Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą


    nu bet ir pasiteisinimai... kelis medzius bent bytu pasodine... estetai mat
    Duokit pinigų, duokit mintį, padarys. Gal.

    Čia ne mano pasiteisinimas, čia ne mano parkingas, jį ne padariau ir ne man jo reikia. Po Kauno centrą savo automobiliu nevažinėju. Aš tik pasakiau faktus, kuriuos žinau. Bet ir man geriau, kad kažkas parkuosis toje aikštelėje, o ne šiaip ant šaligatvio, svetimame kieme ant žudomos pievutės ir pan.
    Ne visi dėstytojai ir studentai atvažiuoja ten savo automobiliais. Yra, kas ateina pėsti, atvažiuoja dviračiu, paspirtuku, riedlente, troleibusu ar autobusu. Galėtų žmonės parkuotis ie kitur, bet kažkam, kas projektavo pastatą ir aplinką, nekilo tokia mintis, kad parkingą verta panaikinti. O skvero įrengimas ten kainuotų kitus pinigus.
    ПТН ПНХ
    «Русский военный корабль, иди нахуй!»

    Comment


      Parašė manometras Rodyti pranešimą

      Duokit pinigų, duokit mintį, padarys. Gal.

      Čia ne mano pasiteisinimas, čia ne mano parkingas, jį ne padariau ir ne man jo reikia. Po Kauno centrą savo automobiliu nevažinėju. Aš tik pasakiau faktus, kuriuos žinau. Bet ir man geriau, kad kažkas parkuosis toje aikštelėje, o ne šiaip ant šaligatvio, svetimame kieme ant žudomos pievutės ir pan.
      Ne visi dėstytojai ir studentai atvažiuoja ten savo automobiliais. Yra, kas ateina pėsti, atvažiuoja dviračiu, paspirtuku, riedlente, troleibusu ar autobusu. Galėtų žmonės parkuotis ie kitur, bet kažkam, kas projektavo pastatą ir aplinką, nekilo tokia mintis, kad parkingą verta panaikinti. O skvero įrengimas ten kainuotų kitus pinigus.
      Kam tas skveras, kai už gerų 50 metrų yra tarptautinius apdovanojimus pelniusi aikštė, baigiamas rekonstruoti studentų skveras. Priedu, paėjus dvigubai toliau - karo muziejaus sodelis.

      Comment


        Parašė Effka Rodyti pranešimą

        Kam tas skveras, kai už gerų 50 metrų yra tarptautinius apdovanojimus pelniusi aikštė, baigiamas rekonstruoti studentų skveras. Priedu, paėjus dvigubai toliau - karo muziejaus sodelis.
        Tiesiog, kuo mažiau išmetamųjų dujų prie viešųjų pastatų, tuo geriau. O šiaip aš tikrai suprantu, kad ten jau daug kas pagerinta, nėra labai bjauru, ir tas skveras vietoj parkingo gal bus tada, kai būsim turtingesni, kai turėsim daugiau beveik nematomų parkingų ir geresnius darnaus judumo įgūdžius.
        ПТН ПНХ
        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

        Comment


          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

          Būtu gerai viešoji erdvė, bet dabar automobilistai galės teisintis, nes ir studentų skverelis bus sutvarkytas.
          Lietuvoje jau išaugo karta, kuriai parkingas ir yra viešoji erdvė. "Čilinti parkinge" jau prieš 15 metų buvo populiari veikla.

          Comment


            Parašė Blaze Rodyti pranešimą

            Lietuvoje jau išaugo karta, kuriai parkingas ir yra viešoji erdvė. "Čilinti parkinge" jau prieš 15 metų buvo populiari veikla.
            Gal labiau atvirkščiai, jau nueina ta mada. Pvz Kauno marių aikštelė prieš 20 m buvo oho reikalas suvažiuot ir čilint, prieš 5 mwtus jai to nebebuvo, ir čia kalbu apie laikus kai dar nemokama būdavo.

            Comment


              Parašė Blaze Rodyti pranešimą

              Lietuvoje jau išaugo karta, kuriai parkingas ir yra viešoji erdvė. "Čilinti parkinge" jau prieš 15 metų buvo populiari veikla.
              Prieš 15 metų, kai dar nebuvo tiek pasirinkimo ką veikti ir pinigų kažkokioms pramogoms - jo, buvo. Bet dabar tai daro išskirtinai marozai ir atsilikeliai.

              O ta prieš 15 metų čilinusi parkinge ir ankstesnės kartos (nuo 35-40 ir vyresni) kaip tik ir yra tie maksimaliai prisirišę prie mašinų nuolat bet kokiom gatvių humanizavimo iniciatyvom besipyktinantys boomer'iai

              Comment


                Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                Prieš 15 metų, kai dar nebuvo tiek pasirinkimo ką veikti ir pinigų kažkokioms pramogoms - jo, buvo. Bet dabar tai daro išskirtinai marozai ir atsilikeliai.

                O ta prieš 15 metų čilinusi parkinge ir ankstesnės kartos (nuo 35-40 ir vyresni) kaip tik ir yra tie maksimaliai prisirišę prie mašinų nuolat bet kokiom gatvių humanizavimo iniciatyvom besipyktinantys boomer'iai
                Prasidės nauji mokslo metai, rugsėjo 1-ą dieną praeikite pro mokyklas ir pasižvalgykite apylinkėse. Praeikite penktadienį apie vidurdienį pro bet kokią mokymo įstaigą. Nustebsit. 18-mečiai (ir tikrai ne vien marozai) nesugalvoja ką geresnio veikti.

