Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Audrius_17
    Mega ziuriu su laiku pasidarys Oazes konkurente . Na jei padarytu dar baseinus ir naktini kluba tada Oazej viskas I je eitu tik tie kam ji arciau ar kas neturi susisiekimo patogaus su Mega
    Nejuokink voverių su savo išmąstymais.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Mantaz nereiske kad tu Adminas tai gali izeidinet kitus vartotojus ! Neivienam forume manes niekas taip nejuodina kaip sitam , jau atsibodo uz tiesa varo meslu . Nesakau yra kas ir nuosirdzei bendrauje .
      :buksvx:

      Comment


        Parašė Audrius_17
        Mantaz nereiske kad tu Adminas tai gali izeidinet kitus vartotojus ! Neivienam forume manes niekas taip nejuodina kaip sitam , jau atsibodo uz tiesa varo meslu . Nesakau yra kas ir nuosirdzei bendrauje .
        Aš tau tai pasakiau ne kaip adminas, o kaip forumo dalyvis ir tu to tiesiog nusipelnei. Beje, manau, dauguma čia esančių mano pasisakymui pritartų.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz
          Aš tau tai pasakiau ne kaip adminas, o kaip forumo dalyvis ir tu to tiesiog nusipelnei. Beje, manau, dauguma čia esančių mano pasisakymui pritartų.
          Pritariu Mantui.

          Comment


            Parašė Mantaz
            Aš tau tai pasakiau ne kaip adminas, o kaip forumo dalyvis ir tu to tiesiog nusipelnei. Beje, manau, dauguma čia esančių mano pasisakymui pritartų.

            Na bet ka as ne tiesa pasakiau ? Oaze kazin ar dar isilaikytu nekalbant vien apie tai koks dabar Oazes aptarnavimo lygis . Susirauke apsauginei ir nemoksos padavejos . Uzisakai kasko kad atnestu tai is to saraso atnesa tik puse ka uzsisakai .
            :buksvx:

            Comment


              Parašė Audrius_17
              Na bet ka as ne tiesa pasakiau ? Oaze kazin ar dar isilaikytu nekalbant vien apie tai koks dabar Oazes aptarnavimo lygis . Susirauke apsauginei ir nemoksos padavejos . Uzisakai kasko kad atnestu tai is to saraso atnesa tik puse ka uzsisakai .
              Apsauginiai prasti, nes tavęs kaip nepilnamečio neįleidžia į naktinį klubą? O padavėjos, kad vėlgi 12-mečiui pacukui alaus neparduoda?

              Comment


                Nemanau, kad mega staytų baseinus, nes oazė tokius jau turi Dėl dažasvydžio gal ir neboga idėja. Reikia kažko, ko nėra pilna and kiekvieno kampo (pūlai, boulingai..). Tik nelabai sugalvoju, kas tai turėtų būti
                Dar vienas pastebėjimas. Teko girdėti, kad pvz mažojoje "IKI" (esančioje prieš viaduką) prekyba pastačius megą pagyvėjo, nes grįžtantys iš megos žmonės eina apsipirkti į ją, nenorėdami laukti ilgose rimi kasų eilėse

                Comment


                  Parašė eNjoy
                  Apsauginiai prasti, nes tavęs kaip nepilnamečio neįleidžia į naktinį klubą? O padavėjos, kad vėlgi 12-mečiui pacukui alaus neparduoda?

                  1. I naktini kluba mane ileidze 2.As pilnametis 3.Alaus nemegstu ir tam uzsakyme buvo ne alus o maisto produktas .
                  :buksvx:

                  Comment


                    Parašė Audrius_17
                    2.As pilnametis
                    gal jau užteks juokint forumo dalyvius ? Jei pripažintum savo tikrąjį amžių, gal tada į tavo pasisakymus visi atlaidžiau žiūrėtų ? Jei tau tikrai (30 ar kiek ten buvai forumo kalendoriui užsirašęs), tai man tavęs gaila.. turi rimtų protinių sutrikimų
                    Westside is the best ! :jura:

                    Comment


                      Parašė Audrius_17
                      Mantaz nereiske kad tu Adminas tai gali izeidinet kitus vartotojus ! Neivienam forume manes niekas taip nejuodina kaip sitam , jau atsibodo uz tiesa varo meslu . Nesakau yra kas ir nuosirdzei bendrauje .
                      Tuoj aš pradėsiu atvirai tyčiotis iš tavo rašysenos Prieš tai bandžiau gražiai paminėt, galvojau susiprasi

                      Comment


                        Pirmas dalykas visi man parasykit PM ir nedarykim is to Megos naujo projekto metu isaiskinimas antras aukstas prie baulingo . Nesvarbu kiek man ar 30 ar 40 ar 20 esme ta kad esu pilnametis .
                        :buksvx:

                        Comment


                          Parašė Audrius_17
                          Pirmas dalykas visi man parasykit PM ir nedarykim is to Megos naujo projekto metu isaiskinimas antras aukstas prie baulingo . Nesvarbu kiek man ar 30 ar 40 ar 20 esme ta kad esu pilnametis .

                          Comment


                            Gal kas galit pasakyt kas yra tas Įvertis jau turiu surinkes du + ka jie duoda ?
                            :buksvx:

                            Comment


                              Turi nulį. Nulį 'jie' ir duoda.
                              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                              Comment


                                Parašė Audrius_17
                                Gal kas galit pasakyt kas yra tas Įvertis jau turiu surinkes du + ka jie duoda ?
                                Šiaip jau turi dvi neigiamas padalas, kurių kiekviena atspindi 50 įverčio taškų. Bendra tavo suma yra -108, kad yra absoliutus šio forumo rekordas po žymiojo Cursor, kuris turi tik -26 Šiuos taškus tau davė kiti forumo dalyviai, vertindami tavo dalyvavimą forume. Iš ko susirinkai tiek "paskatinimų", gali pažiūrėti dalyvio pulte apačioje
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Cia tai geras
                                  :buksvx:

                                  Comment


                                    O uz ka rimtai sitas zmogus tiek surinkes neigiamu ivertinimu? Juk jis bent bendrauja nesityciodamas ir skirtingai nei minetasis Cursor kuris buvo nepakenciamas ir sugadindavo bet kuria tema kurioj tik prabildavo ir pradedavo girtis ir mokyt kitus.

                                    Comment


                                      Sutinku su kaunaz. Jis gal ir keistokas (Audrius_17) IMHO, bet matosi kad nepiktybinis.

                                      Imho jau geriau bendraut su Audrium, negu su daliviu kuris turi teigiama iverti ir raso apie Kauna:

                                      i ta kaima you must be joking

                                      Comment


                                        Parašė eXtuning
                                        Sutinku su kaunaz. Jis gal ir keistokas (Audrius_17) IMHO, bet matosi kad nepiktybinis.

                                        Imho jau geriau bendraut su Audrium, negu su daliviu kuris turi teigiama iverti ir raso apie Kauna:
                                        Visi turi teisę dėti įverčius, tad nesnauskit ir bauskit tuos, kurie panašiai, kaip šis atvejis, rašliavoja
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė Mantaz
                                          Visi turi teisę dėti įverčius, tad nesnauskit ir bauskit tuos, kurie panašiai, kaip šis atvejis, rašliavoja
                                          Nu toks cia ir baudimas gausis: tu duodi neigiama iverti tada jisai tau atgal ir nesamoningai gaunas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X