Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    rockenrolla?

    Comment


      Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
      rockenrolla?
      Rockenrolla įsikurs Vasario 16-osios/LA kampe.
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        KAUNIEČIUS GUNDYS LOFTAIS: PLANUOJAMA „ŽAIBO“ GAMYKLOS KONVERSIJA
        http://pilotas.lt/index.php/lt/archi...los-konversija

        Comment


          Bandys detonuoti Kaune tiksinčias bombas

          Kauno centro ir senamiesčio daugiabučius prižiūrinčios įmonės atstovai garsiai prabilo apie katastrofišką jų būklę ir gyventojų nenorą atverti pinigines jiems atnaujinti. O kai kurie savo namus jau renovavę kauniečiai taupiems kaimynams siūlo sekti jų pavyzdžiu - kurti bendriją ir pastatu rūpintis patiems.

          Daugiau skaitykite: http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-k...-bombas/192266

          Comment


            Vytauto prospekte 32-ąjį pastatą kauniečiai mena jau 45-erius metus. Seniau čia buvo įsikūrusi ūkinių prekių parduotuvė „Buitis“, į kurią atkeliaudavo žmonės net iš rajono. Dabar šioje vieta kauniečius vilioja įsikūręs prekybos centras, kuriame, ko gero, pasirinkimas didesnis, nei buvo anuomet visame Kaune. Taip pat šiame pastate yra verslo centras.

            Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/12/0...#ixzz3KnDvye8d

            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

            Comment


              Kiek pamenu šis pastatas jau 100 metų atnaujintas... Tiesiog tema pildoma menkaverčiu straipsniu apie jau esamą ir atnaujintą pastatą kuris jau yra įauges į Kauną. Jeigu jis būtų atnaujinamas dabar tada būtų galima. Atsiprašau jeigu supykot tiesiog išsakiau savo nuomonę ir turėdamas omenyje kad reikia daugiau laikytis Temos esmės.:-)
              Paskutinis taisė cubik; 2014.12.03, 14:48.

              Comment


                Parašė cubik Rodyti pranešimą
                Kiek pamenu šis pastatas jau 100 metų atnaujintas... Tiesiog tema pildoma menkaverčiu straipsniu apie jau esamą ir atnaujintą pastatą kuris jau yra įauges į Kauną. Jeigu jis būtų atnaujinamas dabar tada būtų galima. Atsiprašau jeigu supykot tiesiog išsakiau savo nuomonę ir turėdamas omenyje kad reikia daugiau laikytis Temos esmės.:-)
                Pilnai sutinku.

                Comment


                  Mapų 20 baiginėja įrengti menų inkubatorių. Vasario pradžioje planuoja atidaryti. Visos erdvės jau užimtos.
                  Foto iš Kriščiūno fb:


                  Comment


                    Nesupratau...o čia taip ir liks tas pastatas pusiau luptas, pusiau skustas?..

                    Comment


                      Tiksliai nežinau (viduj tai dar tikrai nemažai tvarkymo), bet nujaučiu, kad ta vertikali dalis - tai taip.

                      Comment


                        Jis dar sovietmeciu issityciotas

                        Comment


                          Atnaujintas Donelaičio 24:


                          Tokia mintis šovė - kadangi dėl sovietinio palikimo mūsų miestai yra ir taip labai pilki galbūt reikėtų sušaukt visus architektus ir paragint pilkus fasadus daryt tik ekstra atvejais?

                          Comment


                            Paryžius pvz. irgi yra 99% pilkas. Dėl to žavesio nepraranda.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Paryžius pvz. irgi yra 99% pilkas. Dėl to žavesio nepraranda.
                              o čia galima ginčytis būtent dėl to aš ir neturiu nei menkiausio noro apsilakyti Paryžiuje nes jis man visuomet kėlė pilko niūraus miesto asociacijas.
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                O man kaip tik patinka tokios spalvos mieste, atrodo brandžiai. Esminis sovietmečio pilkumo skirtumas yra medžiagų panaudojimas.
                                DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                Comment


                                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                  o čia galima ginčytis būtent dėl to aš ir neturiu nei menkiausio noro apsilakyti Paryžiuje nes jis man visuomet kėlė pilko niūraus miesto asociacijas.
                                  Niūriu nepavadinčiau. Elegantiškas, kartais melancholiškas, kartais žaismingas Aplankyti tikrai verta, tik gal geriau ne su tursitine grupe, o išsinuomot kokią palėpę ir pagyvent bent kelias dienas
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Rekonstruotas Karo muziejus bei sutvarkytas jo fasadas:

                                    Prie Vytauto didžiojo karo muziejaus grįžo jo simboliai – restauruotos liūtų skulptūros, o pats muziejus beveik baigtas rekonstruoti. Iš pagrindų jis rekonstruotas pirmąsyk – per maždaug šešerius metus įrengtos naujos ekspozicijos, sutvarkytos parodų salės.

                                    Naujai apšviestas ir muziejaus fasadas.

                                    Info: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...0#.VJKzT3vsSeI

                                    Comment


                                      Man tik įdomu ar fasadą tikrai pilnai atnaujino? Nes kažkaip kardinaliai atsinaujinęs neatrodo...

                                      Comment


                                        Miško g.




                                        www.dizonaurai.lt /architektūrinės vizualizacijos

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          Man tik įdomu ar fasadą tikrai pilnai atnaujino? Nes kažkaip kardinaliai atsinaujinęs neatrodo...
                                          Ne tau vienam, taip atrodo. Aš visad manydavau (nes niekada nemačiau originalių brėžinių), kad ten fasade aukštai, kur tokios kito atspalvio stačiakampiškos dėmės, turėjo būti kažkokios freskos ar kažkoks motyvas, nes labai jau neišbaigta.

                                          O mane pvz., domina ar patrankų tvorą irgi atnaujins ar tik bokštą?
                                          ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                          - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                          Comment

                                          Working...
                                          X