Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno aukštybinių pastatų specialusis planas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vaidaslt Rodyti pranešimą
    Dangoraižiams - politikų palaiminimas

    Vakar miesto Taryba patvirtino aukštybinių pastatų išdėstymo specialųjį planą ir, Savivaldybės Urbanistikos skyriaus vedėjo Nerijaus Valatkevičiaus siūlymu, pakeitė vieną jo sprendinių formuluočių.

    Tarybos sprendimo projekte buvo numatyta, kad būtinas Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos pritarimas naujų aukštybinių pastatų miesto centrinėje dalyje ir kai kuriose viršutinių terasų teritorijose projektams. Politikams nubalsavus, jis tapo tik svarstymo procedūra be privalomos palankios išvados.
    žiauriai smirda man tokie dalykai, kai paskutinę minutę daromi "patobulinimai"

    Comment


      Parašė Romas Rodyti pranešimą
      Kažkokie seni koncepciniai brėžiniai yra rengėjų tinklapyje:
      http://www.kaunoplanas.lt/
      Neaišku, kas ten nuo gegužės mėnesio pasikeitė
      www.kaunoplanas.lt yra parašyta: Pagrindinis brėžinys (Patvirtintas Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TR-109, 2007 m. Kovo 1 d.)

      manau pakankamai nauja, kad būtų galima tikėti.

      Comment


        Truputis aktualios informacijos *.pdf formate:
        http://eks.kaunas.lt/savivalda_/admi.../skyriai/uias/
        ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

        Comment


          Gal tegu būna ne daugiabučių, o šioje temoje
          Bažnyčia gali atsidurti daugiaaukščio šešėlyje

          Kauno paveldosaugininkai sukilo prieš planus prie Prisikėlimo bažnyčios statyti 29 metrų aukščio pastatą, kuris gali užgošti ir pačią bažnyčią, pranešė LTV „Panorama“. Savivaldybės urbanistai ramina teigdami, jog detaliajame plane numatytas pastato aukštis dar nieko nereiškia. Tačiau paveldosaugininkai neatmeta galimybės, kad valdininkai aukščio nesužiūrėjo specialiai.

          Prisikėlimo bažnyčios pašonėje buvusią radijo gamyklą verslininkai ketina perstatyti į gyvenamąjį namą.
          Daugiau http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=12992823

          Comment


            /\ ot tai tragedija... jau pagalvojau, kad 29 aukštų, o čia tik 29 metrai... gal kas tiksliai žinot, koks tiksliai yra PB bokšto aukštis?

            Comment


              Berods ~65m.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                /\ nu tai va jie ten vienas kitą tik papildys, o ne goš kažkuris kažkurį tą baisuoklį šalia tegu tik tvarko, o čia dar ribojimus visokius bando galvot...

                Comment


                  Ta prisikėlimo bažnyčia man jau per gerklę lenda Nė kiek man ji miesto nepuočia... Dėžė
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    /\ nu tai va jie ten vienas kitą tik papildys, o ne goš kažkuris kažkurį tą baisuoklį šalia tegu tik tvarko, o čia dar ribojimus visokius bando galvot...
                    Nu nieko sau būtų, jei medikai urbanisto darbą dirbtų
                    Paskutinis taisė biesatis; 2007.04.26, 17:16. Priežastis: .
                    Architektas - ne žmogus

                    Comment


                      Liūdniau, kai architektai bando valdyti valstybę.
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        /\ pritariu

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Liūdniau, kai architektai bando valdyti valstybę.
                          valstybės valdyt architektai nesiruošia. ypač projektuojantys - nes nerastų tam laiko.

                          jei tavo nuomone architektų darbas braižyt tulikus ir tiktai, ko usiprašo užsakovas, tai kas tada turi rūpintis miesto urbanistika? tranporto inžinieriai ar sociologai?
                          akivaizdu, kad kaip tik pas mus miestų planavime klaikiai maža architektūros.
                          džiaukitės toliau uoliaisias Kanču, Jurevičium ir Natkevičium. turėsit fenomenalią naująją Kauno urbanistiką.

                          Comment


                            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                            Ta prisikėlimo bažnyčia man jau per gerklę lenda Nė kiek man ji miesto nepuočia... Dėžė
                            bus dar gražiau , jei gamykla ūgteles kokiu aukštu kitu. Bažnyžia bus tik dėžė šalia skrynios. jei asmeniškai ir nėra labai gražu, bet visgi Kauno simbolis gerbkite ir mylėkite.

                            Comment


                              Parašė toshas Rodyti pranešimą
                              bus dar gražiau , jei gamykla ūgteles kokiu aukštu kitu. Bažnyžia bus tik dėžė šalia skrynios. jei asmeniškai ir nėra labai gražu, bet visgi Kauno simbolis gerbkite ir mylėkite.
                              Simbolis neturėtų trugdyti miestui plėstis tokiu plačiu spinduliu. Kaip žinia, didelėje miesto dalyje aukštingumas vien jo dėka labai ribojamas. Nors kažkokiam eiliniam pastatui, žinoma, galima surasti ir tinkamesnę vietą, jai jau yra grėsmė užgožti šią bažnyčią.

