Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ernissss Rodyti pranešimą

    Nu iš kur atsiranda tokie gandonešiai? Ar tu sapnavai tas atramas, ar jas bandei ir tyrei, ar ekspertizės aktą matei? Jokia ekspertizė net nėra daroma, kam reikia skleisti kažkokius paistalus? Visi pagrindiniai tribūnas laikantys rėmai lieka.
    Na aišku jau čia sunkus atvėjis, kai žmogus neskiria atramų nuo pertvarų ir skleidžia gandus tokius. Bet pats tamsta ir neblogas gandonešis. Maža to, kad čia kaip savivaldybės atstovas stadiono klausimais puldinėjot visus keliančius klausimus dėl statybos būdų ar abejojančius tam tikrais klausimais, tai dar ir pats čia parašėt gerbiamasis panašiai. Pats teigėt dar gegužės mėnesį, kad netrukus prasidės darbai ir senojoje stadiono dalyje.Bet rudens pradžio lyg ir nieko ten nedarė ir dabar dar tik kalbos, kad papildomai griaut reikės. Ar jau čia skaitos "prasidėję" darbai senojoje dalyje?Ar visgi pačio informacija nepatikima, ar šiaip rašoma, kad tik rašyt ir publiką ramint ?

    Comment


      Nelabai suprantu kokios man pretenzijos... Su savivaldybe aš nieko bendro neturiu ir nesąmonių nerašinėju. Ramint irgi nieko nesiruošiu
      Ir kur aš čia ką puldinėjau? Kurioje vietoje mano info klaidinga? Jeigu kažkam per tvorą nesimato, kad jau ir dar viena konstrukcijų dalis nugriauta ir dalis naujų pamatų padaryta, tai čia aš nekaltas
      O, kad stadiono statybos terminai prasitęsia tai visiems seniai aišku.

      Comment


        Man čia pasirodė visa į temą šitas..

        Comment


          Parašė miraged Rodyti pranešimą
          Man čia pasirodė visa į temą šitas..
          Nu jo, kai stato turistai...
          Keliauju per Lietuvą

          Comment


            Turkijos statybų bendrovės „Kayi Construction“ į Lietuvą atvežti vyrai nebenori dirbti, mat teigia negaunantys algų

            https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/12/...o-dirbti-foto/
            Русский военный корабль, иди нахуй!

            Comment


              Akivaizdu, kad veiklos principai ir schemos nuo Ozo statybos laikų nepasikeitė.

              Comment


                Parašė sleader Rodyti pranešimą
                Akivaizdu, kad veiklos principai ir schemos nuo Ozo statybos laikų nepasikeitė.
                Oj, prisimenu pasakojimus pažįstamų, dirbusių statant Ozą. Ko ten tik nebuvo su tais turkais. Ypač įdomūs momentai, kai buvo masinės turkų tarpusavio muštynės, į kurias nesikišdavo policija. kokie 15 prieš 15. Dar smagiau, kad didžioji dauguma (neskaitant jų prarabų) žinojo tik 2 žodžius "problem" ir "načialnik".

                Comment


                  Pigiausio rangovo pasirinkimo grimasos....
                  As much power as necessary, as much freedom as possible

                  Comment


                    Įtampa Kauno stadiono statybų aikštelėje: atlyginimų negaunantys turkai ruošiasi streikui

                    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas...02091#cxrecs_s

                    Comment


                      Prisimenant mero kalbas, tai šio stadiono statybos tikėtina taps garbės reikalu.

                      Comment


                        Pirmadienį pasirodžius „Kas vyksta Kaune“ publikacijai apie atlyginimų kelis mėnesius negaunančius S. Dariaus ir S. Girėno stadiono statybininkus iš Turkijos, jau kitą dieną ledai pajudėjo. Portalą pasiekė informacija, kad darbininkams išmokėti visi pinigai.

                        https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/12/...au-atsikvepti/
                        Русский военный корабль, иди нахуй!

                        Comment


                          Paskutinį kartą prie stadiono buvau spalio 10 dieną. Paskui nusibodo žiūrėti į tą patį. O šiandien, po dviejų mėnesių pamačiau jau šiek tiek daugiau. Turkai dirba, bet tokiame objekte tikrai turėtų dirbti kitaip - o ne du neša, du kala, du tupi, du kažką šluoja ir viskas. O kiti? Kiti turbūt meldžiasi?

