Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ko gero, Kaune gyvenamieji namai statomi geriausi - čia dar nėra tokių rinkos grimasų, kaip VLN ir KLP, kai perkama viskas, ką gali prastumti, kaip gyv. ploto kvadratinį metrą.

    Comment


      Man ir taip atrodo
      Alternative

      Comment


        Sveiki,

        Neblogos diskusijos pas jus čia vyksta, jau kelios dienos paskaitinėju.

        Parašė Hunte-r
        Sakuros namas eiguliuose is tikruju bus 16 aukstu+mansarda aisku teks baudas susimoketi,
        kurios greit atsipirks...
        Kaip tik žiūrinėjam ir svarstom ar pirkti butą sakuroj. Įdomu, iš kur tokia info, kad jį dar didins? Mes kaip tik šią savaitę ruošiamės su jais derėtis.

        Bandėm šį bei tą aiškintis apie statomą namą, tai jei kam įdomu kokie klausimai, gal galiu atsakyt neprofesionaliai aišku

        Comment


          Info is patikimu saltiniu...

          Comment


            Parašė liutass
            Dar vienas straipsnis apie jau statoma nama prie Sporto Hales. Straipsnis paimtas is "Respublikos" priedo "Pastoge"

            vakar buvau haleje zejau KTU-VDU tai maciau, kad sis namas jau baigtas (na gal smulkmenos liko), gaila fotiko neturejau, bet namas tikrai graziai atrodo

            Comment


              Parašė Tomkis
              vakar buvau haleje zejau KTU-VDU tai maciau, kad sis namas jau baigtas (na gal smulkmenos liko), gaila fotiko neturejau, bet namas tikrai graziai atrodo
              o žadėjo baigti rugsėjo 1. Vėluoja kaip reikalas
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                na rugsejo 1 nebaige, bet baige tikrai anksciau nei vakar tiesiog as senokai prie hales buvau, gal kas foto turi ir info daugiau ir siaip pastatas graziau realybej atrodo, nei kompiuterinis vaizdas laikinojoj sostinej

                Comment


                  Nieks ten dar nebaigta, dirbu shalia, priesh savaite baige langus det, vidaus apdailos galima sakyt ishvis jokios nera...
                  *censored*

                  Comment


                    na apie vidaus apdaila ir nekalbu bet pats namas is esmes pastatytas vistiek foto reiketu.... siaip tamsoj as i ji tik aki uzmeciau

                    Comment


                      Daugiabucio Vaizganto g. foto galima rast Projektai Kaune (457 zinute)
                      Kaunas yra Kaunas

                      Comment


                        Santakoje, buvusio "Liudesio" laidojimo namu teritorijoe jau pradedamos siu namu statybos:















                        Informacija paimta is http://www.abvp.lt/index_l.htm

                        Comment


                          tragiskas projektas baisus namai
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Parašė HAMMER
                            tragiskas projektas baisus namai
                            cia tik vizualizacija. Realiai gali ir kitaip gautis. Visumoj neblogai atrodo.

                            Comment


                              Parašė liutass
                              cia tik vizualizacija. Realiai gali ir kitaip gautis. Visumoj neblogai atrodo.
                              na duok Dieve, kad geriau gautusi zinoma apdaila labai pakeis vaizda, bet pagal renderius tj tikrai ne mano skonio objektai
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                na taip, iki vizualizacijos čia toli
                                ko pasekoje pastatai dvelkia seniau čia buvusiais laidojimo namais
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Renderiai atrodo taip lygtai ten gyventu numireliai is tu laidojimo namu vietoj kuriu bus statoma. Bet tai del spalvu. Ir dar tie uzsilenkiantys stogai atrodo neiprastai. Manau kad, jei padarys gera apdaila, tai sviesiu paros metu bus pusiau su beda. Be to jei atsiras daugiau gyvybes tame rajone (che che) tai gal ir griuvancius senus namus ims greiciau tvarkyti. Ir dar vienas klausimas -- kaip jie issiteks tkioj mazytej teritorijoj? Ar jie ir ta krepsinio aikstele uzims, kur salia yra? Zodziu man rupi kaip keisis pati Santaka. Labai daug mielu prisiminimu is ten.

                                  Comment


                                    Parašė liutass
                                    cia tik vizualizacija. Realiai gali ir kitaip gautis. Visumoj neblogai atrodo.
                                    liutai, tai tai viskas kas Kaune gerai atrodo respect, man irgi panasiai

                                    bet reik pripazint kad situos namus labiau reiktu i sibiro lagerius, o ne i kauno senamiesti

                                    Comment


                                      Parašė Arunas
                                      liutai, tai tai viskas kas Kaune gerai atrodo respect, man irgi panasiai
                                      toli grazu ne viskas

                                      Parašė Arunas
                                      bet reik pripazint kad situos namus labiau reiktu i sibiro lagerius, o ne i kauno senamiesti
                                      cia tik konsepcija, bet ne realus projektas. Gerai tai, kad ten statys. Kadangi senamiestis ir santaka, grazi vieta ir bla bla bla, tai tikrai tures priderinti tiek prie aplinkos, tiek architektura tures buti atitinkama

                                      Comment


                                        Parašė liutass
                                        Kadangi senamiestis ir santaka, grazi vieta ir bla bla bla, tai tikrai tures priderinti tiek prie aplinkos, tiek architektura tures buti atitinkama
                                        Kad taip Dievui i ausi.

                                        Comment


                                          Gal galit įvardint tikslesnę vietą, nes aš nelabai įsivaizduoju kur tai yra ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X