Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbučio "Respublika" griovimas ir "Magnum" statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    taaaaip...isties graudu...nematysim soboro...o dabar jis matos nuo karaliaus mindaugo prospekto? ar dabar ji uzgozia esantis respublikos monolitas ziurint is aleksoto panoramu? vargu. o ar tik sie pastatai neuzgos prisikelimo baznycios??? bet zinoma geriau juk palikim apgriuvusia kepykla. juk kaune taip truksta sugriuvusiu ir apleistu vietu...
    www.tomflagman.com

    Comment


      Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
      Kaip matau Kaunas ir toliau eina ne tarpukario architekturos gaivinimo, bet jos uzgozimo link...Jau uztenka vieno griozdo, kuris jau stovi, tai pastatys dar tiek pat ir garsiojo upiu miesto vizija liks tik iliuzija. Nesakau, kad reikia griauti Respublikos viesbuti ar jo neatnaujinti, taciau kam statyti salia dar kelis tokio pat dydzio griozdus, kurie nera neisvaizdus, taciau jiems tiesiog nevieta cia. Maza to bus nugriauti kepyklos pastatai. Jei ir toliau taip uztatinesim pakrante, tai tuojau nuo upes nebesimatys nei soboro, nei kitu graziu Kauno pastatu ir is vis bus uzdengtas naujamiescio slenis. Darosi graudoka...
      O man graudu kai Savanorių prospekte statomi 3aukščiai "sloikai" ar kai visi rėkia "atsukime miestą veidu į upes" IR "statyboms Nemuno saloje - NE". Tokiems prospektams kaip Savanorių ir Karaliaus Mindaugo tokie masteliai, kaip planuojamo projekto, yra kaip tik... Verslininkų ambicijos irgi aiškios - naujas miesto centras(ar bent jo užuomazgos). Dabar man pasakyk kokio miesto NMC stovi kepyklėlė?

      Comment


        Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
        Kaip matau Kaunas ir toliau eina ne tarpukario architekturos gaivinimo, bet jos uzgozimo link...Jau uztenka vieno griozdo, kuris jau stovi, tai pastatys dar tiek pat ir garsiojo upiu miesto vizija liks tik iliuzija. Nesakau, kad reikia griauti Respublikos viesbuti ar jo neatnaujinti, taciau kam statyti salia dar kelis tokio pat dydzio griozdus, kurie nera neisvaizdus, taciau jiems tiesiog nevieta cia. Maza to bus nugriauti kepyklos pastatai. Jei ir toliau taip uztatinesim pakrante, tai tuojau nuo upes nebesimatys nei soboro, nei kitu graziu Kauno pastatu ir is vis bus uzdengtas naujamiescio slenis. Darosi graudoka...
        Tai jau geriau paliekam viską kaip dbr yra???? Projektus galima kažkiek koreguoti, bet šis yra vienas iš kokybiškesnių projektų Kaune, kuris bus įgyvendintas, juk du autoritetai "susijungė" - Kančas ir Natkevičius.....
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
          Kaip matau Kaunas ir toliau eina ne tarpukario architekturos gaivinimo, bet jos uzgozimo link...Jau uztenka vieno griozdo, kuris jau stovi, tai pastatys dar tiek pat ir garsiojo upiu miesto vizija liks tik iliuzija. Nesakau, kad reikia griauti Respublikos viesbuti ar jo neatnaujinti, taciau kam statyti salia dar kelis tokio pat dydzio griozdus, kurie nera neisvaizdus, taciau jiems tiesiog nevieta cia. Maza to bus nugriauti kepyklos pastatai. Jei ir toliau taip uztatinesim pakrante, tai tuojau nuo upes nebesimatys nei soboro, nei kitu graziu Kauno pastatu ir is vis bus uzdengtas naujamiescio slenis. Darosi graudoka...
          Tu siūlai verslininkui už tokiu pinigus įsigyjusiam sklypą ten statyti dvijų auktų mūrinuką? Pagalvok prieš rašydamas apie realų gyvenimą

          Comment


            Parašė FlagMan
            taaaaip...isties graudu...nematysim soboro...o dabar jis matos nuo karaliaus mindaugo prospekto? ar dabar ji uzgozia esantis respublikos monolitas ziurint is aleksoto panoramu? vargu. o ar tik sie pastatai neuzgos prisikelimo baznycios??? bet zinoma geriau juk palikim apgriuvusia kepykla. juk kaune taip truksta sugriuvusiu ir apleistu vietu...
            Na kam taip hiperbolizuoti, Prisikelimo bažnyčios niekas niekada neužstos, kadangi ji yra ant kalno, o apgriuvusi kepykla, kaip tu sakai, yra istorinis paveldas, kuriuo mes visi rūpinamės, ar aš klystu?! Restauruoti tą pastatą būtų atsėję daug pigiau. O ir argumentas "soboro nesimato ir taip, tad koks skirtumas" yra daugiau mažiau kvailas. Manyčiau iš klaidų turetų būti mokomąsi?

