Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbučio "Respublika" griovimas ir "Magnum" statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskutiniai vaizdai prieš rekonstrukciją

    Comment


      Rase laikrasti, del laisvo patekimo i pavojinga zona, t.y. viesbucio teritorija, ir savivaldybe pazadejo imtis priemoniu, kad nebutu galima ten patekti. Va cia ka reiskia.

      Comment


        Neliūdink a tai nusiminiau
        JR

        Comment


          Ale šiaip labai tas projektas naudingas. Prie pat Nemuno Salos. Galima iš karto kokius garbingesnius svečius piimti ir pan. Tikėkimės, bus gražu.

          Comment


            Tegul tik pradeda ta rekonstrukciją greičiau, bus puiki paspirtis plėtojant NMC

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              respublika kažkiek pasikeitė, bet kančo pastatas liko toks pats, mano akimis
              Na, jei imsim patį pirmą variantą, tai pasikeitė smarkiai:
              http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=221

              dėl viešbučio: jei kyla abejonės, ar projektai bus įgyvendinami, kodėl taip intensyviai koreguojama ir atkakliai duodama svarstyti egzpertų taryboj? vizualizacijas daryt gal ir nėra žiauriai sudėtinga, bet kaitalioti projektą ir eiti prieš autoritetus gintis tikrai nėra itin paprasta.
              apie Kančo projektą berods buvo rašoma kad daromas techninis projektas - tuomet sekanti stadija turi būt statybos.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą

                <...>
                Kažkodėl bežiūrinėdamas prisiminiau The Atlantis Condominium
                www.kaunotvirtove.lt

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą


                  Nesu statybų ekspertas, bet tas projektas man kelia klausimų dėl vidurinės pastato dalies. Kur ji dings? Ar apskritai galima nenugriovus šito pastato iki pusės imti ir panaikinti tą vidų? Ir ta vizualizacija tokia šiek tiek utopinė - kaip kad Akropolio garažas nuo Karmelitų bažnyčios pusės - vizualizacijoj atrodė kaip saldainiukas, o realybėj...
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    Paprasčiau visą tą "gargarą" išmontuoti ir statyti naują, nei rekonstruoti esamą. Deja, lietuviams "investuotojams" tokia mintis pasirodytų šventvagiška - litų tai žymiai daugiau kainuoja! (bet kad po to ir KAIP galima statyti, manau niekas nepagalvoja)

                    Žiūrint į pastato rekonstrukcijos vizualizacijas, aiškiai matyti, kad tai ne lietuvio kišenei tokį objektą "įvaldyti".

                    Comment


                      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                      Ar apskritai galima nenugriovus šito pastato iki pusės imti ir panaikinti tą vidų?
                      Taip, galima. Buvo apie tai kalbėta.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Na tokio objekto tech. projektas kainuoja ne tikrai ne keletą tūkstantėlių ir šiaip sau tikrai niekas tech. projektų neužsakinėja. Jei tai tiesa tai darosi tikrai įdomu .

                        Comment


                          Parašė deep house Rodyti pranešimą
                          Paprasčiau visą tą "gargarą" išmontuoti ir statyti naują..
                          Beda ta, kad jis neišardomas... monolitinis... tik dinamitas gali padeti...

                          Comment


                            duosiu aš tau dinamitas mano univero štabo neliktų

                            Comment


                              Normaliame pasaulyje šį (bevertį) pastatą nugriautų ir statytų naują (tikriausiai tiek rekonstrukcijos, tiek naujos statybos savikainos būtų panašios).

                              Beja, pastato rekonstrukcija labai primena Grande Arche de la Defense Paryžiuje: http://wikitravel.org/en/ImageefenseGrandeArc.jpg

                              Comment


                                viskas cia labai gerai, nepuskit dumu. Viskas paskaiciuota ir apgalvota.

                                Comment


                                  /\ turi kažkokių konkrečių žinių?

                                  Comment


                                    turi kažkokių konkrečių žinių?
                                    As - ne. Taciau zinau, jog investuotojai zino konkrecius skaiciukus, ties vienu ar tai kitu investavimo parametru, ty. ar apsimoka, ar neapsimoka renovuoti si objekta. Manau, tai ir yra viena priezasciu del ko sis objektas renovuojamas.

                                    Comment


                                      Man projektas panasus i Bolzano (Italija) esanti muzieju.
                                      http://www.dezeen.com/2008/05/15/mus...rth-vandreike/
                                      we are so brainwashed, that we can not see that nothing is something......
                                      [url]http://www.youtube.com/watch?v=QLRhdhqvLVk[/url]

                                      Comment


                                        Man tai piramide primena

                                        Comment


                                          na ir asociacijos jums kyla (sutinku nebent su piramide) man tai šis projektas labiausiai primena taburetę: http://www.runnerduck.com/small_stool.htm

                                          Comment

                                          Working...
                                          X