Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Bokštas" - gyvenamas namas Kęstučio g./Kanto g. Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė toshas Rodyti pranešimą
    jei apatine (grotuota) dalis būtų maximum iki 5aukštų , apie kontekstualumą dar būtų galima padiskutuot. o dabar jis tiesiog tobulai išsišoka iš konteksto +
    na, mano nuomone jau netgi kontekstualesnis būtų "dangoraižis": nedidelių plano gabaritų iki 14 aukštų aukštuminis, su 3-4 aukštų žemutine dalim pagal gatvės perimetrą. būtų tada bent du tikrai bokštai: senas ir naujas.
    o ką jei būtų bokštas šiam kadre tiesiai gatvės gale ant ašies
    OK. sakykim ka tu pats patartum statyti tokioje vietoje ?
    Savanoriu tipo dezute?

    Comment


      Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
      OK. sakykim ka tu pats patartum statyti tokioje vietoje ?
      Savanoriu tipo dezute?
      sakau dangoraiži ir aš beveik be ironijos.
      jei visai rimtai, geriausia 3 aukštus. iš bedos 5. na iš laukinio kapitalizmo 5 su antstatu.
      ir aš ne apie apdailą kalbu.

      Comment


        OK.
        paziurim tada i viska is kitos puses.
        Sakykim kazkas suprojektuoja tokios pacios stilistikos nama kaip ir greta esantys.
        Ar siandien jis bus patrauklus busimiems gyventojams?
        Ar apsimokes investuotojams?
        Galu gale tai bus nepagarba senajai architekturai.
        Ir beje ka mes paliksime savo vaikams apie 21 amziaus architektura?

        Diskutuotinas klausimas galetu buti tik ar leisti senamiestyje naujo tipo statybas?
        Kaip tiesaus atsakymo iki siol nera...
        Taigi, viskas palikta verslininku valiai...

        Comment


          būtų gerai pažymėt tą 5 laipsnių spindulį miesto sode, kad matytusi kaip gražiai atsispindi pusė bokštelio .

          21 amžiaus architektūra - didelės efemerinės "popierinės" dėžės?
          Architektas - ne žmogus

          Comment


            Bokštelio nuotraukoje lyg ir nebesimato?

            Comment


              Parašė D.C. Rodyti pranešimą
              Bokštelio nuotraukoje lyg ir nebesimato?
              jo niekada is cia ir nesimatydavo.
              www.tomflagman.com

              Comment


                Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                OK.
                paziurim tada i viska is kitos puses.
                Sakykim kazkas suprojektuoja tokios pacios stilistikos nama kaip ir greta esantys.
                Ar siandien jis bus patrauklus busimiems gyventojams?
                Ar apsimokes investuotojams?
                Galu gale tai bus nepagarba senajai architekturai.
                Ir beje ka mes paliksime savo vaikams apie 21 amziaus architektura?
                aš dar kartą pabrėžiu kad to namo blogumas NE STILIUJE. tegu buna siklinis , skardinis su grotom ar be ju, bet yra tokie dalykai kaip mastelis, užstatymo intensyvumas ir t.t. - tai yra svarbiau.
                aš pats irgi esu prieš istorinės stilistikos imitavimą naujoje architektūroje.
                o šitokia "urbanistika" , kokią demonstruoja šis pastatas, būtent ir yra visiška nepagarba senajai Kauno architektūrai.
                pasak žymios architektūros istorikes: tokio brutalaus istorinio mastelio ignoravimo Kaunas nenusipelnė.
                kodėl tarpukariu - Kauno "aukso amžiuje" - nepristate monstrų. tarybiniu laikotarpiu atsirado kažkokia keista tendecija Kaune statyti monstrinius monolitus Naujamiestyje. Kagi, sekmingai tęsiama toliau, su Akropoliu, šiuo namu. kas toliau?

                Comment


                  Šiaip jau tokie pastatai kaip pvz. "Pienocentras" ir pan. buvo tikri monstrai palyginus su kontekstu, t.y. 2a. cariniais pastatais.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    >...ar leisti senamiestyje naujo tipo statybas?
                    Manau kad jokiu budu, nes tada jis nebebus SENAmiestis... o greiciau hybridas Nauja-senamiestis

                    Comment


                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                      >...ar leisti senamiestyje naujo tipo statybas?
                      Manau kad jokiu budu, nes tada jis nebebus SENAmiestis... o greiciau hybridas Nauja-senamiestis
                      taciau santakoje apartamentai jau dygsta. kas gal ir nera mano galva labai gerai. nebent jie butu kokios tai labai artimos senamiesciui architekturos. bet netikiu kad taip bus.
                      seip toje vietoje kazko tikrai truko bet as buciau linkes pirmiau leisti atnaujinti apleistus pastatus kaip toli ligonine jaksto gatvej arba apgriuves patatelis daugirdo gatvelej.
                      tad mano galva pirmiausia reiktu susitvarkyi tai ka jau turim arba tai kas liko is kazko ir tik po to galvotia pie naujas statybas senamiestyje.
                      bet apie "Arno vila" as pasisakau teigiamai. tai kurkas nuosaliau nuo tikrojo senamiescio, tai yra rotuses ar kauno pilies. ir sis pastatelis cia man visai tinka.
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        >...taciau santakoje apartamentai jau dygsta..
                        Jei jie negadins panoramos (is betkokio tasko), nebus statomi turistu lankymo zonoje, bus integruoti i aplinka, tada su ju statyba sutinku.
                        >...bet apie "Arno vila" as pasisakau teigiamai...
                        Nuo Kanto i rytus palei Kestucio tegul stato, ten gal ir reikia atsvezint vaizdus, kaikur net gi stipriai prasosi atsinaujinimo... bet tik nereikia tokiu monstru Laisves alejoje... siaip ir Donelaicio galima palikti kaip yra...

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Šiaip jau tokie pastatai kaip pvz. "Pienocentras" ir pan. buvo tikri monstrai palyginus su kontekstu, t.y. 2a. cariniais pastatais.
                          kur Pienocentro 5 aukštai, o kur "Arno vila" 10. irgi būtų 5 aukštai - nebučiau aš toks kategoriškas. gal tada net sakyčiau, kad gerai įsipaišo į kontekstą, nes "fasadų architektūra" man visai patinka.

                          nebaisiai aš kaltinu architektus, bent stilių kažkokį padarė. suprantama, kad užsakovas nori išpešti maksimalų kiekį kvadratinių metrų. bėda kad detalieji planai Lt dažniausiai daromi vienam sklypui, ir bėdos išryškėja tik tada, kai būna patvirtinti.

                          Comment



                            Būtent. Kauno centrui turėtų būti patvirtintas protingas aukštingumo reglamentas ir jo griežtai laikomasi. O dabar kiekvienas papildomas aukštas yra tiesiog "perkamas".
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Is auksciau
                              I love INNUENDO!

                              Comment


                                čia iš kur fotkinta?

                                Comment


                                  Fuuuu kaip negražu. Ima panašėt į Vilnių
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    čia iš kur fotkinta?
                                    Is nebaigto viesbucio.(Mickeviciaus gatvej uz Danielos)
                                    I love INNUENDO!

                                    Comment


                                      nebaigto viesbucio
                                      greičiau jau viešnamio nevykusio...
                                      bet kokiu atveju ačiū

                                      Comment


                                        Labai gera nuotrauka

                                        Comment


                                          Taip buvo vasario 24 diena:









                                          Comment

                                          Working...
                                          X