Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tikiuosi pliaza atitvers ir padarys tik atskira kempingui, nes kitaip privis buduliu su semkem ir alum ir kraupins turistus.

    Comment


      Tai gal ir daugiau kazka Kaune atitvert? Esu 100% isitikines, kad pliazas bus viesas. Kitaip ir buti negali!

      Parašė taspac Rodyti pranešimą
      Tikiuosi pliaza atitvers ir padarys tik atskira kempingui, nes kitaip privis buduliu su semkem ir alum ir kraupins turistus.
      www.tomflagman.com

      Comment


        Kol Lietuvoje, kaip visam pasaulyje, nebus privaciu pliazu tol gulesim semkese, neturesim gultu, skeciu,normaliai sutvarkytos pliazo infrastrukturos ir pan. Aisku cia as labiau kalbu apie jura galbut, bet siai lampedziu daliai padaryciau isimti ir paskirciau si ploteli tik kempingui, na plius galbut miestiecius ileisciau uz tam tikra mokesti. As mielai naudociaus sia paslauga, uztat tureciau padoru pliaza. Nes dabar i Lampus vaziuot kraupu, vienur semkes ir alus, kitur koks bomzas nusprausti sugalvoja, dar kazkur golfuka kazkas prisivare "muzona kala". Ar norim mes toki ivaizdi palikti apie si kempinga? Kiek teko keliauti su kemperiu tai dauguma kempingu turi savo privacius pliazus, Vengrijoj, Italijoj, Slovenijoj ir pan.

        Comment


          Norėčiau kad būtų atitvertas, prižiūrimas, kad ir už simbolinį įėjimo mokestį (kas nenorės galės į šiukšlyną eiti). Bent tada būtų galima eiti į šūdlampėdžius, nes buvau prieš porą metų, tai sėmkėse, kancaruose ir kamšteliuose pasėdėjau, tai užteko.
          Paskutinis taisė Smauglys; 2011.06.11, 14:37.

          Comment


            Vakar pravažiavau pro šaly tai pokolkas pležas bendras nes žmonių jau buvo pakankamai apsistoję ten.

            Comment


              Taigi buvo rašyta, kad bus bendras

              Comment


                Vakar buvau naujajame kempinge, patikrinti kiek kauniečiai jau priteršę, nes kitko toj vietoje ir nesitikiu. Gaila fotiko neturėjau, tai būčiau pripleškinęs kiek visokio turto ten palieka "poilsiautojai"... Baisu

                Čia aš apie šį:
                http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1598
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Užderėjo statybų Jonavos gatvėje. Netoli Varnių statosi kažkokia apželdinimo įmonė pastatą, o šiek tiek arčiau link centro pusės prie Helijos ratų stato dar viena statinuką. Gal žinot kas ten bus??

                  Comment


                    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                    Norėčiau kad būtų atitvertas, prižiūrimas, kad ir už simbolinį įėjimo mokestį (kas nenorės galės į šiukšlyną eiti). Bent tada būtų galima eiti į šūdlampėdžius, nes buvau prieš porą metų, tai sėmkese, kancaruose ir kamšteliuose pasėdejau, tai užteko.
                    i į šūdlampėdžius eiti teks ,nes pliažas tikrai bendras ir tai matosi rytais pro šalį važiuojant.....

                    Comment


                      Parašė Specas Rodyti pranešimą
                      i į šūdlampėdžius eiti teks ,nes pliažas tikrai bendras ir tai matosi rytais pro šalį važiuojant.....
                      Bendras bendras. Šiukšlynas. Kur šika ten palieka. Nesuprantu aš tokių žmonių. Nors ką norėt, etatiniai slabotkiniai balvonai renkas. Pripratę savo lūšnose gyvent, kur turbūt ne ką didesne švara pasižymi.

                      Comment


                        Kauno kempingas prie Lampėdžių karjiero.





                        Comment


                          Sveiki! Vakar važiuodamas Vytauto pr. mačiau, kad jau pradėjo rekonstruoti Kauno tautos namus. Jau visur sudėti pastoliai ir ES paramos skelbimas

                          Comment


                            /\ na ant tautos namų pastolių tikrai nėra dar, tik apačioje ant šaligatvio medinis apsauginis praėjimas padarytas, užtat būsimasis viešbutis šalia autobusų stoties turbūt gana greitai turės fasadą, sprendžiant kaip greit dirba rangovas

                            Comment


                              Gal kas nuotraukų gali padaryt to viešbučio prie stoties niekaip nenusigaunu į tą pusę,net neįsivaizduoju kaip ten kas atrodo

                              Comment


                                Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                                Sveiki! Vakar važiuodamas Vytauto pr. mačiau, kad jau pradėjo rekonstruoti Kauno tautos namus. Jau visur sudėti pastoliai ir ES paramos skelbimas
                                gal kiek atsilikau, kas tie tautos namai?
                                čia gal profsąjungos kultūros rūmai, o karo metais kauno gestapas?
                                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                Comment


                                  Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                  gal kiek atsilikau, kas tie tautos namai?
                                  čia gal profsąjungos kultūros rūmai, o karo metais kauno gestapas?
                                  Aha profsajungos. Tikekimes ir vidu sutvarkys, nes anksciau man vykdavo sokiu treniruotes 5aukste, tai vaizdas(paskutini kart buvau gal pries 4metus), primindavo gilu sovietmeti.

                                  Comment


                                    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                    Aha profsajungos. Tikekimes ir vidu sutvarkys, nes anksciau man vykdavo sokiu treniruotes 5aukste, tai vaizdas(paskutini kart buvau gal pries 4metus), primindavo gilu sovietmeti.
                                    Tai gal tik dabar taip, nes kai aš ten būdavo su savo būreliu, prieš kokią 10 - 15 metų, tai vaizdas visai nieko dar būdavo, na, gal tik persirengimo kambariai šiek tiek atsilupę, bet šiaip viskas buvo tvarkoje.
                                    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                    Comment


                                      Jei gerai supratau iškabą, tai Veiverių g. (Aleksote) tarp Norfos ir ARX-Baltica spaustuvės dygsta Hesburgeris.
                                      www.kaunotvirtove.lt

                                      Comment


                                        Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                                        Tai gal tik dabar taip, nes kai aš ten būdavo su savo būreliu, prieš kokią 10 - 15 metų, tai vaizdas visai nieko dar būdavo, na, gal tik persirengimo kambariai šiek tiek atsilupę, bet šiaip viskas buvo tvarkoje.
                                        Tavo treniruotes buvo tikriausiai apacioje. Musu "Sukurio" sale su kambariais ko gero geriausia kokia esu mates ever. Bet iki jos kol nueini tai

                                        Comment


                                          Parašė qwerty_ Rodyti pranešimą
                                          Jei gerai supratau iškabą, tai Veiverių g. (Aleksote) tarp Norfos ir ARX-Baltica spaustuvės dygsta Hesburgeris.
                                          Beje, dar vienas Hersburgeris bus Studentų/ Baranausko sankryžoj. Labai intensyviai daromas projektas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X