Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Panasu, kad juoda spalva yra pagrindas ant, kurio dedamas takas. Kaip sitoj nuotraukoj matosi, juodesne zona uz vartu, kuri naujausioj foto jau paraudonavus ir panasu, kad i taka. Ir juodojanti begimo taku zona naujuosioj foto panasu, kad pries virtima i taka

    Labai noreciau klysti, bet pildosi vaizdelis, jog vel pasirinktas primityviausias variantas.

    Click image for larger version  Name:	35FCE901-5FD2-40AF-9B1E-DEB5A3497747.jpeg Views:	1 Size:	90,9 kB ID:	1979136

    Comment


      2022 07 11
      Attached Files

      Comment


        Bėgimo takų danga turi kelis sluoksnius, pamenu rekonstruojant Kyjevo olimpinį stadioną pradėjus klot bėgimo takus irgi visi forumuose šuma kėlė kodėl raudona ?, o ne mėlyna?

        Comment


          Parašė rokinis1 Rodyti pranešimą
          Bėgimo takų danga turi kelis sluoksnius, pamenu rekonstruojant Kyjevo olimpinį stadioną pradėjus klot bėgimo takus irgi visi forumuose šuma kėlė kodėl raudona ?, o ne mėlyna?
          Click image for larger version

Name:	olympic-stadium-euro-2012-kiev-ukraine-2.jpg
Views:	1150
Size:	217,3 kB
ID:	1979169 Click image for larger version

Name:	gmp_2033_2033_MB47_22_4539.jpg
Views:	1144
Size:	543,2 kB
ID:	1979170

          Comment


            Na, kol islieka intriga, kokia bus taku spalva, turbut nesuklysiu sakydamas, kad dauguma skaitytoju noretu melynos? Gaila tik, kad temos viduje nebegalima atlikti apklausos.

            Comment


              Kuo mėlyna geriau už raudoną?

              Comment


                Google paklausus kodėl bėgimo takai dažniausiai raudoni, atsako kad red is the most popular as it is the most UV stable and therefore won't react and fade in the sunlight.
                You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                Comment


                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Kuo mėlyna geriau už raudoną?
                  Man asmeniskai graziau, moderniau ir isskirtiniau. Raudoni begimo takai yra kaip ir standartas ir defaultas naudojami nuo atmenamu laiku, taip pat ir senajame D&G stadione. TIk Rio olimpinese zaidynese 2014 pirmakart panaudoti melyni takai. Butu pirmi melyni takai Baltijos salyse, jei kam tai rupi.

                  Funkcine prasme del sviesos atspindejimo, atsparumo karsciui - nieko nesiskiria.

                  Comment


                    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                    Na, kol islieka intriga, kokia bus taku spalva, turbut nesuklysiu sakydamas, kad dauguma skaitytoju noretu melynos? Gaila tik, kad temos viduje nebegalima atlikti apklausos.
                    Daugumai tai yra visiškai nereikšminga detalė, apie kurios "svarbumą" sužinojo tik iš čia išpūsto butbulo. Aš dar galvojau, kad čia buvo sarkazmas ar ironija pašiepianti kažką kitą, kas buvo išpūsta.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Daugumai tai yra visiškai nereikšminga detalė, apie kurios "svarbumą" sužinojo tik iš čia išpūsto butbulo. Aš dar galvojau, kad čia buvo sarkazmas ar ironija pašiepianti kažką kitą, kas buvo išpūsta.
                      Cia kaip kam, as manau detales labai svarbu. O su stadionais esu nemazai susidures, tai sis projektas isskirtinai idomus.

                      Ir dar tas dalykas, kad nuo pradiniu vizualizaciju siame projekte nuklysta jau kelis kartus: fasado medziagiskumas, kedziu spalva. Vizualizacijose taip pat melyni begimo takai buvo.

                      Comment


                        Čia tas lambeles labiau palenkė? Ar čia man rodosi, kad jos labiau susilieja.

                        Comment


                          Man atrodo visai neblogai. O koks cia fetisas su tais melynais takais?

                          Comment


                            Parašė CloudmakerLT Rodyti pranešimą
                            Man atrodo visai neblogai. O koks cia fetisas su tais melynais takais?
                            Matyt, nes pakankamai naujas ir daug mažiau pritaikytas dalykas.

                            Comment


                              Gal ir buvo galvota apie mėlyną takų dangą Conica Conipur M, bet TP SP dalyje nurodyta spalva - RAL 7011...

                              Comment


                                Parašė ernissss Rodyti pranešimą
                                Gal ir buvo galvota apie mėlyną takų dangą Conica Conipur M, bet TP SP dalyje nurodyta spalva - RAL 7011...
                                Bet RAL 7011 yra pilka?

                                Comment


                                  Puse velnio fasadas, manau sužaidus su apšvietimu, vaizdas dar labiau pagerėtų.
                                  Įsivaizduoju kažką panašaus į Groupama arena, Budapešte:

                                  Comment


                                    RAL 7011 gal įkvėpė Atėnų 1896 Olimpinis stadionas ?

                                    Comment


                                      Parašė MariusLXIX Rodyti pranešimą
                                      RAL 7011 gal įkvėpė Atėnų 1896 Olimpinis stadionas ?

                                      Per tamsu
                                      Click image for larger version

Name:	ral-7011-vs-7016.jpg
Views:	925
Size:	16,3 kB
ID:	1979261

                                      Comment


                                        Nu man asmeniškai raudona labiausiai prie žolės tinka, tai truputį apsidžiaugčiau

                                        Comment


                                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                          Čia tas lambeles labiau palenkė? Ar čia man rodosi, kad jos labiau susilieja.
                                          Tiesiog žmogus darė visas nuotraukas iš kampo, kad ta tvora neatrodytų baisiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X