Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    Kazko man nepatinka kad visi trys pastatai labai skirtingi... ir auksciu, ir forma, ir spalva...

    Comment


      http://www.kaunodiena.lt/dienrastis/...gimimas-117569
      Manau turetu but idomu...
      !!!Massive refresh Kaunas!!! - Laukite tesinio

      Comment


        Parašė NkkZalgir Rodyti pranešimą
        Rode per 5 kanala vakar. Turi visa ansambli per laika restauruot. Buvau apziuret, tai labai graziai ir tvarkingai viskas padaryta, nepastebejau jokio broko.

        Comment


          PhantomLord, del tu lusnu...daugelis savanoriu lusnu (kitaip ir nepavadinsi) tinka tik griauti. jos neturi jokios vertes. kas imsis restauruoti kreiva sleiva medini nama, stovinti centrinej kauno gatvej, kuri pagal mano supratima, turetu buti apstatyta tarsi tunelis be stogo. pastatai turetu buti arciau gatves paliekant pestiesiems erdve po namu.
          yra simtai namu kaune, kurie turi buti restaruojami, ir as esu uz tai. bet tik ne tokios griuvenos, kaip tarkim buvo dabartinio Pareks banko vietoje stovejusi trobele, ar dar tebestovincios dvi tragiskos bakuzes savanoriu - utenos sankryzoje. viskam yra sava vieta. juk ruberoidine troba stovi vietoje, kur galetu buti kazkas naujo, patrauklaus ir naudingo miestui. cia nevieta galvoti apie kazkoki pavelda ar dar koki velnia...
          www.tomflagman.com

          Comment


            Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
            PhantomLord, del tu lusnu...daugelis savanoriu lusnu (kitaip ir nepavadinsi) tinka tik griauti. jos neturi jokios vertes. kas imsis restauruoti kreiva sleiva medini nama, stovinti centrinej kauno gatvej, kuri pagal mano supratima, turetu buti apstatyta tarsi tunelis be stogo. pastatai turetu buti arciau gatves paliekant pestiesiems erdve po namu.
            yra simtai namu kaune, kurie turi buti restaruojami, ir as esu uz tai. bet tik ne tokios griuvenos, kaip tarkim buvo dabartinio Pareks banko vietoje stovejusi trobele, ar dar tebestovincios dvi tragiskos bakuzes savanoriu - utenos sankryzoje. viskam yra sava vieta. juk ruberoidine troba stovi vietoje, kur galetu buti kazkas naujo, patrauklaus ir naudingo miestui. cia nevieta galvoti apie kazkoki pavelda ar dar koki velnia...
            Dabar bent iš dalies su tavimi sutinku. Atsakysiu į tavo poziciją.
            Iš tiesų, daugelio tų medinukų jau nei restauruot neverta, o ir nėra reikalo. Iš vienos pusės daugelio jų architektūra tikrai menkavertė, arba subjaurota pačių šeimininkų. Kita vertus, tokių pastatų saugojimas ir restauravimas irgi probleminis, daugeliui jų arti šimto metų, tad kiek jie dar stovės? 50, 100 metų? Nemanau.
            Ką aš noriu pasakyti, tai būtent, kad Žaliakalnis turi likti toks koks yra dabar. Koncepcija, kad tai 1-3 aukštų, individualių namų, tebūnie vilų, rajonas, kur mediniai namai keičiami ne 7-8 aukštų monstrais, o naujais ir geros architektūros nuosavais namais. Aukštesnių namų (4-5 aukštų) čia yra, tai ligoninės, mokyklos, kiti visuomeniniai pastatai. Jie išdėstyti protingai ir gerai, taip turėtų būti ir su naujais pastatais šiame rajone. Šalia gatvės, žinoma, neturi būti individualūs pastatai, kaip Parex banko kaimynai, ar mano minėtos vilos, tačiau nauji pastatai neturi viršyti bendro aukštingumo, stovėti 7-8 aukštų, didelio tūrio pastatai, kuriems čia visai nevieta.
            Sutinku ir su tavo išdėstytu perimetriniu užstatymu, tačiau tegul iki Savanorių-Taikos sankryžos jis išlieka 4-5 aukštų pastatais, o nuo minėtos sankryžos palaipsniui aukštėja ten, kur miestas tikrai stiebiasi į viršų ir pilna daugiaaukščių pastatų. Pabandyk įsivaizduoti, kaip atrodytų tas tunelis jei šalia gatvės stovi 7 aukštų pastatas, o iškart už jo 1-2 aukštų nameliai. Vaizdas primenantis Vilnių už NMC arba Dubajų, ar tai gražu? spręsti jums. Sakysite, kad būtų, galbūt, galima pastatyti pora žemesnių pastatų už tarkim planuojamo pastato, kuris sušvelnintų kontrastą, tačiau ar su tokia intervencija sutiks tų namų gyventojai? Juk puikiai žinom kaip vyksta žmonių iškeldinimo klausimai, o tokių čia ne vienas ir ne du.
            Apskritai, ideali vieta aukštuminiams pastatams, mano įsitikinimu yra Savanorių ir Birželio 23 sankryža ir jos teritorija apribota Kalniečių parko, Partizanų gatvės ir t.t. Pilna tuščių plotų, nemažai merdinčių ar apleistų gamybinių plotų ar patalpų.
            Mano taip minima sankryža yra buv. sostinės pakraštys, riba už kurios miestas baigdavosi ir paveldo nėra arba jo labai mažai.

