Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Nemuno salos infrastruktūros darbai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2012-11-24. Smailė:









    Comment


      Sunkiai suprantama tokios prabangios konstrukcijos reikšmė. Nebe daug trūksta ir būtume turėję pirmą povandeninį laivą
      Matyt numatyta metalo gniuždymosi amortizacija smūgio sugėrimui kai srovė kokį netyčia sugedusį kruizinį laivą atneš iki čia
      Paskutinis taisė Rimas_OK; 2012.11.25, 23:23.

      Comment


        Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
        Sunkiai suprantama tokios prabangios konstrukcijos reikšmė. Nebe daug trūksta ir būtume turėję pirmą povandeninį laivą
        Matyt numatyta metalo gniuždymosi amortizacija smūgio sugėrimui kai srovė kokį netyčia sugedusį kruizinį laivą atneš iki čia
        O aš tikiuosi, kad nebus ant smailės jokio betono. Bent jau nuotraukose nerealiai gerai atrodo, puikiai tinka prie arenos pusiau industrinio stiliaus.

        Comment


          padvodke! atrodo unreal, net nesuprantu ar patinka ar juokas ima
          *censored*

          Comment


            Puikiai atrodo! Pirmasis lietuviškas povandeninis laivas. Ir paprasta, ir gražu.
            Birth, school, METALLICA, death

            Comment


              Parašė Simex Rodyti pranešimą
              Puikiai atrodo! Pirmasis lietuviškas povandeninis laivas. Ir paprasta, ir gražu.
              Tikriausiai Romanovo išmislas.

              Comment


                Gerai, bent jau, kad ne Kursko kopija...

                Comment


                  Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                  padvodke! atrodo unreal, net nesuprantu ar patinka ar juokas ima
                  Panašiai galvoju, bet man labiau patinka, neblogai atrodo, ir kaip jau minėjo, dera prie industrinio stiliaus.

                  Comment


                    čia buna apsaugoti uostelį nuo nešamo smėlio, bei nuraminti tekančia srovę.

                    Comment


                      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                      O aš tikiuosi, kad nebus ant smailės jokio betono. Bent jau nuotraukose nerealiai gerai atrodo, puikiai tinka prie arenos pusiau industrinio stiliaus.
                      Aš tai siūlyčiau iš dešinės (saloje) įrengti metalo supirkimo punktą. Dar labiau sustiprintume industrinį vaizdą. Tada Miliūnas būtų visai apsipatenkinęs

                      Comment


                        Parašė Klajojanti Mintis Rodyti pranešimą
                        Aš tai siūlyčiau iš dešinės (saloje) įrengti metalo supirkimo punktą. Dar labiau sustiprintume industrinį vaizdą. Tada Miliūnas būtų visai apsipatenkinęs
                        Arba nukloti visą salą su arena priešaky veidrodiniu stiklu. Tada Klajojanti Mintis būtų visiškai apsipatenkinus(-ęs)

                        Comment


                          Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                          Arba nukloti visą salą su arena priešaky veidrodiniu stiklu. Tada Klajojanti Mintis būtų visiškai apsipatenkinus(-ęs)

                          Veidrodžių nereikia, aš būčiau apsipatenkinęs jei Šiaulių arena (padidinta iki 15 tūkts.) su dabartiniu Žalgirio arenos vidumi stovėtų Nemuno saloje.
                          Paskutinis taisė Klajojanti Mintis; 2012.11.26, 21:00.

                          Comment


                            Parašė Klajojanti Mintis Rodyti pranešimą
                            Veidrodžių nereikia, aš būčiau apsipatenkinęs jei Šiaulių arena (padidinta iki 15 tūkts.) su dabartiniu Žalgirio arenos vidumi stovėtų Nemuno saloje.
                            Fui.. Na, bet ok. Grožis tikrai ne ta tema, kuria būtų galima ginčytis...
                            Mano nuomone viskas, ko Žalgirio arenai betrūksta, tai teisingas ir įspūdingas apšvietimas. Visa kita - puiku. Ir šita smailė prisideda prie to puikumo

                            Comment


                              Parašė Klajojanti Mintis Rodyti pranešimą
                              Aš tai siūlyčiau iš dešinės (saloje) įrengti metalo supirkimo punktą. Dar labiau sustiprintume industrinį vaizdą. Tada Miliūnas būtų visai apsipatenkinęs
                              Labai taikliai pastebėta Ir tegu pabando kas nors paprieštaraut, kad saloje netiktų industrinis metalo supirkimo punktas juokas ima net sunku rašyt

                              O dabar jau į tai panašu - sukišta turbūt visi galimi metalo konstrukcijų ir formų variantai: Pradedant rūdijančiais poliais, įvairiausiais nikeliuotais paviršiais, troseliais, baigiant cinkuotais vamzdžiais (kurių yra net ir butaforinių, bet nesimato) baigiant dažytais metalais ir žinoma povandeniniu laivu
                              Paskutinis taisė Rimas_OK; 2012.11.26, 23:30.

                              Comment


                                "Ir į mūsų kaimą jau užvežė Corten®!" Bet vistiek neįkertu to fetišo šūdo spalvos gelžgaliams.

                                Comment


                                  Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                  "Ir į mūsų kaimą jau užvežė Corten®!" Bet vistiek neįkertu to fetišo šūdo spalvos gelžgaliams.
                                  Niekas nesupranta kitu fetish'u isskyrus savuosius

                                  Comment


                                    Tai kad dabar tokia mada, veidrodžiai jau atsibodo. Atsibos ir metalo supirktuvės.

                                    Comment


                                      Parašė Klajojanti Mintis Rodyti pranešimą
                                      Veidrodžių nereikia, aš būčiau apsipatenkinęs jei Šiaulių arena (padidinta iki 15 tūkts.) su dabartiniu Žalgirio arenos vidumi stovėtų Nemuno saloje.
                                      Būčiau labai nepatenkintas, jei tokia estetiškai bevertė arena kaip Šiaulių, stovėtų Nemuno saloje.

                                      Gali patikėti - skoniai žmonių kartais skiriasi.

                                      Comment


                                        O man patinka, labai geras akcentas su "cinkeliu"

                                        Comment


                                          e, glamuriniai berniukai, gal baikit myzciot? stovi, stilius savitas, bet vientisas, tikrai ne pigus blizgutis kaip sloikeliai.
                                          *censored*

                                          Comment

                                          Working...
                                          X