viešbučiai Kaune"?).
                  Foto 2006 04 09. Foto: Džabas







                  Comment


                    ta žaluma kraupiai šviečia besileidžiant Aleksoto kalnu...
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Aciu uz foto Galejo kokia kita spalva parink, nes man si spalva visai nepatinka. Manau tamsiai melyna kur kas graziau butu buve. Nepykit Kaunieciai uz tokia nuomone
                      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                      Comment


                        Parašė topstarcanada
                        Aciu uz foto Galejo kokia kita spalva parink, nes man si spalva visai nepatinka. Manau tamsiai melyna kur kas graziau butu buve. Nepykit Kaunieciai uz tokia nuomone
                        Nors aš iš Vilniaus, bet man žaliau šiuio atveju labiau patinka. O ypač tamsiai mėlyna čia niūriai atrodytų
                        Parašas :)

                        Comment


                          Kiekvienam savaip. Gal ir ne melyna, reikia papaisyt ir pasiziuret
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            Kraupu Primena Vyroko stogo apdailą

                            Comment


                              Tai yra patinuoto vario danga. Kol kas nedaug kas Lietuvoj leidžia sau tokią prabangą. Man tai šita spalva
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                /\ man tai tikrai gerai atrodo, taip tikrai prabangiai geriau jau taip, negu niekaip tiesa, koks cia viesbutis ir kur jis yra?

                                Comment


                                  Parašė batista
                                  /\ man tai tikrai gerai atrodo, taip tikrai prabangiai geriau jau taip, negu niekaip tiesa, koks cia viesbutis ir kur jis yra?

                                  Best Western Santakos Kaunas
                                  http://book.bestwestern.com/bestwest...ode=91400#null

                                  Comment


                                    oho koks viesbutukas 4* tai cia jau visai gerai aciu uz info

                                    Comment


                                      jei neklystu, ten ta pati Bustuva plestis zada, nes kiek supratau ta teritorija yra yra, uz dabar statomo kvartalo

                                      Comment


                                        Parašė HAMMER
                                        na, kad čia vienas pirmųjų dabartinių statinių Pramonėj neskaitant Urmo administracinio, kuris ne tokia ir "būdkė" o šitą kai pradėjo statyt tai buvau šokiruotas jo ilgiu.... max vienas kabinetas
                                        pries Robidalio servisa yra santechnika kazkokia, paskui elekromarket, uz elktro market baldai, NIC.... tikrai pramones prospekte netruksta dvieju aukstu pastatu..kurie atrodo tikrai prastai.. as jau nesneku apie susidarancius kamscius atkarpoje tarp bazes ir maximos...man tai tikrai nepatinka.. bet tai tik mano asmenine nuomone o del urmo pastato ar zadamo gyvenamojo daugiabucio..as visom keturiom uz..ir tokia linkme manyciau si vieta galetu judet..o ne servisus statyt ..ar neproorcingus biuriu pastatus

                                        Comment


                                          Parašė HAMMER
                                          na, kad čia vienas pirmųjų dabartinių statinių Pramonėj neskaitant Urmo administracinio, kuris ne tokia ir "būdkė" o šitą kai pradėjo statyt tai buvau šokiruotas jo ilgiu.... max vienas kabinetas
                                          Ilgis jo geras, bet plotis Kaip ir sakei, vinas nedidelis kabinetukas + siauras koridorius

                                          Comment

                                          Working...
                                          X