            Comment


              Gal galit man priminti kokia situacija dabar su britanikos viešbučiu ir jo rekonstrukcija?>>
              !!!Massive refresh Kaunas!!! - Laukite tesinio

              Comment


                Keletas Santakos apartamentų nuotraukų.





                Sekite savo banknotus

                Comment


                  dėkui už nematytas foto.
                  Tikėjausi įdomaus projekto, bet rezultatas nuvylė, neskanu. Kiek geriau atrodo namai su konsolėm , be tų raudonų namelių.

                  Comment


                    Man irgi (kaip architekturos neekspertu, o paprastam megejui) visiskai nepatinka sprendimas, ivertinant vieta netgi tragiska sakyciau. Bet cia tik mano nuomone

                    Comment


                      kauno lez'e panasi architektura vyrauja...
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        Košmaras kažkoks... Tie namai su tom raudonom prielipom tai kažkuom į Sibiro barakus panašūs....

                        O dar kažkas sakė, kad Parex banko pastatas negražus... Taigi jis gražuolis arklys, palyginus su šitais....
                        Mano blogas

                        Comment








                          Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                          Comment


                            Deja, deja, mano zodziai pasitvirtino... barakai is Sruogos "Dievu misko". Realybej net panasesni nei projekte buvo

                            Comment


                              Nuosavu namu rajonuose, grazesnius namus zmones pasistato

                              Comment


                                Jėzau, kažkokia šlykštynė. Peraugę konteineriai kažkokie. Čia atseit žmonės gyvena?

                                Comment


                                  Gaila, kad toks prestižinis sklypas ''apšašo''....

                                  Comment


                                    sie projektai aisku paskelbti ne siandien, bet vistiek idomu paziuret ir prisimint. keletas projektu man buvo naujove:
                                    http://www.kaunas.lt/files/401/miesto%20vizija.ppt#1

                                    Comment


                                      Plėtros stabdys - biurokratai

                                      "Jei viskas vyks pagal planą, per artimiausius penkerius metus Brastos ir Jurbarko gatvių sankryžoje susidarys didelės automobilių spūstys. Jau dabar reikėtų planuoti šioje vietoje transporto mazgą. Tačiau nieko nedaroma. Neaišku, kaip ant tilto reiks užvažiuoti, kaip nuo jo nuvažiuoti", - stebėjosi šešiolikos hektarų plotą prie tilto valdančios bendrovės "Domus firma" direktorius Giedrius Buinevičius.

                                      <...>

                                      Pirmuosius namus verslininkai žada pradėti statyti kitais metais.

                                      Comment


                                        manau čia viskas aišku - spaudimas politikams, siekiant sutaupyti įmonės lėšas. Manau visiems aišku, kad jei transporto mazgas nebus sukurtas, tai galimi projekto būstų pirkėjai tikrai įvertins galimas susidarysiančias spūstis, ir ne taip norės šiame kvartale įsigyti būstų.
                                        O ir taip aišku, kad jei netyčia visi būstai būtų išpirkti, tai savivaldybė pati pamatytų, kad reik transporto mazgo, bet tai jau būtų po laiko. Tai yra - statant mazgą kartu su projektu - pakiltų projekto būstų vertė.

                                        Comment


                                          Kaip ne kaip - savivaldybė pati turi plėtoti infrastruktūrą. O tai dabar visi klykia -verslininkams reikia, tegu verslininkai ir stato. Kai pradeda statyti - klykia ką tie parazitai ir vagys daro ...
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X