Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Nemuno salos infrastruktūros darbai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Trimitas
    replied
    Šiandien Mokslo saloje jau vyko kažkokie betonavimo darbai.
    Click image for larger version

Name:	Mokslo sala 2.jpg
Views:	863
Size:	280,6 kB
ID:	1829545

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    dar laukia Kedainiu tiltas

    Komentuoti:


  • Trimitas
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą
    Įdomu kas greičiau pabaigs darbus:
    A) Kauno tiltai statntys tiltą per Nerį
    B) Auto kasuta, statnti tiltą į Nemuno salą
    Tiltukas į Nemuno salą bus baigtas po pusės metų. Jau ryškėja forma. Skirtingo dydžio projektai.

    Komentuoti:


  • iPhone
    replied
    Įdomu kas greičiau pabaigs darbus:
    A) Kauno tiltai statntys tiltą per Nerį
    B) Auto kasuta, statnti tiltą į Nemuno salą

    Komentuoti:


  • Interest
    replied
    O čia, mokslo salą jau galima įsivaizduoti
    Attached Files

    Komentuoti:


  • Interest
    replied
    Šiai dienai va taip
    Attached Files

    Komentuoti:


  • skyrma
    replied
    Parašė jugensas Rodyti pranešimą
    Sveiki. Gal kas nors gali paaiškinti, kaip realiai arena susijungs su baseinu? Ar baseinas bus prijungtas prie sienos, ar realiai iš išorės nesimatys beveik ir viskas po žeme susijungs?
    Baseino temoje yra detalios vizualizacijos

    Komentuoti:


  • jugensas
    replied
    Sveiki. Gal kas nors gali paaiškinti, kaip realiai arena susijungs su baseinu? Ar baseinas bus prijungtas prie sienos, ar realiai iš išorės nesimatys beveik ir viskas po žeme susijungs?

    Komentuoti:


  • Trimitas
    replied
    Verda darbai.

    Click image for larger version

Name:	Baseinas prie arenos.jpg
Views:	2017
Size:	295,9 kB
ID:	1826278

    Komentuoti:


  • Trimitas
    replied
    Prie būsimo baseino jau statomi statybiniai vagonėliai.
    Click image for larger version

Name:	Baseinas saloje.jpg
Views:	2598
Size:	239,7 kB
ID:	1824413

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    tiltas ne ženkliai, bet stabiliai tiesiasi





    Komentuoti:


  • Auwris
    replied
    Aną vakarą važiuojant mačiau kad įjungtas apšvietimas krantinės takams nuo Akropolio iki naujai statomo tilto. Gal besilankantys ten aktyviau vakarais pakomentuotų, ar pakankamas apšvietimas ir kaip atrodo?

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    Ten, aplink salą ir saloje, yra daug kas nemalonu. Ji ( manyčiau) smagi tik šunims ir bomžams. Priėjimas prie salos visada buvo šiaip sau, o dabar dar ir tos nesibaigiančios rekonstrukcijos. Sala nepaprastai žalia, graži, švari ir .... tuščia. Jokios vietos senukams, vaikams. Šiandien vieną kostiumuotą senuką pamačiau ant tilto, į salą net neina-net pailsėti jam nėra kur. Iš tikro sala nepaprastai nesvetinga. Kaip tik mačiau žmones sustojusius prie Nemuno ties naujomis tvorelėmis. O krūmynų pašalinimas ties šaligatviu laaabai pavykęs sprendimas- upė pasijautė visai šalia.

    Komentuoti:


  • Pensininkas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Sakai, kad vien dėl tvorelės nuėmimo daug žmonių nustojo naudotis krantine?
    Neskaitant savęs, žinau dar 3 asmenis. O kadangi mano pažįstamų ratas nėra platus, tai potencialiai nemažai. Dviračiu, ypač su vaiku, ten važiuoti labai nemalonu.

    Komentuoti:


  • liux
    replied


    Komentuoti:


  • sigius
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą

    Paskutinį kartą iš senamiečio į Aleksotą Nemunu ledais esu perėjęs gal kokiais 1995 metais, bet tai buvo labai šalta žiema. Panašiai ir su apsėmimais, esu turbūt du kartus per savo gyvenimą matęs pilnai apsemtą krantinės taką.
    Teko 5 metus dirbti saloje, tai anksčiau tikrai kiekvienais metais apsemdavo krantinės taką. Na tik paskutinius keletą metų, matyt, dėl sausrų, nebebuvo tokio reiškinio.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

    Ledonešis šioje vietoje..? Na skamba bent jau man neįtikėtinai, nes nepamenu kada nuo heso iki šios vietos buvo užšalęs Nemunas ir kad čia būtų daug ledų.
    Paskutinį kartą iš senamiečio į Aleksotą Nemunu ledais esu perėjęs gal kokiais 1995 metais, bet tai buvo labai šalta žiema. Panašiai ir su apsėmimais, esu turbūt du kartus per savo gyvenimą matęs pilnai apsemtą krantinės taką.

    Komentuoti:


  • iPhone
    replied
    Parašė medukas Rodyti pranešimą

    Ankstesni kokie buvo atsimenat? Ka daro su jais pavasario ledonasa? o buvo tokios atskiros kilpos, kurias lankste bet tik lokaliai, dabar sita istisa juosta pavers vizualiniu slykstumu pirmas pavasaris ir vel bus puikus raspYlas pinigeliu
    Ledonešis šioje vietoje..? Na skamba bent jau man neįtikėtinai, nes nepamenu kada nuo heso iki šios vietos buvo užšalęs Nemunas ir kad čia būtų daug ledų.

    Komentuoti:


  • medukas
    replied
    Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą

    Geresni nei Vaidoto gatvėje
    Ankstesni kokie buvo atsimenat? Ka daro su jais pavasario ledonasa? o buvo tokios atskiros kilpos, kurias lankste bet tik lokaliai, dabar sita istisa juosta pavers vizualiniu slykstumu pirmas pavasaris ir vel bus puikus raspYlas pinigeliu

    Komentuoti:


  • Vaidosius
    replied
    Parašė skyrma Rodyti pranešimą
    Neadrodo labai jau dailūs...



    Click image for larger version

Name:	2020-07-29 15_41_17-Window.png
Views:	977
Size:	374,1 kB
ID:	1817728
    Geresni nei Vaidoto gatvėje

    Komentuoti:

Working...
X