Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė manometras Rodyti pranešimą

    Random plokščių dydžiai. Baigta tai, ar nebaigta, jau nepasikeis.
    Hmm, OK. Mano manymu kaip tik šis sprendimas ir gelbėja pastatą nuo generic renovacijos įspūdžio. Na ir žinoma pats medžiagiškumas. Būtent dėl to ir atrodo žymiai geriau nei vizulkėse. Galvojau gal kliūna dėl aplinkos (parkingo). Dėl to tai sutikčiau, kad vaizdas nekoks, bet gal tai jau ne projekto rėmuose, arba dar pasikeis...

    Comment


      Naktinis apšvietimas

      Comment


        Šalia Perkūno namo, Aleksoto g.

        Click image for larger version

Name:	IMG_6938.HEIC.jpg
Views:	2055
Size:	52,5 kB
ID:	2095480
        ПТН ПНХ
        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

        Comment


          Click image for larger version

Name:	IMG_6939.HEIC.jpg
Views:	1916
Size:	56,6 kB
ID:	2095576
          Valančiaus g. namas su Holy Donut. Nuotrauka nepuiki, nes joje ne visas namas. Tas medis šalia baisiai nušniotas (vasarą atželia smulkiom šakelėm). Bet visą pastatą normaliai atnaujino.
          ПТН ПНХ
          «Русский военный корабль, иди нахуй!»

          Comment


            Pasiknaisiojus po Kauno renovacijas StreetView darosi panašu, man keista, kad didelė dalis perdažytų pastatų yra tiesiog uždažyti viena spalva kartu su visais lipdiniais ir karnizais (žr naujas ir senas nuotraukas):

            https://maps.app.goo.gl/za5tP65EZKFz4zzv5
            https://maps.app.goo.gl/mE3af1TSMZPEm2nf9
            https://maps.app.goo.gl/63cqSGbEnTa4XFcW9
            https://maps.app.goo.gl/vscr4rXeRqrwSvs47

            Net ir pastatai, kuriuose buvo bandoma išlaikyti kažkokį kontrastą tarp lipdinių ir fasado, atrodo kiek keistai. Kai kuriose vietose balta ir fasado spalvos yra sukeistos, lipdiniai nebeatrodo taip, kaip anksčiau:

            https://maps.app.goo.gl/dPK3TLTU9ndeJ9XV9
            https://maps.app.goo.gl/yq4x85ADWx93J3186

            Ir tt.
            Suprantu, kad tai, kas buvo iki šiol nebūtinai buvo tai, kas ten buvo prieš šimtą metų ir nesąmonių buvo padaryta jau ir anksčiau, bet man kyla klausimas - taip buvo įprasta anksčiau dažyti pastatus, ar tiesiog čia padaryta atrugbnagiškai?
            Paskutinis taisė VLR; 2023.12.10, 17:41.

            Comment


              VLR, tu kažkiek įsigilinęs į Kauno paveldotvarkos programą (kaip jis organizuojama, okia projektinė dokumentacija rengiama, kokios lėšos skiriamos), kuria ir buvo tvarkomi fasadai Kaune ar šiaip vėl "visi debilai, aš protingas ir geriausiai išmanau"?

              Comment


                Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                VLR, tu kažkiek įsigilinęs į Kauno paveldotvarkos programą (kaip jis organizuojama, okia projektinė dokumentacija rengiama, kokios lėšos skiriamos), kuria ir buvo tvarkomi fasadai Kaune ar šiaip vėl "visi debilai, aš protingas ir geriausiai išmanau"?
                Dėl uždažomų karnizų ir kitų detalių išties įdomu. Taip iš tikrųjų galima daryti?

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą

                  Dėl uždažomų karnizų ir kitų detalių išties įdomu. Taip iš tikrųjų galima daryti?
                  (1) jeigu projekte nusimatė, tada galima ir taip buvo suderinta; (2) jeigu polichromija parodė, kad karnizai buvo uždažyti, jie uždažomi; (3) prastas darbas. Kauno m. savivaldybė kompensuoja ir gali nepriimti tokių darbų. Iš esmės kaip ir bet kur tas pats...

                  Comment


                    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                    VLR, tu kažkiek įsigilinęs į Kauno paveldotvarkos programą (kaip jis organizuojama, okia projektinė dokumentacija rengiama, kokios lėšos skiriamos), kuria ir buvo tvarkomi fasadai Kaune ar šiaip vėl "visi debilai, aš protingas ir geriausiai išmanau"?
                    Kada aš esu sakęs, kad visi yra debilai, o aš esu protingas? Po mūsų paskutinės diskusijos man panašu, kad čia tau būdingesnis bruožas.