            Parašė RHCP@
            O man graudu kai Savanoriu prospekte statomi 3aukšciai "sloikai" ar kai visi rekia "atsukime miesta veidu i upes" IR "statyboms Nemuno saloje - NE". Tokiems prospektams kaip Savanoriu ir Karaliaus Mindaugo tokie masteliai, kaip planuojamo projekto, yra kaip tik... Verslininku ambicijos irgi aiškios - naujas miesto centras(ar bent jo užuomazgos). Dabar man pasakyk kokio miesto NMC stovi kepyklele?
            Dėl Savanorių man ir pačiam graudu ir aš tikrai ne prieš statyboms Nemuno saloje. O tavo paminėtą NMC aš norėčiau matyti kiek tolėliau, arčiau stoties arba už geležinkelio tilto, kur ir buvo žadama statyti aukštybinius pastatus, bet tik ne Laisvės alėjos pašonėje ar tokių kompleksų kaip Karmelitų bažnycios su vienuolynu pašonėje. Be to nesvarbu kokiems tikslams tas pastatas tarnavo iki šiol, svarbu kaip galima išnaudoti jį dabartiniams poreikiams, pakeičiant jo veiklos pobudį, bet tik jo neeliminuojant.

            Parašė fredis
            Projektus galima kažkiek koreguoti, bet šis yra vienas iš kokybiškesniu projektu Kaune, kuris bus igyvendintas.
            Kolega, mes norime kokybiškų projektų ar "vieno iš kokybesnių", daug maž geriausio iš blogiausių?!
            Paskutinis taisė PhantomLord; 2007.12.23, 00:17.

            Comment


              Tai ponas PhantomLord, gal jūs pasakysite, kuris projektas Kaune įgyvendintas kokybiškai? Gal čia nėra tokio???

              Pažiūrėk, kaip ta vieta dbr atrodo ir gal atsigausi ir gal pakeisi savo "opiniją" (taip mano senelis sakydavo).








              You've got one life! Live it!

              Comment


                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Tai ponas PhantomLord, gal jūs pasakysite, kuris projektas Kaune įgyvendintas kokybiškai? Gal čia nėra tokio???

                Pažiūrėk, kaip ta vieta dbr atrodo ir gal atsigausi ir gal pakeisi savo "opiniją" (taip mano senelis sakydavo).
                Dar kartą kartoju, nesiekiu ir nenoriu, kad ta vieta liktų tokia kokia ji yra dabar ir nereikia man rodyti kaip ji atrodo. Per du metus dar nespėjau pamiršti kaip Kaunas atrodo.
                Tiesiog noriu, kad statant naujus pastatus šiame kvartale liktų dabartinis aukštingumas kartu su kepyklos pastatais.
                Be to, manau, kad statant tokius objektus miesto centre turėtų būti pateikiama daugiau projektinių variantų, o ne vienas, kurį žmonės priema nes nėra daugiau iš ko rinktis. Tai yra tas pat kas demokratinė valstybė su viena partija.

                Comment


                  kokio velnio reikalingas tas aukštingumo išlaikymas? nors viena itikinama argumenta pateikit? Kaunas jau seniai ne pirmo laipsnio miestas-fortas ir jokiu nesamonių su tuom aukštingumu jau nebereikia...Laisvej apskritai buvo leidžiama statyt tik pastatus su dviem aukštais, tai gal dabar nugriaunam papildomus aukštus ir paliekam tik po du ?
                  Atsipeikekit kolegos, seniai jau Kauno visam Kauno centre pastatų aukštingumas sugadintas, tai jau geriau stato estestiškai gražu pastatą, negu kad viskas atrodytu kaip dabar ir išvis niekas nebūtu statoma...
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                    kokio velnio reikalingas tas aukštingumo išlaikymas? nors viena itikinama argumenta pateikit? Kaunas jau seniai ne pirmo laipsnio miestas-fortas ir jokiu nesamonių su tuom aukštingumu jau nebereikia...Laisvej apskritai buvo leidžiama statyt tik pastatus su dviem aukštais, tai gal dabar nugriaunam papildomus aukštus ir paliekam tik po du ?
                    Atsipeikekit kolegos, seniai jau Kauno visam Kauno centre pastatų aukštingumas sugadintas, tai jau geriau stato estestiškai gražu pastatą, negu kad viskas atrodytu kaip dabar ir išvis niekas nebūtu statoma...
                    teisingai sneki