                              Man asmeniškai ne šis pastatas bus Kauno simboliu
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Parašė toshas Rodyti pranešimą
                                valstybės valdyt architektai nesiruošia. ypač projektuojantys - nes nerastų tam laiko.
                                Kaune yra grupė architektų save laikančių ekspertais, kurie veržiasi vadovauti kitiems (ne tik architektams) labiau, nei leidžia jų kompetencija.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Simbolis neturėtų trugdyti miestui plėstis tokiu plačiu spinduliu. Kaip žinia, didelėje miesto dalyje aukštingumas vien jo dėka labai ribojamas. Nors kažkokiam eiliniam pastatui, žinoma, galima surasti ir tinkamesnę vietą, jai jau yra grėsmė užgožti šią bažnyčią.

                                  Man asmeniškai ne šis pastatas bus Kauno simboliu
                                  nežinau paskutinių aktualijų, bet koncepcija leist aukštuminę statybą gel. stoties rajone ir Nemuno krantinėj atrodo pakankamai logiška. o kad naujamiestis, senamiestis ir žaliakalnis išties yra didelė miesto dalis, kurioje aukštuminė statyba negalima, manau yra visiškai logiška ir elementaru.
                                  todėl pykti ant Prisikėlimo bažnyčios kažin ar galima.
                                  mano nuomone, ginčytinas teiginys būtų, kad pvz pastatai už stoties negali viršyti bažnyčios.

                                  dėl tinkamesnės vietos - investuotojas bet kurioj vietoj sieks daugiau. šaunu būtų jei ta gamykla apskritai būtų griaunama ir kuriama kažkas humaniškesnio. tas pats būtų idealiausia ir kitų Kauno sovietinio laikotarpio merdintiems monstrams.

                                  Comment


                                    Prisikėlimo bažnyčios terasa yra 20 metrų aukštyje, tai jos tikrai nesimatys. Bet klausimas. Čia iš kurios pusės ruošiasi tą pastatą statyti?
                                    O jei iš tos, kur dar visu grožiu bažnyčia atsiveria, tai gal tada jau nuimam tuos prožektorius, kurie ją apšviečia, nes matysis tik bokštas.Man ji graži. Matosi iš pusės Kauno.

                                    Comment


                                      Parašė toshas Rodyti pranešimą
                                      nežinau paskutinių aktualijų, bet koncepcija leist aukštuminę statybą gel. stoties rajone ir Nemuno krantinėj atrodo pakankamai logiška. o kad naujamiestis, senamiestis ir žaliakalnis išties yra didelė miesto dalis, kurioje aukštuminė statyba negalima, manau yra visiškai logiška ir elementaru.
                                      Aš tikrai neginčiju, kad Senamiestis nenusipelno likt unikalus ir nesuniokotas. Miestas yra pakankamai didelis, kad rastume ir kitų vietų aukštybinei statybai (ar išvis statybai). Bet nagrinėdamas detalųjį planą gali matyt iš kokios gausos apžvalgos aikštelių buvo tikrinamas vaizdas ir žiūrima, ar esant aukštybinei statybai nebus užgožta būtent ši bažnyčia, o ne Laisvės alėja ar Senamiestis (kurių iš tų aikštelių, tikėtina, net nesimato).

                                      Mano manymu, aukštybinių pastatų kvartalas būtų atrodęs geriau, būdamas ne ištęstas į ilgį, kaip dabar bus Savanorių prospekte, bet galėdamas įgyti cilindro formą. O tam geriausiai tiko būtent geležinkelio stoties kvartalas. Nors negaliu dabar tiksliai atsakyt, ar ten 60 metrų aukštingumas leidžiamas dėl Prisikėlimo bažnyčios ar dėl ne itin toli esančio miesto centro.

                                      Kad pati bažnyčia yra graži, aš pritariu. Nors man būtų smalsu sužinoti realią miesto svečių nuomonę ir tai, kiek realiai ji jiems yra svarbi (žinoma, mieste gyvename mes, ne svečiai, bet įdomu tiesiog išgirsti objektyvią nuomonę). Nes dauguma iš mūsų šią bažnyčią vertina kaip simbolį, tačiau ne visiems ji yra simboliu.
                                      Paskutinis taisė ; 2007.04.26, 20:44.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Kaune yra grupė architektų save laikančių ekspertais, kurie veržiasi vadovauti kitiems (ne tik architektams) labiau, nei leidžia jų kompetencija.
                                        jei miestas neapsisprendžia dėl savo ideologijos ir koncepcijos, tai ir 100 ekspertų nepadės.
                                        man baisu, kad kol Kaunas žaidžia su bendraisiais planais, jo veidas gali pavirst grimasa.
                                        gal kauniečiams ir būtų užgautas išdidumas, bet ar ne ramiau būtų jei bendrasis planas ir kiti strateginiai dalykai būtų daromi ne savam darže. Pvz. Vilnius, Klaipėda, Šiauliai - miestai dirbo su "Urbanistika", VGTU , ir kažkodėl aiškumo šiek tiek daugiau.
                                        Paskutinis taisė toshas; 2007.04.26, 20:45.

                                        Comment


                                          Nematau, kad kažkas "žaistų su bendraisiais planais". Bendrasis planas patvirtintas ir sėkmingai galioja keletą metų. Kita vertus jis nėra šventa karvė ir jis be abejo bus šiek tiek koreguojamas.

                                          Blogai yra tai, kad aukštybinių pastatų schema kažkodėl buvo atskirta nuo viso bendrojo plano (matyt per daug "ekspertų" norėjo prie jos prikišti nagus) ir dėl to (mano kuklia nuomone) jai trūksta ekonominio pagrįstumo.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X