Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos miestelis „URMAS“ Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pritariu Liūtui,
    tik vietoj šito veiduko
    būčiau dėjęs

    Gal verta sukurti temą kurią būtų galima pavadinti Kauno gėda ir į ją dėti šiukšlynų ,griuvėsių ir kitokios netvarkos ir apsileidimo nuotraukas. Ir dar tas nuotraukas periodiškai išsiuntinėti Kauno politikams ir valdininkams.

    Comment


      Parašė sirrolaz Rodyti pranešimą
      Gal verta sukurti temą kurią būtų galima pavadinti Kauno gėda ir į ją dėti šiukšlynų ,griuvėsių ir kitokios netvarkos ir apsileidimo nuotraukas. Ir dar tas nuotraukas periodiškai išsiuntinėti Kaunoi politikams ir valdininkams.
      Truputį OT, bet jau nugriauna VISUS kioskus muzikinio teatro kiemelyje, šaliau buvusios Utenos trikotažo parduotuvės. Žada nugriauti ir priešais centrinį paštą, užstojančius Kanto g.

      Comment


        Aš dėl stulpų merui per delfi.lt konferenciją klausimą uždaviau, ar taip sunku juos nudažyti, tai atsakė jog savivaldybė Autroliui nupirko tiek naujų troleibusų, tiek autobusų, todėl jie dabar turėtų nudažyti stulpus. Gan trumparegiškas požiūris tsakant

        Comment


          Bet Kauno autobusai ir Autrolis priklauso miestui, tai jei šios firmos dažytų, tai pinigai vistiek netiesiogai eitų iš miesto kišenės. Jo, nusvaigo šiek tiek meras.
          Kaunas yra Kaunas

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Truputį OT, bet jau nugriauna VISUS kioskus muzikinio teatro kiemelyje, šaliau buvusios Utenos trikotažo parduotuvės. Žada nugriauti ir priešais centrinį paštą, užstojančius Kanto g.
            Kai iš toli žiūri tai ir nesimato, o jei meras dar su mašina važinėja, kurios tamsinti langai, tai ką jis gali matyti. O ir aš pastebėjau po tavo komentaro ir tik iš antros nuotraukos. Žiaurūs vamzdžiai. Bet viteoj mero taip "atsimazinčiau": Juk jie yra šiuolaikiškai surūdiję, pasižiūrėkite, daug kur fasadai specialiai toki daromi ir už tas fasadines plokštes, juk dideli pinigai yra mokami, o mes tai gavome už dyką.

            Gerą čia aš argumentą subūriau

            Kurkite temą, kad merui paskui akis badytų...
            You've got one life! Live it!

            Comment


              ei chebra, nekalkit jūs to kupčiaus dar prie kryžiaus - o garbaras ir kiti ankstesni nudažė stulpus?.. kupčius dar net metų nedirba, o jau tragedijas darot

              Comment


                OT
                Gal greit seni šviestuvai bus pakeisti tokiais? Gražūs man.
                Kaunas yra Kaunas

                Comment


                  /\ čia aleksoto mazgas?

                  Comment


                    Taip.

                    Comment


                      Cia jie galejo pozemine pereje padaryt:/, taciau taupus sukos...

                      Comment


                        anyway sviestuvai tikrai good looking
                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                        Comment


                          Pastatas tikrai gražus, o ir fasadai išskirtiniai . Tik šitokį pastatą reikėjo statyt ne pakrašty, o būsimam Kauno NMC. Vienintelis trūkumas - atidaromi langai (darko fasado piešinį). Gal dar įrengs ventiliacijos sistemą ir tūkstančio litų banknoto nebedarkys juodi stačiakampiai.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            /\ Juodi stačiakampiai - dar neįdėti stiklai Tai matosi juoda plėvelė ar kita medžiaga. Mano nuomone gražūs ir išskirtiniai pastatai neturi būti koncentruojami tik NMC. Turi būti gražus visas miestas, o ne tik vienas rajonas ar kvartalas.
                            Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                            Comment


                              Bet pagalvojus kiek musu tempais tai butu uztruke..

                              Comment


                                Vakar vakare važiavau pro šalį ir pamačiau kad sumontuotas pastato apšvietimas keičiantis spalvas. Tikrai pastatas gerai atrodo. Tikiuosi tai ne laikinas apšvietimas...
                                Te visad šviečia saulė...

                                Comment


                                  Na bet ta tasiai violetinė tai man labai niūriai atrodo
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Na bet ta tasiai violetinė tai man labai niūriai atrodo
                                    Bet po tokios niūrios spalvos kitos dar įspūdingiau atrodo...
                                    Te visad šviečia saulė...

                                    Comment


                                      Parašė Tommys Rodyti pranešimą
                                      Bet po tokios niūrios spalvos kitos dar įspūdingiau atrodo...
                                      O kokios dar yra? Šiandien mačiau baltą ir geltoną, tai abi Dar berods tamsiai mėlyna yra buvus
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        o aš mačiau žaliai

                                        Comment


                                          Šiąnakt važinėjant su drauge po Kauną kilo mintis jai aprodyt šį pastatą Sustojau prie Statoilo, sakau dar kokį kadrą padarysiu, kai staiga.... (Išvysite netrukus ) Sulaukėm tarsi spec. mum pagal užsakymą skirtos programos Bet ot laiku pataikiau atvažiuot....

                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X