                    Siaip pazekit i jav miestus, londona ir daugeli kitu. niekur nieks nevarzo aukstuminiu pastatu statybos, nebent del ju iskiltu realus pavojus aviacijai ar pan. Taip kad jei aukstybiniai uzgos kauno griuvenas aka "istorini pavelda", tai tame nieko blogo tikrai nebus.

                    Comment


                      Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                      kokio velnio reikalingas tas aukštingumo išlaikymas? nors viena itikinama argumenta pateikit? Kaunas jau seniai ne pirmo laipsnio miestas-fortas ir jokiu nesamonių su tuom aukštingumu jau nebereikia.....
                      senai negirdėjau tokių stiprių ir protingų argumentų dėl naujo Laisvės al. užstatymo intensyvumo.

                      Pilnai sutinku. kad reikia keisti laisvės al. užstatymo aukštingumo koncepsiją. 4-5 aukštai (su mansarda?) pilnai galėtų būti (na, bent ten, kur reikėtų).

                      Comment


                        Parašė deep house Rodyti pranešimą
                        senai negirdėjau tokių stiprių ir protingų argumentų dėl naujo Laisvės al. užstatymo intensyvumo.
                        Tikiuosi juokauji?!
                        Jeigu jau demonstruojate savo istorines žinias, manau turėtumėte žinoti, kad JAV susikūrė 18 a. pab., todėl ten tokio dalyko kaip senamiestis nėra. O ir Londonas yra apstatytas chaotiškai ir labiau primena mišrainę arba kratinį, negu gražų miestą.

                        Parašė Andrewass
                        Atsipeikekit kolegos, seniai jau Kauno visam Kauno centre pastatų aukštingumas sugadintas, tai jau geriau stato estestiškai gražu pastatą, negu kad viskas atrodytu kaip dabar ir išvis niekas nebūtu statoma...
                        Ir dar kartą kartoju, iš klaidų turi būti mokomąsi, o ne jomis sekama.

                        Comment


                          Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                          Tikiuosi juokauji?!
                          Jeigu jau demonstruojate savo istorines žinias, manau turėtumėte žinoti, kad JAV susikūrė 18 a. pab., todėl ten tokio dalyko kaip senamiestis nėra.
                          o ar daug Kaune pastatu, kurie islike nuo senesniu laiku kaip 18 a .pab.?
                          O ir Londonas yra apstatytas chaotiškai ir labiau primena mišrainę arba kratinį, negu gražų miestą.
                          grozis yra subjektyvus dalykas.


                          Ir dar kartą kartoju, iš klaidų turi būti mokomąsi, o ne jomis sekama.
                          tai gal dabar nugriaunam visus pasatus, kurie yra 5 ar daugiau aukstu ir taip istaisom praeityje padarytas "klaidas"?

                          Comment


                            Parašė maserati Rodyti pranešimą
                            o ar daug Kaune pastatu, kurie islike nuo senesniu laiku kaip 18 a .pab.?
                            Patikėk, jų yra pakankamai ir daugiau negu tu įsivaizduoji.

                            Parašė maserati Rodyti pranešimą
                            tai gal dabar nugriaunam visus pasatus, kurie yra 5 ar daugiau aukstu ir taip istaisom praeityje padarytas "klaidas"?
                            Dar kartą kartoju, nebūtina griauti to kas jau stovi, tačiau nenorėčiau matyti tokių statybų kaip sovietmečiu, kai miesto centre iškyla 9 ar daugiau aukštų pastatas.

