Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Bokštas" - gyvenamas namas Kęstučio g./Kanto g. Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
    Liftas buvo žadėtas Karaliaus pr. pastatytam naujam name tam, ti nežinia ar įrengė
    Taip ir maniau ačiū už patvirtinimą
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Nesiūlau nieko mažinti.Paprasčiausiai tas naujas tūris galėjo būti suskaidytas skirtingo aukščio dalimis ir ne taip grubiai prisijungti prie esamo užstatymo.O sprendžiant pagal į gatvę išlindusias perdangas,naujajam namui gal reikėtų dar ir esamą gatvę pasiaurinti?O gal dar paaukštinti berods už jo esantį istorinį bokštelį?

      Comment


        Parašė D.C. Rodyti pranešimą
        Nesiūlau nieko mažinti.Paprasčiausiai tas naujas tūris galėjo būti suskaidytas skirtingo aukščio dalimis ir ne taip grubiai prisijungti prie esamo užstatymo.O sprendžiant pagal į gatvę išlindusias perdangas,naujajam namui gal reikėtų dar ir esamą gatvę pasiaurinti?O gal dar paaukštinti berods už jo esantį istorinį bokštelį?
        pasirodo, yra dar žmonių su sveiku protu, galvojančių apie kontekstą

        Comment


          Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
          Ne vienu, o visais trimis Ir tai nebūtų blogiausias sprendimas, nes dabar labai jau aukščiai kontrastuoja....
          Ta siena privaloma kaip ugniasiene. Norejosi padaryti langus ir
          4, 5 ir 6a tokius kaip 7 ir 8, deja tokie priesgaisriniai reikalavimai. O gretimas namas - deja ne mūsų.

          Comment


            Parašė neko Rodyti pranešimą
            pasirodo, yra dar žmonių su sveiku protu, galvojančių apie kontekstą
            Taip, tokių tik keletas, visi kiti susipykę su protu, gal kur Žiegždriuose ar Naujojoj Vilnioj guli ir neturėdami ką veikti rašinėja niekus. Aišku, juokauju.

            Comment


              Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
              Liftas buvo žadėtas Karaliaus pr. pastatytam naujam name tam, ti nežinia ar įrengė
              Musu pastate numatyta apie 100 vietu pozeminis parkingas per
              2 aukstus. Ivaziavimas is kestucio gatves, isvaziavimas i kanto gatve.

              Comment


                Parašė Zygis77 Rodyti pranešimą
                Musu pastate numatyta apie 100 vietu pozeminis parkingas per
                2 aukstus. Ivaziavimas is kestucio gatves, isvaziavimas i kanto gatve.
                o butai normaliom kainom? ar kaip visur?

                Comment


                  Butų kainos užsieniečiams ir pasiturintiems lietuviukams.... Tikrai neeiliniui Lietuviui kaip man

                  Šiaip pats namas manau bus tikrai gražus. Man jis nepasirodė per didelis, net atvirkščiai galėjo būti dar pora aukštų didesnis... Čia tik mano nuomonė, kiti aišku manys, kad galejo būti per du aukštus mažesnis ir pan...

                  Zygi77 ar tie metaliniai strypai (nežinau kaip išsireikšti kitaip apie fasadą) bus? Iš kokios medžiagos ir kaip jie būtų valomi?

                  Beje mačiau, kad naktimis kažkas šiame name dirba, arba bent atveža prekes...
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    Butų kainos užsieniečiams ir pasiturintiems lietuviukams.... Tikrai neeiliniui Lietuviui kaip man

                    Šiaip pats namas manau bus tikrai gražus. Man jis nepasirodė per didelis, net atvirkščiai galėjo būti dar pora aukštų didesnis... Čia tik mano nuomonė, kiti aišku manys, kad galejo būti per du aukštus mažesnis ir pan...

                    Zygi77 ar tie metaliniai strypai (nežinau kaip išsireikšti kitaip apie fasadą) bus? Iš kokios medžiagos ir kaip jie būtų valomi?

                    Beje mačiau, kad naktimis kažkas šiame name dirba, arba bent atveža prekes...


                    va tas mane ir nervina labiausiai kad giriasi, kokį grąžų, ir visiems neįkandamą pastatą pastatė.