                          VIP tribūna iš visų pusių

                          Click image for larger version

Name:	IMG_20191214_132739.jpg
Views:	259
Size:	213,9 kB
ID:	1769820

                          Click image for larger version

Name:	IMG_20191214_132743.jpg
Views:	266
Size:	271,6 kB
ID:	1769821

                          Click image for larger version

Name:	IMG_20191214_132811.jpg
Views:	255
Size:	223,7 kB
ID:	1769822

                          Click image for larger version

Name:	IMG_20191214_132920.jpg
Views:	260
Size:	252,5 kB
ID:	1769823

                          Click image for larger version

Name:	IMG_20191214_133209.jpg
Views:	261
Size:	246,8 kB
ID:	1769824

                          Click image for larger version

Name:	DSCF0914.JPG
Views:	266
Size:	410,8 kB
ID:	1769825

                          Click image for larger version

Name:	DSCF0916.JPG
Views:	259
Size:	193,1 kB
ID:	1769826

                          Click image for larger version

Name:	DSCF0919.JPG
Views:	262
Size:	462,3 kB
ID:	1769827

                          Nugriautos visos patalpos po senosiomis tribūnomis

                          Click image for larger version

Name:	IMG_20191214_132736.jpg
Views:	257
Size:	223,5 kB
ID:	1769828

                          Click image for larger version

Name:	DSCF0911.JPG
Views:	263
Size:	464,2 kB
ID:	1769829

                          Click image for larger version

Name:	DSCF0922.JPG
Views:	261
Size:	477,3 kB
ID:	1769830
                          Keliauju per Lietuvą

                          Comment


                            Kad ir lėtai, bet Lietuvos futbolo gėda po mažu plaunasi. Gražu žiūrėti

                            Comment


                              O man kyla klausimas ar nereikėjo nugriauti aplamai visko, nes tos tribūnų konstrukcijos ir jau buvo prastos būklės. Jau tiek visko išgriovė, tai reikėjo ir šiuos sulyginti su žeme. Būtų buvęs pastatytas pilnai naujas stadionas.

                              Comment


                                Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą
                                O man kyla klausimas ar nereikėjo nugriauti aplamai visko, nes tos tribūnų konstrukcijos ir jau buvo prastos būklės. Jau tiek visko išgriovė, tai reikėjo ir šiuos sulyginti su žeme. Būtų buvęs pastatytas pilnai naujas stadionas.
                                Kažkada kelio tribūnos buvo, lyg tais, tvirtinamo, nes pradėjo svirti. Man irgi truputi keista kam jas palikti.

                                Comment


                                  Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą
                                  O man kyla klausimas ar nereikėjo nugriauti aplamai visko, nes tos tribūnų konstrukcijos ir jau buvo prastos būklės. Jau tiek visko išgriovė, tai reikėjo ir šiuos sulyginti su žeme. Būtų buvęs pastatytas pilnai naujas stadionas.
                                  Tai kad turbūt buvo geros būklės, jei būtų prastos tai tikrai būtų nugriovę. Nenoriu tikėti, kad kažkas rizikuotų įgyvendinti lietuvišką Hillsborough

                                  Comment


                                    Parašė themanual Rodyti pranešimą

                                    Tai kad turbūt buvo geros būklės, jei būtų prastos tai tikrai būtų nugriovę. Nenoriu tikėti, kad kažkas rizikuotų įgyvendinti lietuvišką Hillsborough
                                    Įdomu kiek pavyko sutaupyti negriaunat, o tiriant, tvirtinant.
                                    O nugriovimo atveju dar galimai būtų buvę galima optimaliai sustatyti iš naujo, tai yra idealiai pritaikyti prie norimo projekto, o ne prisitaikyti prie senų.

                                    Comment


                                      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                      Kažkada kelio tribūnos buvo, lyg tais, tvirtinamo, nes pradėjo svirti. Man irgi truputi keista kam jas palikti.
                                      Rokai, vėl pradedi burti iš kavos tirščių... Kažkada... lyg... Buvo šiek tiek sutvirtinti visi (ar beveik visi) tribūniniai rėmai, nes perdaug lingavo. Dabar šios problemos nebus, nes bus pakeista rėmų schema.

                                      Comment


                                        Parašė ernissss Rodyti pranešimą

                                        Rokai, vėl pradedi burti iš kavos tirščių... Kažkada... lyg... Buvo šiek tiek sutvirtinti visi (ar beveik visi) tribūniniai rėmai, nes perdaug lingavo. Dabar šios problemos nebus, nes bus pakeista rėmų schema.
                                        Tai as ir sakau, kad lyg tais, nes seniai buvo rasyta. O savo akimis nemaciau kaip jos buvo tvirtinamos.

                                        Comment


                                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                          Tai as ir sakau, kad lyg tais, nes seniai buvo rasyta. O savo akimis nemaciau kaip jos buvo tvirtinamos.
                                          Na tie "sutvirtinimai" matosi paskutinėse trijose nuotraukose.Tai tie pilki metaliniai "balkiai" sijos. Nors ir po tų sutvirtinimų žiūrovai šnekėdavo kad linguoja kažkiek, kai žiūrovai labai šokinėja.Bet čia nėr joks stebuklas, kituose pasaulio stadionuose būna tokių dalykų. Jei sutvirtins taip kaip buvo pateiktuose brėžiniuose( kiekvienos konstrukcijos galas sutvirtintas "kolona" atremta į apačia) tokios problemos neturėtų likt. Taip sutvirtint anksčiau spėju negalėjo, nes trukdė perdanga cokolinio aukšto. Klausimų gal galėtų kelt naujų tribūnų montavimas ant viršaus, bet panašu, kad gan švariai nurinko senąsias ir būklė tinkama. Jei naujos montuojamos plokštės bus lengvesnes už senąsias, tai dar sumažės krūvis dabartinėms konstrukcijoms.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X