Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Audrius_17
    Primenu temos pavadinima : Daugiabučių namų statyba Kaune , beje jus labai skiret man daug demesio , to daryti tikrai nereik
    skiret Dzipas, tu buvau teisus

    Comment


      Kol jus cia niekus kalbat as nuspredziau paieskot daugiau Sakuros foto . Na sitas dvi foto as jau esu rades senai bet nuspredziau parodyt ir jums kaip sis namas atrodys tarp senesniu 12aukciu . Tame name man patinka langu isdestimai ir stogas .
      :buksvx:

      Comment



        manau kad jau 99% forumieciu jas mate
        I love INNUENDO!

        Comment


          Ziuriu as i ta "Sakura" nuotraukoj greta 12-aukscio. Nei verkt, nei juoktis!? Panasu i Pamela Anderson stovincia labdaringos sriubos eileje. galvoju kaip cia butu galima issprest kontekstualumo problema. Matau 2 iseitis situacijai pagerint naudojant siuo metu madinga kontrasto principa:
          - panaudot dar aitresne fasado spalva, galbut net 2 (pvz nudaszyt "zebru" aitriai rozine ir aitriai geltona) ir i Japonijos puse nutiest pluosta mirksinciu girliandu,
          - greta pastatyt dar viena toki tik kokiu 100 aukstu ir dar raudonesni, kad aplink "uzmustu" viska.
          )
          .....atsiprasau uz akimirkai prarasta tolerancija. Na, bet kaip senoliai sako nera to blogo kas neiseitu i gera. Neturime gi tautos emigracijos laikmecio simbolio mieste. Kruvinas falas nugyventu trobu apsuptyje manau ji tkrai galetu atitikt.

          Comment




            Išeitis paprasta - siūlyčiau tų pilkų monstrų gyventojams nustot bumbėt, ir renovuot pastatą kuriame gyvena. Tik kad va visi galvoja (kaip ir mano name), kad čia prasidės aferos ir vagystės Vat kai pradės renovuot, tai normalus namas neatrodys kaip išsišokėlis

            Comment


              Isivaizduoju gretimo namo pensininkus kolektyviai ruosiancius paraiska fondams pastato renovacijai)
              Kazkur mano sirdis jaucia, kad ta raudonaji teks greiciau renovuot nes tu pilkuju konstruktyvai su sovietiniu atsargos koeficientu 8-20 paskaiciuoti ir nepriziurimu fasado detaliu vejas nenupucia. Ivertinus isvogta armatura, pragerta cementa ir 50% nusidevejima tuomet dar yra nemaza gyvasties atsarga

              Comment


                Apie naujų namų statybos kokybę, tai čia jau atskira tema

                Comment


                  Parašė Vilius

                  manau kad jau 99% forumieciu jas mate

                  Kai paspaudi ant foto virsuk raso kiek zmoniu perziurejo foto Manau 99% ju tikrai nemate kad jau taip ziuri
                  :buksvx:

                  Comment


                    Parašė unesco
                    .....atsiprasau uz akimirkai prarasta tolerancija. Na, bet kaip senoliai sako nera to blogo kas neiseitu i gera. Neturime gi tautos emigracijos laikmecio simbolio mieste. Kruvinas falas nugyventu trobu apsuptyje manau ji tkrai galetu atitikt.
                    Statant klausimą šonkauliu (riebrom) - gal ne tiek Sakura bloga, kiek kontekstas xrienovas?
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Galetu nudazyti ir aplinkiniu namu bent balkonus, kad nebutu tas namas kaip Pamela

                      Comment


                        Kas liece balkonus tai jau cia reik ne vien aplinkiniu perdazyt bet visu Kauno daugeaukciu nes jau baisu i juos ziuret .
                        :buksvx:

                        Comment


                          Gal tu audrius_17-27-36 susitvarkyk su savo daugeauksciu gramatika

                          Comment


                            Be klaidu neidomu rasyt , kai padarai kalidu daugiau draugu turi
                            :buksvx:

                            Comment



                              Netikiu, kad Kaune tokių dar yra...

                              Comment


                                Parašė Audrius_17
                                Be klaidu neidomu rasyt , kai padarai kalidu daugiau draugu turi
                                B-)

                                Comment


                                  Man su Lietuviu kalbuske viskas ok
                                  :buksvx:

                                  Comment


                                    Parašė Fotikas
                                    Kaip ir visai prie finiso...2006.01.16
                                    Jeigu šis pastatas būtų pabaigtas sovietmečiu manau atrodytu panašiai kaip šis:
                                    (Ypač del balkonu iš karės pusės)
                                    Arba šis:

                                    Comment


                                      O man atrodo, kad tai būtų eilinis dvylikaukštis Nors gal ir tavo tiesa.

                                      Comment


                                        O dabar jis neeilinis?
                                        Jis man kaleima primena, arba geriausiu atveju arestine didele...
                                        Nors ne, vistik tai 21 amziaus Alkatraso kalejimas! Dar tie dryziai...
                                        Kita vertu galim priminti radijo ar televizijos perdavimo boksta is toli

                                        Comment


                                          beje sovietinis tas grazesnis, jeigu cia apie koki nors grazuma apskritai galima ka pasakyt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X