                    Comment


                      Parašė VLR Rodyti pranešimą

                      Kada aš esu sakęs, kad visi yra debilai, o aš esu protingas? Po mūsų paskutinės diskusijos man panašu, kad čia tau būdingesnis bruožas.
                      Bet kokia kritika turi būti pasverta. Juk visi Kauno pastatai pagal paveldotvarkos programą perdažomi po polichrominių tyrimų, o spalvos ne taip jau ir kardinaliai pakito nuo pirminių uždažymų. Jeigu yra broko, tuomet jį reikia ištaisyti. Na, arba bent jau projektą pasižiūrėti pradžiai.

                      Comment


                        Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                        Bet kokia kritika turi būti pasverta. Juk visi Kauno pastatai pagal paveldotvarkos programą perdažomi po polichrominių tyrimų, o spalvos ne taip jau ir kardinaliai pakito nuo pirminių uždažymų. Jeigu yra broko, tuomet jį reikia ištaisyti. Na, arba bent jau projektą pasižiūrėti pradžiai.
                        Kartais ir pasižiurejimas į projektą nepadeda nesąmonių rašinėjimui, pvz. dažyto tinko vadininimui keramika.

                        Comment


                          Parašė VLR Rodyti pranešimą

                          Kartais ir pasižiurejimas į projektą nepadeda nesąmonių rašinėjimui, pvz. dažyto tinko vadininimui keramika.
                          Jeigu aš suklydau dėl kažkokios keramikos, prašau pataisyti ir įrodyti kitaip. Jeigu ne, tuomet tamsta klysta, bet man nesvarbu, nematau prasmės konfliktuoti tuščioje vietje.

                          Comment


                            Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                            Jeigu aš suklydau dėl kažkokios keramikos, prašau pataisyti ir įrodyti kitaip. Jeigu ne, tuomet tamsta klysta, bet man nesvarbu, nematau prasmės konfliktuoti tuščioje vietje.
                            Nesiruošiu įrodinėti akivaizdžių dalykų, nes tada ir prieš kritikuojant kiekvieną grafiti reikės įrodymų, kad tai nėra originalaus projekto dalis.

                            Comment


                              A. Mickevičius g. 17


                              Click image for larger version

Name:	DSCF1238.JPG
Views:	1827
Size:	1,96 MB
ID:	2095659

                              Click image for larger version

Name:	DSCF1240.JPG
Views:	1818
Size:	1,64 MB
ID:	2095658


                              Keliauju per Lietuvą

                              Comment


                                Trakų g. 1

                                Click image for larger version

Name:	DSCF1237.JPG
Views:	1845
Size:	2,42 MB
ID:	2095661
                                Keliauju per Lietuvą

                                Comment


                                  Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                  Trakų g. 1
                                  Ir apačioje butas (ar komercija) nesutiko suvinodinti spalviškai langus... kaip tipiška mūsų daugiabučiams.

                                  Comment


                                    Čia panašiau, kad kaip tik kiti butai nesutiko susivienodinti.

                                    Comment


                                      Click image for larger version

Name:	408807465_744690307698557_3821254013531122690_n.jpg
Views:	1413
Size:	584,8 kB
ID:	2096719 Click image for larger version

Name:	408851163_744690271031894_6333966113987138347_n.jpg
Views:	1408
Size:	315,7 kB
ID:	2096718 Click image for larger version

Name:	407917139_744690284365226_972128370829466342_n.jpg
Views:	1399
Size:	129,6 kB
ID:	2096717 Click image for larger version

Name:	408824551_744690294365225_291781920742463001_n.jpg
Views:	1400
Size:	229,8 kB
ID:	2096716 Click image for larger version

Name:	408748207_744690287698559_2705016629641691783_n.jpg
Views:	1409
Size:	133,1 kB
ID:	2096715

                                      Comment


                                        Sušvito "Dainos" neonai
                                        https://kaunas.kasvyksta.lt/2023/12/...-susvito-foto/

                                        Comment


                                          Baigtas remontuoti Ožeškienės g. 33 namas prie Užimtumo tarnybos.
                                          Click image for larger version

Name:	Ožeškienės g. 33.jpg
Views:	698
Size:	463,7 kB
ID:	2098567

                                          Comment

                                          Working...
                                          X