Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "Merkurijaus" metamorfozė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sudegė kioskelis prie Merkurijaus (buvęs Perlo), matyt taip šluoja kelią rekonstrukcijai.Gaila žmogaus, ten dirbusio laikrodininko, matyt nemažai pinigo už tą kioską ir jo remontą paliko, o čia vat tau kad nori.
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      Šnipiškės #2?. Na k1, laukiam lryto straipsnio apie 65 "klaikų košmarą".

      Comment


        Sudege? A nu tai jau reiskia prasidejo rekonstrukcija. Viskas gerai gi.

        Comment


          Parašė Himleris Rodyti pranešimą
          Sudegė kioskelis prie Merkurijaus (buvęs Perlo), matyt taip šluoja kelią rekonstrukcijai.Gaila žmogaus, ten dirbusio laikrodininko, matyt nemažai pinigo už tą kioską ir jo remontą paliko, o čia vat tau kad nori.
          Kad labai jau jam visi laikrodžiai padirbtais vaidenos (nu kad mano mechaninį Seiko išvadino padirbtu vien dėl to, kad analogiško matęs nebuvo tai dzin, bet labai gyrėsi kaip pas jį ateidavo žmonės Lietuvoj salonuose už tūkstačius pirktais laikrodžiais, o jis pasakydavo kad ten padirbti ir verti keliasdešimt litų turguje). Galėjo kas ir supykti...
          kaip?

          Comment




            Tai gal kas susinervinęs suplęškino? . Aš dabar jau nemažai laiko ne Kaune, gal kas turi info, kada pradės tą Merkurijų po gabaliuką nešiot?

            Comment


              Jau pradėti kažkokie darbai. Gal grunto tyrimai, gal tvorai skyles gręžia

              Comment


                I vakara vaziuosiu ten. Reiks isvertint situacija.

                Comment


                  tvora ruosiasi deti, mazdaug po savaites turetu prasidet griovimai

                  Comment


                    Parašė Andrewas Rodyti pranešimą
                    tvora ruosiasi deti, mazdaug po savaites turetu prasidet griovimai
                    Na tai nusimato labai rimti darbai. geriausia fotografavimo vieta - JamPub ant 5 a. stogo

                    Comment


                      Vadinasi, paskutinės galimybės nufotografuoti "Merkurijų" tokį, koks jis buvo iki šiol.

                      Comment


                        Paskubėkit kas nors . Šiandien kaip tik geras oras.

                        Comment


                          Dar kelios gręžimo darbų nuotraukos.
                          Iš pradžių gręžė ties buv. įėjimu į Merkurijų/Maxima



                          Vėliau viską užkasinėjo



                          Po to gręžė kitame šone, o nuotraukoje matomi moteriškė ir vyriškis su brėžiniais rodė kur gręžti.

                          Sekite savo banknotus

                          Comment


                            Parašė Linas Rodyti pranešimą
                            Vadinasi, paskutinės galimybės nufotografuoti "Merkurijų" tokį, koks jis buvo iki šiol.
                            Linai, aš į pranešimą #1 esu sudėjęs tokias foto.

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Linai, aš į pranešimą #1 esu sudėjęs tokias foto.
                              Atsiprašau, matyt, jau buvau pamiršęs, kad jos ten yra. Dažniausiai žiūriu tik paskutinius pranešimus.

                              Comment


                                Gaila, kad nugriaus
                                N N N

                                Comment


                                  Labai gaila ,kad nugriau ,man ten tokie prisiminimai geri buvo ir su vyru susipazinau prie Merkurijaus .Toks vaizdas ,kad ner kur statyti ,butinai reik nugriaut ,tai kas dar nesugriuve ,kas pagriuve tegul griauna pvz. ta tipo viezbuti kur prie Akropolio ,arba ten kur tusce vieta tegul stato kur laukai.Tai tegul dar nugriauna Metropoli viska tegul nugriauna ir stato is naujo ,oi ner pas zmones proto ,atrestauruotu ta Merkuriju ,po kiek laiko butu architekturos paminklas.Kaip ir kiti architekturos paminklai.

                                  Comment


                                    Ateis ir metropolio laikas...

                                    Comment


                                      Metropolio tai jau negriaus. Rekonstruot rekonstruos, rudenį uždarys, bet negriaus. Atkurinės senąjį restoraną.

                                      Comment


                                        Galetu ir Tulpe is naujo atstatyti,padare batu parduotuve ,kur tu batu yra kiekvienam kampe ,o gal jau ten ne batai ,seniai ten buvau.

                                        Comment


                                          Parašė Linas Rodyti pranešimą
                                          Metropolio tai jau negriaus. Rekonstruot rekonstruos, rudenį uždarys, bet negriaus. Atkurinės senąjį restoraną.
                                          Rimtai? Negirdejau sito, butu labai puiku, nes ta picerija Metropolyje visai ne i tema buvo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X