Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass
    Kauno Megoje
    Tas ir stebina
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantaz
      Tas ir stebina
      Kodel stebina? Ten Cinamon su savo Dinner cafe tokia juokinga

      Comment


        Parašė Tommys
        Girdejau, kad projektas skirtas arabams ir tik pas mus adaptuotas.
        Jei būtum matęs nors vieną prekybcentrį Dubajuje- suprastum, kad arabai Megos net juodadarbių filipiniečių rajone neleistų statyti Aš jau nekalbu apie kokį Akropolį
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Parašė liutass
          Kodel stebina? Ten Cinamon su savo Dinner cafe tokia juokinga
          Ta prasme, kalbėjau apie užrašus "Drinks", "Eats", "Diner" ir pan. Juk gyvename Lietuvoje ir pagrindinė kalba, kiek žinau, yra lietuvių
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė Mantaz
            Ta prasme, kalbėjau apie užrašus "Drinks", "Eats", "Diner" ir pan. Juk gyvename Lietuvoje ir pagrindinė kalba, kiek žinau, yra lietuvių
            va ir mane tai ne itin maloniai nustebino
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Jie ko gero tuos uzrasus interpretuoja kaip dekoracijas. Tipo, jei darai amerikietiskos uzkandines muliaza, tai stambus uzrasai irgi turi buti angliski, kad atrodytu autentiskai. BET... is liuto nuotrauku ten visai nepanasu i amerikietiska "dineri". Kazkokia balalaika.

              Comment


                na man išvis tik foto pamačius kažkoks Chinatown'as pasirodė na bet nepanašu nei į tai, nei į American style nei į dar ką spektaklio dekoracijos...
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Parašė liutass

                  Grazi ta Mega yra bet man jau pradeda nusibost tie prekybos centrai , kaskaip tas patc per ta pati Mega , Akropolis ir vel is naujo galetu kaska naujo sugalvot
                  Paskutinis taisė Audrius_17; 2006.05.17, 00:50.
                  :buksvx:

                  Comment


                    taip, man irgi jau pradeda tie prekybos centrai atsibost, sakau pats auginsiu kiaules, pjausiu, valgysiu ir vykdysiu naturinius mainus su kitais likimo broliais



                    Prekybos centrai blogis
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      Tikiuosi, Audriau_17, kad atsikandes prekybcentriu rasi ka nors idomaus kitose temose .

                      Comment


                        Kauno miesto dienos'2006

                        Gegužės 20 d. MEGA dovanoja kauniečiams ir miesto svečiams šventės "Kauno miesto dienos''2006" koncertą "Žvaigždžių lietus", kuris vyks prie prekybos ir laisvalaikio centro "MEGA". Nuo 12.00 val. Jūsų lauks žvaigždžių pasirodymai, įvairūs žaidimai ir konkursai!

                        Gegužės 20d. Vedėjas “Karlsonas” (Valentina Falkauskienė) ir “Astronomas MEGA” (Valdas Staniulis).
                        12.05 val. Grupė “Saulės vaikai”
                        12.40 val. Šokių grupė “Gijelė”.
                        12.55 val. Vaikų šou grupė “Redo”.
                        13.05 val. Karlsono diskoteka.
                        13.15 val. Vaikų grupė “Tu ir aš”.
                        13.40 val. Šokių grupė “Krislas”.
                        14.20 val. Grupė “Žiedūnės balsai”.
                        15.00 val. Grupė “16Hr.”
                        16.00 val. Grupė “Angelas”.
                        17.00 val. Grupė “NEO”.
                        18.00 val. Realybės šou “Dangus” dainininkų koncertas.
                        19.00 val. Koncerto pabaiga.
                        23.30 val. Fejerverkas

                        Maloniai laukiame Jūsų prekybos ir laisvalaikio centre MEGA!
                        :buksvx:

                        Comment


                          Apskritai MEGA didžiausias blogis, kad prie pat greitkelio Vilnius-Klaipėda pastatyta. Vasarą penktadieniais ten toooookios spūstys bus...

                          Comment


                            kodel butent vasara spustys bus? protingi zmons atostogaudami isvaziuoja is miesto, ir jokiu budu nesistengia "atostogas kaime" paversti "atosotogomis megoje". Dabar kaip tik spustys turetu buti didesnes, bet tu spusciu kaip nera taip nera. Nuo to laiko, kai pastatyta mega, maciau vienintele rimtesne avarija ant sankryzos (kaunieciai supras ant kurios ). O vaziuoju pro ten kiekviena darbo diena, ryte vakare, piko metu
                            P.S bent as tokio greitkelio kaip Vilnius-Klaipeda nezinau. Kiek zinau yra greitkelis Kaunas-Klaipeda. Reiktu zenklus atidziau stebeti. Nors zinoma galiu ir klysti......

                            Comment


                              Parašė aMariux
                              P.S bent as tokio greitkelio kaip Vilnius-Klaipeda nezinau. Kiek zinau yra greitkelis Kaunas-Klaipeda. Reiktu zenklus atidziau stebeti. Nors zinoma galiu ir klysti......
                              Na suintrigavai mane, tai nepatingėjau susirasti žemėlapį, ir ... ką gi, yra Vilnius–Kaunas–Klaipėda, magistralė A1 (E271);
                              Taip, kad galiu tave informuoti. kad ši magistralė eina ir į Vilnių. Nuo šiol galėsi žinoti,
                              Paskutinis taisė Svecias; 2006.05.18, 12:04.
                              Parašas :)

                              Comment


                                Vilnius - Kaunas nėra automagistralė, o tik kelias su skiriamaja juosta. Neviršykite leistino 110km/h greičio Na bet tai offtopicas.

                                Dėl būsimų kamščių prie Megos - pilnai tikėtina, kad vasaros sezono metu penktadienio ir sekmadienio vakarais važiuojantys į ir iš Megos kažkiek padidins sumaištį kuri ir šiaip būna šiauriniame Kauno apvažiavime. Kiek - gyvenimas parodys ...
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Gal kas zinote kada prasides antras Megos statybu etapas ? Seniau per tv maciau kad uz megos turetu stoveti biuru pastatai, gal ka zinote apie tai ?

                                  Comment


                                    Kiek girdejau vasara ten statys verslo centrus
                                    :buksvx:

                                    Comment


                                      /\ gal žinai, kokio aukščio maždaug?

                                      Comment


                                        http://www.mega.lt/index.php?fuseact...947a58771901b1
                                        gal, kas ka nors placiau zinote?

                                        Comment


                                          Parašė Tomkis
                                          Kažkas panašaus į dažasvydį, tik čia su lazeriais

                                          www.donatas-mazeika.lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X