                    Jei žinočiau, kad niekada neįpirksiu bilietų į areną, tai man ji būtų visai neįdomi.

                    Comment


                      tas namas yra tiems, kas jį įpirks (atitinkmai ir gyvenimo kokybę gaus). Tas pats su viskuo, nori geriau - mokėk daugiau. Neįgali - gyvenk prasčiau. Kapitalizmo esmė

                      Comment


                        Žinoma, šis namas yra aukščiausios prabos. Dauguma juo grožėsis, ir tik maža dalis džiaugsis jame gyvendami. Su laiku, centre turėtų atsirasti daugiau tokių prabangių namų. Kad ir tas Donelaicio g.
                        Kaunas yra Kaunas

                        Comment


                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                          va tas mane ir nervina labiausiai kad giriasi, kokį grąžų, ir visiems neįkandamą pastatą pastatė.

                          Jei žinočiau, kad niekada neįpirksiu bilietų į areną, tai man ji būtų visai neįdomi.
                          Atgal į SSRS?

                          Comment


                            Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                            Atgal į SSRS?
                            Panašiai. Tik tiek, kad esant reikalui galima į UK išvažiuoti ir užsidirbti.

                            Comment


                              Įvyniojo kaip dovanėlę prieš Kalėdas

                              Comment


                                Parašė somis Rodyti pranešimą
                                Panašiai. Tik tiek, kad esant reikalui galima į UK išvažiuoti ir užsidirbti.
                                Turėjau omenyje tavo mentalitetą...

                                Comment


                                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                  Butų kainos užsieniečiams ir pasiturintiems lietuviukams.... Tikrai neeiliniui Lietuviui kaip man

                                  Šiaip pats namas manau bus tikrai gražus. Man jis nepasirodė per didelis, net atvirkščiai galėjo būti dar pora aukštų didesnis... Čia tik mano nuomonė, kiti aišku manys, kad galejo būti per du aukštus mažesnis ir pan...

                                  Zygi77 ar tie metaliniai strypai (nežinau kaip išsireikšti kitaip apie fasadą) bus? Iš kokios medžiagos ir kaip jie būtų valomi?

                                  Beje mačiau, kad naktimis kažkas šiame name dirba, arba bent atveža prekes...
                                  Metaliniai strypai jau pradedami montuoti. Tie metaliniai strypai - aliuminio profiliai, tam tikras tinklas, apdengsiantis visa pastata. Tinklas gaminamas is aukstos kokybes aliuminio, bei bus nudazytas tamsia spalva - antracito atspalvis.

                                  Comment


                                    Parašė Zygis77 Rodyti pranešimą
                                    Metaliniai strypai jau pradedami montuoti. Tie metaliniai strypai - aliuminio profiliai, tam tikras tinklas, apdengsiantis visa pastata. Tinklas gaminamas is aukstos kokybes aliuminio, bei bus nudazytas tamsia spalva - antracito atspalvis.
                                    Dabar man vienas klausimėlis iškilo? Koks to profilio tvirtumas? Nes turi madą vaikai praeidami bakstelt ar spyrtel į panašius dalykus (geriausias pavyzdys mokyklos, kurių sporto salės apdengtos skarda ar panašiai).
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė somis Rodyti pranešimą
                                      o butai normaliom kainom? ar kaip visur?
                                      Butu kainos nuo 5000Lt uz kv.m. Tai kai palygini sita kaina su kitais kaune statomais projektais rajonuose toliau nuo centro, tai ten kainos nuo 4000 lt, bet nei vienas nepasiulys tokios buto komplektacijos kaip mes. Pvz. trumpai galiu pamineti siuksliu lifta, rekuperacijos, kondicionavimo sistemas su indvidualia apskaita ir t.t. ir t.t. Jau nekalbant apie vieta ir architektura.

                                      Comment


                                        Gal be grotų būtų pigiau?

                                        Comment


                                          Parašė D.C. Rodyti pranešimą
                                          Gal be grotų būtų pigiau?
                                          Bet su grotomis gražiau Na čia aišku kiekvieno skoniui, tačiau tai ką mačiau renderyje ir gyvai kai buvo baigti dėti stiklai tai man su grotom manau kur kas gražiau bus.
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X