                Comment


                  Tose populiariausiose parkinguose labai jaučiasi apie 18 metų amžiaus kategorija, ne vyresni nei 20 metų. Tik viena kita kompanija virš 20 metų amžiaus. Gana nuobodu, nebent grynai lendi pas kažką susipažint.
                  Atrodo kaip išaugamas dalykas, tiesiog galima rasti įdomesnių veiklų.

                  Atsiranda ir visokių pusmarozių su rusišku hiphopu.
                  Paskutinis taisė PoDV; 2022.08.01, 22:19.

                  Comment


                    Suremontuotas Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Miško g. 15. Vienos autentiškos durys atrestauruotos, kitos paliktos senos, "šilainių tipo". Tikiuosi pagal autentiškų pavyzdį atkurs ir likusias.

                    Click image for larger version  Name:	IMG_5334.JPEG Views:	136 Size:	687,5 kB ID:	1983033 Click image for larger version  Name:	IMG_5124.JPEG Views:	135 Size:	737,7 kB ID:	1983034 Click image for larger version  Name:	IMG_5123.JPEG Views:	132 Size:	669,4 kB ID:	1983035


                    Gyvenamasis namas Miško g. 16, kitoje gatvės pusėje. Pietinis fasadas turėtų būti atidengtas šį mėnesį, tačiau darbai cokolinėje dalyje užtruks dar kelis mėnesius, kur bus išsaugomas autentiškas granitinis tinkas, tik remontuojami įskilimai ir nutrupėjimai. Išlikusios originalios durys atrestauruotos, kitos daromos naujos pagal originalias (įterpiu prieš ir po).

                    Click image for larger version  Name:	IMG_5335.JPEG Views:	131 Size:	690,5 kB ID:	1983038 Click image for larger version  Name:	282341223_5794013840612007_4379535601387376957_n.jpg Views:	135 Size:	8,6 kB ID:	1983036 Click image for larger version  Name:	284991443_5793952720618119_2139982145131246670_n.jpg Views:	137 Size:	347,2 kB ID:	1983037
                    Paskutinis taisė 4iUX&ap7B@qh2*HZCTKo; 2022.08.04, 17:19.

                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	20220817_162623.jpg
Views:	1766
Size:	230,5 kB
ID:	1986049
                      Savanorių pr./ Žemaitės g.

                      Comment


                        Kolegija Medicinos fakultetas ( keistas adresas - Karaliaus Mindaugo pr. 20, kai gilumoje kitos gatvės). Gražiai atrodo.
                        Click image for larger version

Name:	IMG_20220821_074707.jpg
Views:	1437
Size:	1,67 MB
ID:	1986594
                        Русский военный корабль, иди нахуй!

                        Comment


                          Visiškas ignoras originaliai (pirminei) pastato architektūrai. Matom, kad su tokio amžiaus pastatais leidžiama elgtis kaip nori. O iš kitų pusių neturit nuotraukų (nors jau žinau, kad vaizdas mane irgi šokiruos)?
                          Paskutinis taisė manometras; 2022.08.21, 09:55.
                          ПТН ПНХ
                          «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                          Comment


                            Iš nuotraukos pirmas įspūdis, kad OSB plokštė, tai „gražiai atrodo“ labai subjektyvu. Gal gyvai atrodo kitaip.

                            Comment


                              Ten priešais (kitoje gatvelės pusėje) yra raudonų plytų pastatas, prie kurio priderino tą apdailą.
                              ПТН ПНХ
                              «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                              Comment


                                Parašė liux Rodyti pranešimą
                                Kolegija Medicinos fakultetas ( keistas adresas - Karaliaus Mindaugo pr. 20, kai gilumoje kitos gatvės).
                                Čia adresas iš googlo? Matyt fake news, nes maps.lt tokio neranda.

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Čia adresas iš googlo? Matyt fake news, nes maps.lt tokio neranda.
                                  Kauno kolegija Medicinos fakultetas, Puodžių g.
                                  ПТН ПНХ
                                  «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                  Comment


                                    Parašė 4iUX&ap7B@qh2*HZCTKo Rodyti pranešimą
                                    Suremontuotas Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Miško g. 15. Vienos autentiškos durys atrestauruotos, kitos paliktos senos, "šilainių tipo". Tikiuosi pagal autentiškų pavyzdį atkurs ir likusias.
                                    Na, šiandien pakeitė ir tas baisiąsias duris

                                    Click image for larger version  Name:	IMG_20220823_130348.jpg Views:	31 Size:	1,83 MB ID:	1987042

                                    Click image for larger version  Name:	IMG_20220823_172248.jpg Views:	31 Size:	1,91 MB ID:	1987043


                                    Paskutinis taisė digital; 2022.08.23, 20:14. Priežastis: pridėtas pamirštas uždarantis [/quote]
                                    Keliauju per Lietuvą

                                    Comment


                                      Atnaujintas KTU studentų bendrabutis Gričiupio g. 13

                                      Click image for larger version

Name:	IMG_20220823_122838.jpg
Views:	845
Size:	1,13 MB
ID:	1987060

                                      Click image for larger version

Name:	IMG_20220823_123024.jpg
Views:	832
Size:	1,16 MB
ID:	1987061
                                      Keliauju per Lietuvą

                                      Comment


                                        Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                        Atnaujintas KTU studentų bendrabutis Gričiupio g. 13
                                        Kaip renovuotas labai gerai atrodo. Aš pravažiuodamas net suabejojau ar ne naujas pastatas.

                                        Comment


                                          Parašė skyrma Rodyti pranešimą

                                          Kaip renovuotas labai gerai atrodo. Aš pravažiuodamas net suabejojau ar ne naujas pastatas.
                                          Tai jis ten beveik naujas ir yra,nes buvo tik griaučiai likę prieš renovaciją

                                          Comment

                                          Working...
                                          X