                            Comment


                              O tai Arno Vila (Bokštas) tau netinkantis pastatas? Man asmeniškai jis labai kokybiškas ir tirkai labiau puošia tą vietą nei apleisti pastatai. Tik gal su auksčiu persistengė, o šie objektai tikrai derės prie šalimais stovončių daugiabučių. Kaip dviejų ar trijų aukštų pastatai žiūrėsis šalia viežbučio? Mano manymu bus nsutelbti. Juos reikia keliais tik aukštais mažesnius statyti, kad nebūtų labai jau didelis kontrastas.

                              Kas netingi gal gali įmesti balsavimą dėl Kančo ir Natkevičiaus projekto. Tada ir pasimatys pritariančių ir kitaip manančių skaičius....
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                O tai Arno Vila (Bokštas) tau netinkantis pastatas? Man asmeniškai jis labai kokybiškas ir tirkai labiau puošia tą vietą nei apleisti pastatai. Tik gal su auksčiu persistengė, o šie objektai tikrai derės prie šalimais stovončių daugiabučių. Kaip dviejų ar trijų aukštų pastatai žiūrėsis šalia viežbučio? Mano manymu bus nsutelbti. Juos reikia keliais tik aukštais mažesnius statyti, kad nebūtų labai jau didelis kontrastas.

                                Kas netingi gal gali įmesti balsavimą dėl Kančo ir Natkevičiaus projekto. Tada ir pasimatys pritariančių ir kitaip manančių skaičius....
                                "Arno Vila" projektas man irgi labai patiko, gal kiek nuvylė galutinis variantas, nes projektuose atrodė gražiau. Ir, kaip pats sakei, šiek tiek persistengta su aukščiu, tačiau šiaip ar taip, tai vienas gražiausių naujų pastatų Kaune, gražiai atrodantis iš bet kurios miesto panoramos, ar gatvės.

                                Respublikos viešbutį aš įsivaizduočiau kitaip, dviejų aukštų pastatų aš irgi nenorėčiau matyti, aš kalbu apie 3-5 aukštų pastatus, kurie sudarytų bendrą visumą, kurioje viešbutis būtų kaip dominantas.

                                Comment


                                  ypač labai viešbutis dominuotu būdamas 3-5 aukštų
                                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                                  Comment


                                    Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                    ypač labai viešbutis dominuotu būdamas 3-5 aukštų
                                    Gal grįžk į pirmą klasę ir pradėk mokintis skaityti

                                    Comment


                                      Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                                      Gal grįžk į pirmą klasę ir pradėk mokintis skaityti
                                      ok ok tingejau skaityt. bet kokiu atveju aukštingumas tuose vietose jau sugandintas ir dabar stengtis laikytis buvusio aukštingumo prieškario Kaune yra neįmanoma ir netikslinga, jau geriau kurt naują konsepciją kaip viskas turėtu atrodyti, negu bandyti išlaikyti seną stiliuką, kurio ir taip jau nėra, kaip tik dabar mišrainė ir gautusi, bandant derinti sovietmečiu statytus statinius su seniau statytais.
                                      Kairiarankių klubas - Left.lt

                                      Comment


                                        Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                                        Gal grįžk į pirmą klasę ir pradėk mokintis skaityti
                                        Reikia sakyti MOKYTIS, o ne mokintis

                                        Comment


                                          Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                                          "Arno Vila" projektas man irgi labai patiko, gal kiek nuvylė galutinis variantas, nes projektuose atrodė gražiau. Ir, kaip pats sakei, šiek tiek persistengta su aukščiu, tačiau šiaip ar taip, tai vienas gražiausių naujų pastatų Kaune, gražiai atrodantis iš bet kurios miesto panoramos, ar gatvės.

                                          Respublikos viešbutį aš įsivaizduočiau kitaip, dviejų aukštų pastatų aš irgi nenorėčiau matyti, aš kalbu apie 3-5 aukštų pastatus, kurie sudarytų bendrą visumą, kurioje viešbutis būtų kaip dominantas.
                                          Pažiūrėk iš to kampo jei tu užsakovas būtum ir tau reikėtų pastato tokio, kad jis neštų pelną, o nebūtų nuostolingas. Padarius tikrai kokybišką ir pakankamai didelį, jis galėtų aptarnauti daug ir įvairių klientų, juk stato su perspektyva, mažų viežbučių Kaune pakanka. Reikia garsių vardų ir didelės kvadratūros, o tam šis viežbutis tinkamas.

                                          Aš irgi už senų pastatų išlaikymą, bet tų kurie yra to verti, o tai jau ne man spręsti.
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X